Nabídky práce

Skočit na navigaci

Práce v Brně a okolí<< zpět na všechny práce v regionu

Nalezeno 1 325 aktuálních nabídek

Nabídky řazeny dle relevance  |  Seřadit nabídky dle data

Upravit hledání 

Exkluzivní finanční partner - Jižní Morava

Charakteristika pracovní činnosti: * Jste komunikativní? Jednáte rádi s klienty? * Chcete být svým šéfem a dopřát si nezávislost? * Staňte se součástí ČS do domu, a. s. Náplní Vaší práce bude starat se o současné klienty finanční skupiny České spořitelny a Kooperativy. Finančním partnerům umožňujeme Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Pelhřimov
Jihlava
Třebíč
Boskovice
Blansko
Kunštát
Brno
Břeclav
Pohořelice
Vyškov
Znojmo
Hrušovany nad Jevišovkou
Zlín
Uherský Brod
Uherské Hradiště

Konzultant zákaznické linky - 95 Kč/hod + bonusy

Proveon, a.s. je ambiciózní a dynamická firma orientovaná na výsledky a zvyšování spokojenosti zákazníků. Specializujeme se na outsourcing procesů a služeb zákaznických center. Mezi naše klienty patří vedoucí společnosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a telekomunikací. V Proveonu rádi pracujeme Proveon, a.s.
zaměstnavatel
Brno-Královo Pole

sociální pracovník/pracovnice

Drom, romské středisko
nezisková organizace
Brno-Zábrdovice

Doplňovačka nápojových a potravinových automatů

Společnost NUOVO CAFFE poskytuje svým zákazníkům kompletní nápojový servis, aby jim službami v oblasti nápojového a svačinového servisu zpříjemnila den. Protože nám práce stále přibývá, hledáme šikovnou ženu, která posílí náš tým na pozici Doplňovačka automatů. Dokážete se k práci postavit čelem? Zákazník NUOVO CAFFE s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Medlánky

AR Credit and Collections Specialist

Hlavní povinnosti a zodpovědnosti: • Analýza finanční situace zákazníka a autorizování kreditních limitů • Minimalizování rizika nedobytných pohledávek, maximalizování úhrady pohledávek • Poskytování podpory zaměstnancům dodavatelského řetězce, prodeje a marketingu ohledně úvěrové angažovanosti, včasných PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Štýřice

Supply Chain

Job Function The successful candidate will be a member of the Center of Excellence (COE), providing internal consulting services in relation to the SAP Enterprise Inventory and Service-Level Optimization (EIS) application. The EAS Supply Chain team provides domain knowledge expertise in supply chain PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Štýřice

Vývojář .NET(C#)

ASM Automation je významná mezinárodní společnost, dodavatel komplexního řešení průmyslové automatizace do všech oborů průmyslu po celém světě. ASM Automation s.r.o. hledá do kanceláře v Brně kandidáta na pozici: Vývojář .NET (C#) Náplň práce: • Vývoj aplikací .NET a programování databází • Analýza ASM Automation s.r.o.
zaměstnavatel
Brno

Manažer (externí) sítě - Brno

Charakteristika pracovní činnosti: * Budete řídit a koordinovat práci externích finančních poradců v oblasti prodeje a nabídky produktů finanční skupiny České spořitelny a Kooperativa. * Budete vyhledávat a vzdělávat nové talenty. * Budete povzbuzovat a motivovat své lidi k lepší práci. Očekáváme: Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Brno

Hypoteční bankéř - Brno - 3475

Pro naše hypoteční centrum do Brna hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Hypoteční bankéř. Pracovní náplň: - aktivní podpora hypotečních poradců - zodpovědnost za čerpání úvěrů - spolupráce se supervizory nemovitostí - zpracování úvěrového návrhu - podpora externích poradců - evidence obchodních Raiffeisenbank a.s.
zaměstnavatel
Brno

ASISTENTKA-zákaznické oddělení

Společnost AMAX přijme ASISTENT/KU na zákaznické oddělení. Práce na HPP, možnost i zkrác.prac.úvazku, pracoviště v centru Brna. Náplň práce: -sjednávání obchodních schůzek (naplnění časového rozvrhu kalendářů manažerů), -administrativa. Požadujeme: -příjemný hlas a vystupování, -uživatelská AMAX, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Brno-město

Skladová referentka/fakturantka

Společnost Plast Brno, spol. s r.o. byla založena v roce 1990 a za dobu své existence si vybudovala významnou pozici na trhu v oblasti vstřikování termoplastů. Hlavní výrobní program společnosti tvoří HT PP a HT PVC tvarovky pro vnitřní odpadní systémy, přivětrávací a ventilační hlavice, výrobky používané Plast Brno, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Brno-Maloměřice

Technical Artist

Location: Czech Republic - Brno 2K Czech is the premier game development studio in Central Europe, we deliver beautifully crafted titles that entertain audiences around the world including the Mafia series and Top Spin franchise. As a fully owned 2K studio, 2K Czech houses its operations in Brno. 2K Czech, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Slatina

Operátor komunikačního centra – odchozí hovory

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali PPF Holding, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Operátor komunikačního centra – odchozí hovory. Pracovní náplň Náplní Vaší práce bude aktivní telefonický kontakt s našimi stávajícími klienty s nabídkou nových produktů a služeb, které by mohly rozšířit Česká pojišťovna a.s.
zaměstnavatel
Brno-Královo Pole

Senior VAT Compliance Specialist

GENERAL CHARACTERISTICS At the PPG Brno Shared Services Center a new position of Senior VAT Compliance specialist has arisen. The Senior VAT Compliance specialist reports to EMEA VAT Manager and will be part of the VAT team in Brno of five people with a functional reporting line to the Brno VAT specialist. PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Štýřice

MISTR VÝROBY

Náplň práce: * plánování obsazení výrobních pracovišť podle výrobního plánu * organizace a vedení podřízených pracovníků na směně * denní reportování výsledků bezpečnosti, kvality a efektivity * komunikace s ostatními servisními odděleními závodu * operativní podpora výrobních pracovníků * navrhování IG WATTEEUW ČR s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Přízřenice

Zedník - obkladač

Přijmeme do pracovního poměru obkladače pro naše stavby v Brně. Požadujeme praxi v obkládání. Nástup ihned. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení. Cooptel, stavební a.s.
zaměstnavatel
Brno-Trnitá

Operátor/ka call centra - technická podpora NETBOX

Náplň práce: - technická podpora pro zákazníky a partnery společnosti - odbavování technických dotazů a požadavků - zpracování a vkládání informací do databází Požadujeme: - SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou), znalost AJ - orientaci na zákazníka a konečný výsledek, technické myšlení - výborné SMART Comp. a.s.
zaměstnavatel
Brno

Technik provozu sítě

Náplň práce: - zajišťování výstavby, provozu a servisu sítě NETBOX - kontrola záznamů v informačním systému společnosti, ověření funkčnosti technologií - zpětná vazba při řešení reklamací klientů na dostupnost technologií a správné funkčnosti služeb - zpracování a předání technických podkladů reklamačnímu SMART Comp. a.s.
zaměstnavatel
Brno

Tesař stavební

Přijmeme do pracovního poměru tesaře pro naše stavby v Brně. Nástup ihned. Požadujeme vyučení v oboru a praxi min. 3 roky. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení. Cooptel, stavební a.s.
zaměstnavatel
Brno-Trnitá

SERVISNÍ TECHNIK/BRNO/KRC

Pro našeho významného klienta, společnost, zabývající se výrobou a vývojem pásových pil, hledáme vhodného uchazeče na pozici: SERVISNÍ TECHNIK/BRNO/KRC Náplň práce: -instalace strojů, uvádění do provozu a školení operátorů v tuzemsku i zahraničí -servisní práce na našich produktech v České republice Kariéra spol. s r.o.
personální agentura
Brno

Zedník - fasádník

Přijmeme do pracovního poměru zedníky - fasádníky pro naše stavby v Brně. Nástup ihned. Požadujeme praxi v provádění fasád. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení. Cooptel, stavební a.s.
zaměstnavatel
Brno-Trnitá

Zedník

Přijmeme do pracovního poměru zedníky pro naše stavby v Brně. Nástup ihned. Požadujeme vyučení v oboru, praxe min. 3 roky. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení. Cooptel, stavební a.s.
zaměstnavatel
Brno-Trnitá

SALES ASSISTANT - nástup 21.500 + bonusy!

Požadujeme * komunikativní osobnost * příjemné a reprezentativní vystupování * vysoké pracovní nasazení * samostatnost a spolehlivost * chuť pracovat na svém rozvoji * předchozí praxe v oboru není nutná Nabízíme * nadstandardní ohodnocení (vysoká fixní mzda + bonusy) * komplexní zaškolení a odborné BLUE OCEAN Management s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Trnitá

ekonom

Požadujeme VŠ vzdělání ekonomického směru Moravské zemské muzeum v Brně vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucího ekonomického oddělení. Na této pozici budete zodpovídat za strategii a řízení hlavních ekonomických a finančních procesů, za ekonomické výsledky organizace a spolupráci se zřizovatelem. MORAVSKÉ ZEMSKÉ MUZEUM
zaměstnavatel
Brno-Brno-město

Návrhář embedded zařízení SW

CAMEA spol. s r.o., výrobce vizuálních systémů do průmyslu a kamerových dopravně - bezpečnostních systémů Unicam, hledá vhodného kandidáta na pozici Návrhář embedded zařízení SW Popis pozice: - spolupráce na návrhu embedded HW - návrh elektronických obvodů, tvorba schémat, routování DPS, - samostatná CAMEA, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Brno-Řečkovice

TELEFONNÍ KONZULTANT - U NÁS PROFESIONÁLNĚ A SERIÓZNĚ

U NÁS SE PRACUJE PROFESIONÁLNĚ A SERIÓZNĚ! JSME CALL CENTRUM S TRADICÍ A STOJÍME SI ZA PROFESIONÁLNÍM PŘÍSTUPEM JAK K ZAMĚSTNANCI, TAK K ZÁKAZNÍKOVI- FÉROVÉ PŘÁTELSKÉ JEDNÁNÍ I ODMĚŇOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ ZA JEJICH PRÁCI! AKTUÁLNÍ ROZŠIŘOVÁNÍ TÝMŮ - NOVÉ PROJEKTY VÝZNAMNÝCH ČESKÝCH I SLOVENSKÝCH ZADAVATELŮ MediaCall, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Brno-město

Sociální pracovník/pracovnice v nízkoprahovém klubu

Ratolest Brno vypisuje výběrové řízení na pozici: sociální pracovník v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Likusák. Nástup: 1. 7. 2014. Práce na 1, 0 úvazku - jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Náplň práce: - sociální práce s dospívajícími ohroženými sociálně negativními RATOLEST BRNO
nezisková organizace
Brno

Seniorní disponent MKD s AJ nebo NJ Brno

Pro našeho klienta, stabilní středně velkou spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty či kandidátky s praxí na výše uvedenou pracovní pozici. Klient požaduje: - SŠ/VŠ nejlépe dopravního zaměření - Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka - Zkušenosti v oblasti kamionové přepravy ProfesKontakt, s.r.o.
personální agentura
Brno

Návrhář embedded zařízení HW

CAMEA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici Návrhář embedded zařízení HW Popis pozice: - spolupráce na návrhu embedded HW - tvorba firmware pro microcontrolery, ARM nebo FPGA, - samostatná i týmová práce na projektech, - spolupráce s výrobou a servisem – řešení požadavků. Požadavky: CAMEA, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Brno-Řečkovice

Brno-TAKKO Ivančice-vedoucí prodejny a zástupce vedoucí

Firma TAKKO , úspěšný mezinárodní řetězec s módním zbožím, hledá pro svoji novou prodejnu v Ivančicích u Brna VEDOUCÍ(HO) PRODEJNY a ZÁSTUPCE(KYNI) VEDOUCÍ(HO) PRODEJNY Požadujeme : - spolehlivost a samostatnost - komunikativnost a vztah k zákazníkovi - obchodního ducha a řídíci schopnosti Takko Fashion s.r.o.
zaměstnavatel
Brno

Technik elektronických zařízení

CAMEA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici Technik elektronických zařízení Popis pozice: - testování zařízení a HW komponent, - návrh jednoduchých analogových a digitálních obvodů, tvorba schémat, - spolupráce s výrobou a servisem – řešení požadavků, - samostatná i týmová práce CAMEA, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Brno-Řečkovice

PEKAŘ/-KA (Brno, Olympia)

Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Společnost AHOLD Czech Republic, a.s., součást celosvětové maloobchodní společnosti Ahold, hledá nového člena do svého týmu v prodejně na pozici: PEKAŘ/KA (162 Albert hypermarket Brno, U Dálnice 744) NÁPLŇ PRÁCE: • Výroba pekařských výrobků AHOLD Czech Republic, a.s.
zaměstnavatel
Brno

Technik IT

CAMEA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici Technik IT Popis pozice: - podpora uživatelů (produkty MS, Android, OS) - správa IT techniky (HW,SW) - instalace HW, SW - evidence IT techniky Požadavky: - SŠ vzdělání - pokročilá znalost MS Windows XP, Vista, 7, 8, Linux - pokročilá CAMEA, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Brno-Řečkovice

PRODAVAČ/KA SPECIALISTA (009, Brno, -Mendlovo nám.)

Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Společnost AHOLD Czech Republic, a.s., součást celosvětové maloobchodní společnosti Ahold, hledá nového člena do svého týmu v prodejně Albert supermarket na pozici: PRODAVAČ/KA SPECIALISTA (009, Brno - Mendlovo náměstí) NÁPLŇ PRÁCE: • AHOLD Czech Republic, a.s.
zaměstnavatel
Brno

Operátor zákaznické linky (pasivní telemarketing) - 95 Kč/h

Do našeho týmu pasivní linky hledáme nové kolegy, kteří chtějí načerpat zkušenosti u světového mobilního operátora. Tato pozice je vhodná jako brigáda či stálá práce pro studenty, absolventy nebo rodiče na mateřské dovolené. Zkrátka pro všechny, kteří mají chuť si slušně vydělat a zdokonalit se v komunikačních Proveon, a.s.
zaměstnavatel
Brno-Královo Pole

PRODAVAČ/KA SPECIALISTA (710, Brno, - Bystrc)

Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Společnost AHOLD Czech Republic, a.s., součást celosvětové maloobchodní společnosti Ahold, hledá nového člena do svého týmu v prodejně Albert supermarket na pozici: PRODAVAČ/KA SPECIALISTA (710, Brno - Bystrc) NÁPLŇ PRÁCE: • Doplňování AHOLD Czech Republic, a.s.
zaměstnavatel
Brno

Telefonní konzultant pro pojišťovnu AIG - 95 Kč/hod

Hledáme nové posily na pozici "Telefonní konzultant" pro největší neživotní pojišťovnu na světě - AIG. Tato pracovní pozice je vhodná pro studenty, absolventy i rodiče na mateřské dovolené. Máte-li chuť si slušně vydělat a zlepšit se v prodejních a komunikačních dovednostech, pak je tato pozice příležitostí Proveon, a.s.
zaměstnavatel
Brno-Královo Pole

PRODAVAČ/KA SPECIALISTA (Brno - Vinohrady)

Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Společnost AHOLD Czech Republic, a.s., součást celosvětové maloobchodní společnosti Ahold, hledá nového člena do svého týmu v prodejně Albert supermarket na pozici: PRODAVAČ/KA SPECIALISTA (622, Brno - Vinohrady) NÁPLŇ PRÁCE: • Doplňování AHOLD Czech Republic, a.s.
zaměstnavatel
Brno

Číšník - servírka

Do zavedené restaurace Tripoli v NC Vaňkovka přijmeme číšníky - servírky s praxí na HPP, i brigádníky. Tripoli restaurant s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Brno-město

OBCHODNÍ KONZULTANT/KA

Požadujeme výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti spolehlivost a samostatnost časovou flexibilitu SŠ vzdělání ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem praxe v oboru není podmínkou Nabízíme kariérní postup a motivační platové ohodnocení přátelskou a otevřenou atmosféru práci v dynamické společnosti DESIGN MARKETING
zaměstnavatel
Brno

Operátor/ka výroby 12500 - 13000,- Kč čistého

Požadujeme • Nejméně SOU vzdělání (v jakémkoliv oboru, v práci Vás zaučíme) • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost • TRESTNÍ BEZÚHONNOST • Ochota pracovat na směny, možnost přesčasů • Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje) • Práce ve třísměnném provozu • Nástup ihned Nabízíme • Výhodné platové podmínky Diallogue Česká republika a.s.
personální agentura
Brno-Slatina

VÝVOJOVÝ INŽENÝR – VÝVOJ PAMĚTÍ PRO INTEGROVANÉ OBVODY

Paměťové bloky jsou stavebními kameny pro zákaznické integrované obvody. V jednom týmu probíhá návrh pamětí na tranzistorové úrovni, počítačové simulace, vytváření digitálních modelů i rozsáhlá verifikace a ověřování kvality. Aktuálně hledáme inženýry pro vývoj digitálních modelů a kompilátorů paměťí. ON SEMICONDUCTOR
zaměstnavatel
Brno

MANAŽER/KA PROVOZOVNY V TRÉNINKU (Brno)

MANAŽER/KA PROVOZOVNY V TRÉNINKU (Brno) Pro naše prodejny Tesco Expres v Brně hledáme manažery/ky prodejny do tréninkového programu. PRACOVNÍ NÁPLŇ: * Doručování prvotřídního zákaznického servisu * Rozvoj a řízení výkonnosti členů týmu * Výběr nových zaměstnanců provozovny * Řízení ziskovosti provozovny, Tesco Stores ČR a.s.
zaměstnavatel
Brno-město

Finanční a pojišťovací poradce/poradkyně

e-Finance nabízí práci finančního poradce a pojišťovacího makléře e-Finance, a.s.nabízí práci s volnou pracovní dobou a zároveň neomezeným příjmem !!! Práce je vhodná pro jakýkoli věk, s jakoukoli minulou praxí i bez ní. Příjem poradců i makléřů roste s praxí a je každoročně navyšován. Hlavní náplní e-Finance Developer, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Zábrdovice

Realitní makléř/ka, náborová odměna 15.000 Kč + provize

Realitní kancelář e-Finance Reality, s.r.o. rozšiřuje tým realitních makléřů/řek s působností v Brně a jeho okolí + Jižní Morava a Vysočina Nabízíme práci s volnou pracovní dobou a zároveň neomezeným příjmem !!! Práce je vhodná pro jakýkoli věk bez nutnosti praxe v oboru, či vůbec. Začínajícím makléřům/kám e-Finance Developer, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Zábrdovice

specialista informačních technologií

Požadujeme: vzdělání VŠ technického směru znalost programů HTML, Javascript, PHP, MySQL výhodou znalost NET, C#, ASP.NET znalosti a zkušenosti v oblasti relačních databází a systémů CMS, DMS, ERP odpovědnost za správu informačního sytému a informačních technologií odpovědnost za přípravu a analýzu JIŽNÍ CENTRUM BRNO, a.s.
zaměstnavatel
Brno

Jste na mateřské nebo máte malé děti a chcete vydělávat?

Chcete mít flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat z domova a vydělávat dobré peníze? U nás jste správně. Realizujte své nápady a tvořte si síť kontaktů pod hlavičkou prestižní značky CENTURY 21. Navíc - máte čas na rodinu! Hledáme schopné makléře do týmu Realitní kancelář – CENTURY 21 Doma - hledá CENTURY 21 Česká republika
zaměstnavatel
Brno

HLAVNÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ - Brno

POŽADUJEME: * VŠ (SŠ) ekonomického směru * dobrou znalost účetních a daňových zákonů * odpovědnost za rozvoj a výsledky celého účetního oddělení * znalost pracovně-právní legislativy * ochota a aktivní přístup ke svěřeným úkolům * prokazatelná praxe na obdobné pozici min. 5let * časová flexibilita * AVES PLUS, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Brno-Židenice

Servisní (revizní) technik

Firma se zabývá montáží a servisem integrovaných bezpečnostních systémů (PZTS, EPS, CCTV, ACS, VVS...), převážně na Moravě. HLEDÁME: - servisního nebo revizního technika pro servis (opravy, prohlídky, revize) slaboproudých bezpečnostních technologií POŽADUJEME: - vzdělání v oboru elektro, vyhláška LENIA BRNO spol. s r.o.
zaměstnavatel
Brno-Horní Heršpice

Native online marketing specialists - part time

Part time job opportunity for Swedish, Norwegian, French speakers in Webnode Brno! What will be your responsibilities: * Interact with users in social platforms * Create content for online marketing campaigns * Implement marketing campaigns * Meet the deadlines in place * Customer support (back office) Webnode CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Brno-město

Accounts Payable Specialist - GERMAN LANGUAGE

Requirements: Formal education: Secondary/University education Working experience: Thorough knowledge of standard AP processing and query procedures PC skills: Advanced level of Microsoft Office (excel), SAP knowledge preferable Language skills: GERMAN - B2 - Edwards, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno

SEO specialista s plynulou anglčtinou

Jaké budete mít zodpovědnosti: • Návrh optimální SEO strategie napříč všemi lokalizacemi a trhy, na kterých Webnode působí • Implementace této strategie za pomoci lokálních specialistů, supervize jejího plnění • Revize a analýza webu, proktivně doporučovat zlepšení pro zvýšení výkonu • Monitoring výkonu Webnode CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Brno-město

Online marketing specialist/Customer Care Agent - Dutch

Currently we are looking for a candidate to strengthen our team for the position of ONLINE MARKETING SPECIALIST and CUSTOMER CARE AGENT – DUTCH What are the Webnode requirements: * Native Speaker - DUTCH * Fluent in English * Excellent writing and communication skills * Responsible and goal-oriented Webnode CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Staré Brno

PHP programátor/ka - senior

Webnode je jednou z nejrychleji rostoucích a nejuznávanějších internetových společností na světě a nabízí tak silné a stabilní zázemí jak svým zákazníkům, tak všem svým zaměstnancům. Našimi zákazníky je již více než 15 milionů spokojených uživatelů, kteří využívají jednu z 25 jazykových verzí našeho Webnode CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Staré Brno

Montážník elektro

Firma se zabývá distribucí a instalací slaboproudých bezpečnostních a informačních technologií (PZTS, EPS, CCTV, ACS, VVS...), převážně na Moravě. POŽADUJEME: -vzdělání v oboru elektro -řidičský průkaz sk. B -trestní bezúhonnost -vyhlášku 50 -svědomitost, schopnost práce v týmu, ochotu vzdělávat se LENIA BRNO spol. s r.o.
zaměstnavatel
Brno-Horní Heršpice

KONZULTANT O2 prodejny - Brno

Vaše budoucí práce: * aktivní prodej produktů a služeb zákazníkům na prodejně O2 * poskytování aktuálních informací o nabídce produktů a služeb * analýza a řešení požadavků a potřeb zákazníků * zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem a následným zákaznickým servisem / zaznamenávání Kiboon Electronics a.s.
zaměstnavatel
Brno

HR Konzultant (od 25.000,-)

Zajímáte se o lidské zdroje a recruitment? Jste komunikativní a nebojíte se pracovat s lidmi? Máte obchodního ducha a jdete si za svým cílem? Největší česká personální agentura přijme do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: HR KONZULTANT (od 25.000,- Kč) Náplň práce: - Zadávání a správa inzerce Advantage Consulting, s.r.o.
personální agentura
Brno-Brno-město

Stavbyvedoucí střediska IS

Stavební společnost PS BRNO, s.r.o. byla založena v roce 2004 a od doby svého založení se neustále intenzivně rozvíjí. Svou velikostí se v segmentu stavebnictví řadí mezi středně velké podniky. Můžeme tak nabídnout vysokou kvalitu, garantovanou zázemím silné a stabilní společnosti. Pro středisko inženýrských PS BRNO, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Dolní Heršpice

Detektiv - Brno

Hledáme detektivy pro doplnění svého týmu v lokalitě Brno. * práce v civilu, beze zbraně, i s kamerovým sysytémem * ohlídání zboží na prodejní ploše a zamezování krádežím * komunikace s podezřelými a policií * 10ti. až 12ti hodinové denní směny * vhodné pro muže Požadujeme: * trestní bezúhonnost * B & K Euro Secur, spol.s r.o.
zaměstnavatel
Brno

Junior Sales Representative

Mezinárodní investiční skupina Arca Capital vypisuje výběrové řízení pro svoji brněnskou dceřinou společnost Arca Consulting na pozici Junior Sales Representative. Vzhledem k neustále rostoucímu segmentu Private Equity na tuzemském trhu rozšiřujeme naše obchodní oddělení, které se zaměřuje na správu Arca Consulting, s.r.o.
zaměstnavatel
Brno-Veveří

Přeskočit vertikálu

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj
V tomto kraji
829 firem vč. ÚP nabízí
3 137 aktuálních nabídek
 

Hlavní zaměstnavatelé v kraji

 

Anketa

Dostal/a jste někdy ústní výpověď?

(4951)