Nabídky práce

Skočit na navigaci

Práce v Českých Budějovicích a okolí<< zpět na všechny práce v regionu

Nalezeno 887 aktuálních nabídek

Nabídky řazeny dle relevance  |  Seřadit nabídky dle data

Upravit hledání 

Manažer/ka pro oblast financování - Mass Segment

Klíčové činnosti Zodpovědnost za rozvoj, zvyšování odborných znalostí a obchodních dovedností bankovních poradců v oblasti financování (zejména podnikatelů) Zodpovědnost za plnění obchodních a finančních cílů v oblasti financování (mimo TOP segmenty) Zodpovědnost za maximální využívání potenciálu portfolia Komerční banka, a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

OBCHODNÍK - BRIGÁDNÍK

Požadujeme OBCHODNÍK - BRIGÁDNÍK Hledáme - aktivní - samostatné - komunikativní - energické - kreativní spolupracovníky do externí divize naší společnosti - Zkušenosti s prodejem ( ideálně door to door / street ) jsou výhodou, ne však podmínkou. Nabízíme Nabízíme - zaškolení - podporu - zázemí ČME / SE / JKBC
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 3

Specialista/ka na simulace (MKP)

PERSPEKTIVNÍ UPLATNĚNÍ V NOVÉM VÝVOJOVÉM A KONSTRUKČNÍM CENTRU Robert Bosch, spol.s r.o. České Budějovice je součástí nadnárodního koncernu Bosch, divize automobilové techniky. Během dlouholeté historie v jižních Čechách dosáhla firma řady úspěchů. Motivační a personální program přispěly k ocenění Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Dělník ve výrobě lyží

Firma HEAD Sport s.r.o. zabývající se výrobou sportovních potřeb přijme v souvislosti se zvýšením výroby pracovníky do výroby na pozici lisař. Požadujeme: - středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou - praxe ve výrobní společnosti a zkušenosti práce na lisu výhodou Očekáváme: - dochvilnost Head Sport s.r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 5

Trenér/ka Pobočkové sítě- Jihozápadní Čechy

Pracovní náplň: * Podpora distribuční sítě v segmentu Mass Market vhodnými vzdělávacími a rozvojovými formami a metodami (trénink, mentoring, poradenství, koučování atp.) * Podpora definovaných cílových skupin (oblastní manažer, vedoucí obchodního týmu, pracovníci front office) v oblastech integrovaných Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice
Strakonice
Tábor

PRODAVAČ/KA SPECIALISTA (České Budějovice)

Pro prodejnu Albert supermarket České Budějovice Suché Vrbné hledáme vhodné uchazeče na pozici Prodavač/ka specialista. NÁPLŇ PRÁCE: • Doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku • Znalost zboží na svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt • Práce ve směnném provozu, AHOLD Czech Republic, a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

Manažer (externí) sítě - České Budějovice

Charakteristika pracovní činnosti: * Budete řídit a koordinovat práci externích finančních poradců v oblasti prodeje a nabídky produktů finanční skupiny České spořitelny a Kooperativa. * Budete vyhledávat a vzdělávat nové talenty. * Budete povzbuzovat a motivovat své lidi k lepší práci. Očekáváme: Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

Exkluzivní finanční partner - Jihozápadní Čechy

Charakteristika pracovní činnosti: * Jste komunikativní? Jednáte rádi s klienty? * Chcete být svým šéfem a dopřát si nezávislost? * Staňte se součástí ČS do domu, a. s. Náplní Vaší práce bude starat se o současné klienty finanční skupiny České spořitelny a Kooperativy. Finančním partnerům umožňujeme Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Benešov
Příbram
České Budějovice
Český Krumlov
Jindřichův Hradec
Prachatice
Strakonice
Tábor
Domažlice
Klatovy
Rokycany
Tachov

Vedoucí týmu bankovních poradců pro movitou klientelu, ČB

Obecné informace Rozjeďte svou kariéru v Komerční bance! Komerční banka (KB) je členem skupiny Société Générale. Je jednou z nejvýznamnějších bankovních institucí v České republice a v regionu Střední a Západní Evropy. Poskytuje komplexní služby drobného, podnikového a investičního bankovnictví a díky Komerční banka, a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

Kuchař, šéfkuchař

Přijmeme kuchaře a šéfkuchaře pro naši provozovnu v Českých Budějovicích. Požadujeme: • Flexibilitu, pečlivost, spolehlivost • Praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky • Ochotu učit se • Příjemné a profesionální vystupování Nabízíme: • Zázemí stabilní firmy • Práci v jednosměnném provozu (Po-Pá) • ZÁRUBA GASTRO a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 7

Architekt bezpečnostních prvků pro datové komunikace

Popis činnosti • Návrh architektury komunikačních prvků na bázi embedded Linux • Rozvoj, modifikace a údržba stávajících bezpečnostních prvků za účelem zohlednění nových komunikačních technologií, síťových hrozeb a aktuálních potřeb informačních systémů • Vývoj a ladění kritických programových ICZ a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

Konzultant/ka O2 prodejny - Globus České Budějovice

Hledáme novou kolegyni/ nového kolegu pro posílení týmu prodejny Telefonica O2 v OC Globus České Budějovice. Hledáme pozitivního člověka se zkušenostmi z obchodní pozice nebo kontaktu se zákazníky. Předpokladem jsou obchodní a komunikační dovednosti, velká samostatnost a sebedisciplína, vlastní aktivita CETRIKOM s.r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 2

Pokladní do nápojového centra (TERNO Č.Budějovice)

Pro náš supermarket TERNO České Budějovice přijmeme na hlavní pracovní poměr pokladního do nápojového centra. Fyzická zdatnost nutností - vhodné pro muže. Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání - fyzickou zdatnost - vztah k zákazníkům - ochotu pracovat - spolehlivost a schopnost učit se - praxe Nabízíme: JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 3

Sociální pracovník/ce

hledá pro svoje Centrum na podporu integrace cizinců v Českých Budějovicích vhodného kandidáta/kandidátku na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / CE Požadujeme: > VOŠ, VŠ vzdělání humanitního směru (nejlépe sociální práce) > prokazatelná odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. podmínkou! > multikulturní Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
zaměstnavatel
České Budějovice

Brigádník - prodej zmrzliny (TERNO Č.Budějovice)

Přijmeme brigádníka na prodej zmrzliny v obchodní pasáži v Ternu Č. Budějovice. Provozní doba od 10:00 - do 18:00 hod. (2 směnný provoz). Životopisy zasílejte přes webový formulář. Požadujeme: - praxe s obsluhou na pokladně - vztah k zákazníkům - spolehlivost a příjemné vystupování Nabízíme: - zázemí JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 3

Zámečník pro pracoviště JE Temelín

Náplň práce: Zhotovuje a montuje zámečnické výrobky, opracovává strojní součásti pilováním, sekáním, řezáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním, soustružením, spojováním nýty, šrouby, pájením a svařováním. Provádí běžné opravy přírubových spojů a armatur, výroba, montáž a oprava pomocných konstrukcí, demontáže, I & C Energo a.s.
zaměstnavatel
Temelín

Letní brigáda - lahůdky (TERNO Č.B.)

Pro náš supermarket TERNO v Českých Budějovicích hledáme brigádnice do lahůdek v měsících červen až srpen. Životopisy zasílejte přes webový formulář. Vhodné pro studenty. Požadujeme: - vztah k zákazníkům - ochotu pracovat a učit se - spolehlivost a příjemné vystupování Nabízíme: - zázemí stabilní české JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 3

Letní brigáda - pokladní (TERNO Č.B.)

Pro náš supermarket TERNO v Českých Budějovicích hledáme brigádníky na pokladnu v měsících červen až srpen (vhodné pro vysokoškoláky). Životopisy zasílejte přes webový formulář. Požadujeme: - vztah k zákazníkům - ochotu pracovat a učit se - spolehlivost a příjemné vystupování Nabízíme: - zázemí stabilní JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 3

LISAŘ - SEŘIZOVAČ

požadujeme - vyučení ve strojírenském oboru - praxi v oboru lisování - znalost seřizování lisů a výměny nástrojů - ochotu a chuť pracovat nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení - 13. a 14. plat, měsíční bonusy - práce v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející firmě - závodní stravování - 5 týdnů KERN-LIEBERS CR spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

VEDOUCÍ SMĚNY ( Expres České Budějovice)

VEDOUCÍ SMĚNY ( Expres České Budějovice) Pro prodejnu Tesco Expres České Budějovice hledáme vedoucí směny. PRACOVNÍ NÁPLŇ: * Zajištění prvotřídního zákaznického servisu * Vedení provozovny v souladu s platnými standardy, rutinami a zákonnými požadavky * Vedení kolektivu zaměstnanců * Implementace firemní Tesco Stores ČR a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

Zkušební inženýr/ka v oddělení vývoje DNOX

Hlavní náplň práce: * tvorba zkušebních plánů, zkušebních postupů a měřících metod * tvorba zkušebních a vývojových zpráv * analýza výsledků měření + optimalizace měření * psaní zkušebních a vývojových zpráv * podpora při zpracování 8D reportů Očekáváme: * VŠ technického směru - strojní nebo elektro Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Vývojový inženýr pro elektrické palivové čerpadlo

Hlavní náplň práce: * Vývoj elektrického palivového čerpadla - vyhodnocení požadavků zákazníka, uvolňování dokumentů a zákaznických projektů do sériové výroby * Práce v mezinárodním týmu * Podpora akvizic pro nové projekty * Komunikace s mezinárodními zákazníky * Příprava uvolňovacích zkoušek Požadujeme: Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Vývojový konstruktér/ka pro APM a GPA

Hlavní náplň práce: * Vývojové práce na aplikačních projektech pro výrobky APM (plynový pedál) a GPA (univerzální aktuátor) * Konstrukční podpora a koordinace aplikačních projektů (3D data, výkresy…) * Spolupráce na souvisejících tématech (ÄAS, RPP, reklamace, podpora výroby a dodavatelů…) * Konstrukční Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Vývojový inženýr/ka - DNOX

V roce 2008 uvedla firma Bosch na trh systém DNOX pro osobní vozidla. Tento systém slouží k odbourávání obsahu NOx ve výfukových plynech a umožňuje tak splnit výrobcům automobilů nové, velmi přísné legislativní limity. DNOX pracuje na principu dávkování močoviny (známé pod obchodním názvem AdBlue) Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Vývojový konstruktér pro elektrické palivové čerpadlo

Hlavní náplň práce: * Vývoj elektrického palivového čerpadla – odpovědnost za konstrukci, příprava 3D modelů, příprava výkresové dokumentace * Vyhodnocování požadavků zákazníka, podpora zákaznických projektů * Práce v mezinárodním týmu * Podpora akvizic pro nové projekty * Komunikace s mezinárodními Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

TÝN NAD VLTAVOU - PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ (vhodné i brigádně)

Náplň práce: • Provádí pokladní transakce – hotovostní a bezhotovostní platby • Zodpovídá za doplnění a prezentaci zboží v pokladních stojanech • Zodpovídá za správné označení cen zboží v pokladních stojanech • Vypomáhá s doplňováním zboží na ostatních úsecích podle určených plánogramů • Inventarizuje BILLA, spol. s r. o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Obchodní reprezentant - nová pobočka v Českých Budějovicích

Reklamní a marketingová společnost hledá do pobočky v centru Českých Budějovic obchodního reprezentanta a vedoucího obchodního týmu. Jedná se o oslovení firemních klientů s dárkovými certifikáty do divadla. Požadujeme - min. SŠ vzdělání - komunikativnost - obchodního ducha - spolehlivost - flexibilitu PRO BONUSYS s.r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 1

Brigádník - prodejna TREFA Vltava (Fr.Ondříčka)

Pro náš supermarket Trefa Vltava (ul. Fr. Ondříčka 50) v Českých Budějovicích přijmeme brigádníka, nejlépe studenta, pro doplňování, pokladnu a lahůdky. Životopisy zasílejte přes webový formulář. Požadujeme: - vztah k zákazníkům - ochotu pracovat a učit se - praxe v maloobchodu výhodou - spolehlivost JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 2

Brusič

Náplň práce: * Broušení na plocho * Měření, tvarové broušení Požadavky na uchazeče: * SOU SOŠ v oboru strojírenství * Praxe v oboru - minimálně 2 roky * Orientace v technické dokumentaci * Manuální zručnost, fyzická zdatnost * Spolehlivost, zodpovědnost * Základní znalost práce na PC * Základní znalost Groz-Beckert Czech s.r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 4

SKLADNÍK VZV ČB

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v Českých Budějovicích hledáme vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK. NÁPLŇ PRÁCE: - aktivní práce s VZV, nakládání a expedice výrobků, balení, počítání POŽADUJEME: - praxe s řízením VZV (nejlépe výrobní společnost) - platný průkaz na VZV - zkušenosti s Adecco spol. s r.o.
personální agentura
České Budějovice

Frézař

Přijmeme Frézaře na hlavní pracovní poměr. IBOS EU a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 1

Zkušební inženýr/ka v oddělení vývoje TEV a APM

Hlavní náplň práce: * Vývoj se zaměřením na zákaznický vývoj TEV (odvětrávací ventil nádrže) a APM (plynový pedál) * Příprava vzorků na zkoušky, uvolňování zkoušek * Definice zkušebních parametrů, tvorba zkušebních a vývojových zpráv * Vyhodnocování funkčnosti vzorků * Komunikace s RB celosvětově * Podpora Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Obchodně technický zástupce v elektronice

POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání, ideálně elektrotechnického směru Typ obchodníka s vyjednávacími a prezentačními schopnostmi, s obchodním duchem Pozitivně laděná osobnost s vstřícným a příjemným vystupováním Řidičský průkaz B, ochota hodně cestovat v rámci ČR i zahraničí Komunikativní znalost němčiny je nutná! Jintes CB s.r.o.
personální agentura
České Budějovice-České Budějovice 2

Seřizovač vstřikovacích lisů na plastové díly

Stabilní a dynamicky se rozvíjející firma COLOP CZ s.r.o. hledá: seřizovače vstřikovacích lisů na plastové díly. Pracovní náplň: - seřizování vstřikovacích lisů (Engel, Battenfeld) - výměna forem - nastavení parametrů stroje - spoluzodpovědnost za kvalitu - základní údržba Požadavky na uchazeče: COLOP CZ s. r. o.
zaměstnavatel
Borovany

Pokladní / prodavač - SM TREFA 186 Hluboká n/Vlt.

Pro naši prodejnu TREFA 186 Hluboká nad Vltavou, Masarykova 61, hledáme zaměstnance na pozici pokladní / prodavač (hlavní pracovní poměr). Životopisy zasílejte přes webový formulář, nebo osobně vedoucí prodejny. Požadujeme: - vztah k zákazníkům - ochotu pracovat a učit se - vyučení v oboru - praxe v JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
zaměstnavatel
Hluboká nad Vltavou

Prodejce Elektro - České Budějovice

•Orientujete se v sortimentu elektra? •Umíte poradit s výběrem vhodného osvetlení, lustru nebo zásuvky? •Jste rádi mezi lidmi a baví Vás radit zákazníkům? •Jste profesionál nebo jen nadšený kutil-amatér? Pak hledáme právě Vás! Co bude Vaším úkolem? •Obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům BAUMAX ČR s.r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 2

Finanční poradce, Manažer obchodní skupiny

ČINNOST FINANČNÍHO PORADCE - péče o stávající zákazníky - sestavení optimálního finančního plánu - úspora finančních prostředků a jejich efektivní využití ČINNOST MANAŽERA OBCHODNÍ SKUPINY - rozvoj a řízení týmu poradců Speciální nabídka V rámci našeho nového projektu nabízíme novým finančním KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

Inženýr/-ka kvality pro BMW

Hlavní náplň práce: * péče o zákazníky, plánování a realizace setkání se zákazníky - denní komunikace * spoluúčast při řešení a odstraňování chyb a analýza slabých míst * zpracování zákaznických reklamací 8D Metoda * spoluúčast při FMEA a vyhodnocování kvality (QB) * spolupráce při procesu vzniku nových Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Expert měření - zpracovatel/-ka 8D

Hlavní náplň práce: * návrh a realizace nových měřících systémů * zpracování 8D reportů * aktivní spoluúčast při řešení a odstraňování chyb a analýza slabých míst * měření elektrických a neelektrických veličin, vyhodnocení výsledků * technická podpora při komunikaci na zákazníky (AJ / NJ) Požadujeme: Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Konstruktér tlakových senzorů

Hlavní náplň práce: * Konstrukce v oblasti tlakových senzorů * Budování Know-how * Design komponent a jejich zástavba * Interní uvolňování komponent * Vystavování kusovníků, DRBFM, D-FMEA * Spolupráce s odděleními výroby, kvality, nákupu Požadujeme: * VŠ se zaměřením na konstrukci * Znalosti v oblasti Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Vývojář/ka senzorů v automobilovém průmyslu

PERSPEKTIVNÍ UPLATNĚNÍ V NOVÉM VÝVOJOVÉM A KONSTRUKČNÍM CENTRU Robert Bosch, spol.s r.o. České Budějovice je součástí nadnárodního koncernu Bosch, divize automobilové techniky. Během dlouholeté historie v jižních Čechách dosáhla firma řady úspěchů. Motivační a personální program přispěly k ocenění Robert Bosch, spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

stavbyvedoucí

Požadujeme * SŠ nebo VŠ stavebního zaměření * praxi v řízení staveb min. 5 let * vedoucí schopnosti * časovou flexibilitu * znalost práce na PC * řidičský průkaz sk.B * čistý trestní rejstřík Nabízíme Náplň práce Řízení a realizace stavby a podřízených pracovníků. Koordinace účastníků stavby tak, aby HOBAK a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

Asistentka v Realitní kanceláři - České Budějovice

Realitní kancelář Reality IQ vyhlašuje výběrové řízení na pozici – asistentka pobočky pro pobočku v Českých Budějovicích. Náplň práce administrativní podpora makléřů a manažera vyřizování běžné administrativní agendy příprava prezentací a podkladů pro jednání telefonické domlouvání schůzek zajištění Reality IQ
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 3

Quality engineer

Phillips Medisize, nadnárodní výrobní společnost zabývající se výrobou a montáží plastových komponentů určených pro zdravotnický průmysl hledá zkušenou posilu do týmu kvality na pozici INŽENÝR KVALITY NÁPLŇ PRÁCE: - Odpovědnost za implementaci nového projektu z hlediska kvality - Zlepšování procesů MEDISIZE CZ, s.r.o.
zaměstnavatel
Trhové Sviny

Skladník s VZV

Pro výrobní společnost v Českých Budějovicích hledáme vhodné uchazeče na pozici: Skladník Náplň práce: *Obsluha VZV *Expedice zboží *Balení a počítání skladových zásob Nabízíme: *Práci na hlavní pracovní poměr *Platové ohodnocení 15.920 Kč/měs. *Příplatky za výkonnost *Dotované stravné *Zázemí stabilní ManpowerGroup s.r.o.
personální agentura
České Budějovice

Montážní technik

Příprava, kompletace a montážní práce zasklívacích systémů a konstrukcí, stínící techniky a vestavěného nábytku. Zručné, zkušené a spolehlivé zájemce z Českých Budějovic a okolí. Preferujeme maturitní vzdělání v kterémkoliv oboru. Celé portfolio činností a produktů společnosti Karásek s.r.o. viz. www.karasek.cz Karásek s.r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 3

Autoelektrikář

Požadujeme Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Autoelektrikář. *SOU Autoelektrikář, Diagnostik *praxi v oboru min. 1 rok *zájem a ochotu učit se novým věcem *časovou flexibilitu Nabízíme *práci v prestižní společnosti *práci na hlavní pracovní poměr *motivující platové ohodnocení Bohemia Works Personální Agentura
personální agentura
České Budějovice-České Budějovice 1

Administrativní pracovník se znalostí AJ

POŽADAVKY: Vzdělání SŠ/VŠ Vynikající znalost práce v Excelu (kontingenční tabulky, textové funkce, grafy, převody hodnot, filtrace, třídění…) Velmi dobrá znalost angličtiny (nebo velmi dobrá znalost NJ a menší znalost AJ) Vhodné i pro absolventy, kteří se během studia věnovali podobné práci s daty Zkušenost Jintes CB s.r.o.
personální agentura
České Budějovice-České Budějovice 2

Specialista prodeje - ostraha TETA drogerie - Č.B.

Volné pracovní pozice: V různých lokalitách v Českých Budějovicích hledáme personál pro následující pracovní pozici: Specialista prodeje - ostraha prodejny Požadujeme: *vyučení v oboru drogerie - výhodou *min. 3 roky praxe v obchodě *fyzická zdatnost *kladný vztah k prodeji *vstřícný přístup k zákazníkům TETA drogerie (p.k.Solvent s.r.o.)
zaměstnavatel
České Budějovice

Disponent mezinárodní spedice

Požadujeme: * SŠ vzdělání, * znalost MS Office, * aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, * praxi na podobné pozici podmínkou. Nabízíme: * zajímavou práci v příjemném kolektivu, * dobré finanční ohodnocení, * možnost zahraničních stáží, * řadu zajímavých výhod. Upozornění: Prosíme uchazeče, aby GEBRÜDER WEISS spol. s r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Řidič, expedient, odboný prodejce

Naše společnost se zabývá zejména prodejem, servisem a poradenskými službami. Máme provozovnu v Třeboni a v Českých Budějovicích (provozovna ProfiHaus v Č. Budějovicích je zaměřena na svařovací techniku a technické plyny). Umožňujeme profesní růst, zajištění školení apod. Požadujeme řidičské oprávnění Radim Jiroušek - AQUAMONT s.r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 4

Technik testů

AVIRE s.r.o., dceřiná společnost anglického výrobce elektrotechnických součástí pro výtahy, hledá do provozu v Českých Budějovicích brigádníka na pozici: Technik testů Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, obor elektronika nebo příbuzný obor znalosti analogové a digitální elektroniky zkušenosti s údržbou, Avire s.r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice-České Budějovice 3

Nástrojař

Stabilní a dynamicky se rozvíjející firma COLOP CZ s.r.o. hledá spolehlivého provozního údržbáře. Požadujeme: -vyuční list v oboru nástrojař -praxi v oboru minimálně 5 let (oprava vstřikovacích forem) -znalost NJ výhodou Očekáváme: -aktivní přístup k práci -samostatnost a zodpovědnost -důslednost, COLOP CZ s. r. o.
zaměstnavatel
Borovany

skladník / řidič sk. C

manipulace s hutním materiálem příjem a výdej zboží přeprava materiálu administrativa odbavování zakázek LUMASTEEL Litvínov s.r.o.
zaměstnavatel
Sedlec

ODBORNÝ PRODEJCE ELEKTRO - České Budějovice

Hledáte práci, při které se nebudete nudit? Staňte se členem našeho prodejního týmu v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Pro posílení našeho prodejního týmu hledáme nového kolegu/-yni na pozici ODBORNÝ PRODEJCE - Sortimentu elektrospotřebiče . Abyste byli úspěšní, měl/a byste splňovat tyto požadavky: − prodejní zkušenosti expert ČR, s.r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Popis pracovní činnosti: - Telefonický kontakt s klienty - příchozí i odchozí hovory - Aktivní telemarketing - stávající klienti - Administrativní činnost - Práce s interními IT systémy Požadujeme: - SŠ vzdělání - Znalost prstokladu při psaní na PC ("všemi deseti") výhodou - Znalost práce s ESSOX s.r.o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Vedoucí týmu Premiér - České Budějovice

Pracovní náplň: * je odpovědný za řízení ERSTE Premier centra České Budějovice v oblasti poskytování finančních služeb * je odpovědný za splnění obchodních a finančních cílů * je odpovědný za rozvoj svého týmu tvořeného bankéři a recepční * rozumí potřebám cílové skupiny klientů ERSTE Premier (podnikatelé Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

Obchodní zástupce ČB

Požadujeme min. středoškolské vzdělání, znalost práce s PC ( základ - excel, word), řidičský průkaz B, schopnost týmové práce, loajalitu, příjemné vystupování, manuální zručnost, základní znalost v oblasti automobilismu, schopnost motivace a vedení týmu, manuální zručnost Nabízíme pevné zázemí firmy AUTOSKLO K + M spol. s r. o.
zaměstnavatel
České Budějovice

Rozpočtář/přípravář

Požadujeme *technické vzdělání *zkušenosti a praxe v oboru *znalost MS Office a rozpočtových programů *komunikativnost *odbornost *schopnost řešit problémy *časovou flexibilitu *odolnost vůči stresu Nabízíme Náplň práce *Tvorba výkazů výměr a cenových kalkulací *koordinace prací se stavbyvedoucím *účast HOBAK a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

řidič/skladník ČB

Požadujeme, Nabízíme, Náplň práce řidičský průkaz sk. B ( C,E výhodou ) ADR výhodou průkaz VZV podmínkou zodpovědnost, svědomitost,flexibilita znalost jižních Čech a Českých Budějovic bezúhonnost dobré platové podmínky pracovní zázemí zaškolení stravenky nakládka/vykládka na skladě a u zákazníků fyzicky ECO - F a.s.
zaměstnavatel
České Budějovice

Přeskočit vertikálu

Jihočeský kraj

Jihočeský kraj
V tomto kraji
291 firem vč. ÚP nabízí
2 366 aktuálních nabídek
 

Anketa

Dostal/a jste někdy ústní výpověď?

(4946)