Nabídky práce

Skočit na navigaci

Práce v Jihlavě a okolí<< zpět na všechny práce v regionu

Nalezeno 344 aktuálních nabídek

Nabídky řazeny dle relevance  |  Seřadit nabídky dle data

Upravit hledání 

Asistentka zákaznického centra s AJ

Místo výkonu práce: Jihlava! NÁPLŇ PRÁCE: - přijímání objednávek a zadávání do systému - dohled nad realizací zakázky - podpora týmu v zákaznickém servisu - podpora prodejců - veškerá administrativa spojená s asistentskou pozicí POŽADUJEME: - dokončené SŠ vzdělání - velmi dobrá znalost AJ slovem KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Obchodní zástupce

Náplň práce * akvizice nových klientů * návrh vhodného řešení v oblasti zabezpečení pro klienta * práce s databází * uskutečňování předem domluvených schůzek Nabízíme * otevřenou firemní kulturu a přátelské prostředí * práci v zajímavém neustále se vyvíjejícím oboru * profesní perspektivu * odborný rozvoj CUP Security s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava
Brno

Automechanik pro VZV a kolové nakladače

Místo výkonu práce: Jihlava! Náplň práce: - provádění oprav hnacích ústrojí mechanismů - opravy elektroinstalace - provádění výměny olejů a filtrů - výměna pneumatik - celková preventivní údržba VZV a kolových nakladačů Požadujeme : - 2 roky praxe - ŘP C, strojní průkaz na kolové nakladače výhodou KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Prodavač/pokladní – Jihlava, Jiráskova (částečný úvazek)

Váš profil: * středoškolské vzdělání / vyučení / základní vzdělání * příjemné a vstřícné vystupování * zkušenost z obchodu vítána, ale není podmínkou * ochota k fyzické práci * schopnost týmové spolupráce * flexibilita, práce na směny Pracovní náplň: * pokladní činnost * doplňování zboží na prodejní Lidl Česká republika v.o.s.
zaměstnavatel
Jihlava

Prodavač/pokladní – Jihlava, Jiráskova

Váš profil: * středoškolské vzdělání / vyučení / základní vzdělání * příjemné a vstřícné vystupování * zkušenost z obchodu vítána, ale není podmínkou * ochota k fyzické práci * schopnost týmové spolupráce * flexibilita, práce na směny Pracovní náplň: * pokladní činnost * doplňování zboží na prodejní Lidl Česká republika v.o.s.
zaměstnavatel
Jihlava

Technolog pro nástroje

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Pracovní náplň: * Komunikace s dodavateli nástrojů pro vstřikování plastů Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

Projektový manažer (automotive)

O společnosti Nabízíme Vám pozici Projektového manažera nových projektů, kde se v rámci týmu AL CZ budete mít možnost spolupodílet se na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Pracovní Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

Projektový nákupčí

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Pracovní náplň: * Součást projektového týmu zajišťujícího náběhy nových projektů Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

Specialista pro formy

Náplň práce: * Součást projektového týmu se zaměřením na výrobu vstřikovacích forem * Kalkulace nákladů na nové formy * Schvalování konceptů/specifikací a jejich kontrola u dodavatelů Požadujeme: * SŠ / VŠ vzdělání technického směru * Zkušenosti v oblasti výroby vstřikovacích forem výhodou * Středně Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Praktikant pro oddělení údržby

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Ideálním kandidátem je student VŠ (strojírenství), jedná se o práci na max. Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

Manažer údržby strojů

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Pracovní náplň: * Řídí a koordinuje chod údržby strojů (zejména plánování Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

Elektromechanik

Pracovní náplň: * Elektromechanické opravy a údržba montážních linek * Preventivní prohlídky strojů, odstraňování zjištěných závad, upozorňování na nedostatky * Evidence provedených prohlídek, oprav a výměn ND v údržbové databázi * Práce je v nepřetržitém provozu (12-hodinové směny) Požadujeme: * Vzdělání Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

Inženýr kvality dodavatelů

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Náplň práce: * Management kvality dodavatelů pro sérii * Auditování dodavatelů Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

Inženýr kvality dodavatelů (elektrotechnika)

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Náplň práce: * Management kvality dodavatelů v oblasti elektrotechniky * Auditování Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

* Obchodní zástupce – Jihlava * (navolané schůzky)

Přidejte se k nám, do našeho týmu. Do našeho přátelského, avšak velmi ambiciózního obchodního týmu přijmeme kolegu na pozici: Obchodní zástupce! Co od Vás očekáváme? - Velmi dobré komunikační dovednosti - Schopnost jasně a srozumitelně vysvětlit situaci - Pohotovost a příjemné vyjadřování - Tah na Air Telecom a.s.
zaměstnavatel
Jihlava

! Obchodní zástupce - Jihlava ! (možnost kariérního růstu)

! Rozšiřte naše řady ! Do našeho obchodního týmu hledáme novou posilu na pozici: Obchodní zástupce pro Jihlavu a okolí. Pozitivní a upovídanou osobnost, která se nebojí těžkých začátků a budování kariéry od „píky“. Co od Vás očekáváme? - Velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vyjadřování - Schopnost N&F Marketing Group s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Operátor na výrobní lince OSB

Místo výkonu práce: Jihlava Požadujeme: - vyučen v oboru strojírenství nebo zpracování dřeva (tesař, truhlář) - řidičské oprávnění na VZV výhodou - dobrý zdravotní stav - zodpovědný přístup k práci - spolehlivost - ochota pracovat v nepřetržitém provozu Náplň práce: - kontroluje správný chod roztřískovačů KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

BACK OFFICE SALES REPRESENTATIVE WITH ENGLISH

Místo výkonu práce: Jihlava! Náplň práce: - přijímání objednávek a zadávání do systému - dohled nad realizací zakázky - tvorba cenových nabídek - zákaznický servis - podpora prodejců Požadujeme: - dokončené SŠ nebo VŠ vzdělání - velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem, druhý světový jazyk NJ výhodou KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Manažer kvality pro sériovou výrobu

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Pracovní náplň: * odpovědnost za kvalitu v sériové výrobě * vedení týmu inženýrů Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

Pracovník rezervačního a obchodního oddělení Jihlava

CK Alexandria hledá zaměstnance na pozici pracovník/ce prodeje zájezdů do pobočky Jihlava. Požadujeme: min. SŠ vzdělání, znalost práce na PC, časovou flexibilitu, zodpovědnost, aktivitu, příjemné vystupování, samostatnost, orientaci v cestovním ruchu, praxe v oboru minimálně 1 rok. Znalost rezervačního ALEXANDRIA, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Zápis/přepis odběrných míst plyn,elektřina

Požadujeme - flexibilita, schopnost učit se novým věcem - Aktivní přístup ke svěřeným úkolům - ochota učit se novým věcem - komunikativní schopnosti - zodpovědnost Nabízíme - práce na dobu neurčitou - nadstandartní zaměstnanecké výhody - kariérní postup - výdělek od 19.000kč/měsíc - práce v příjemném, Jan Štěpař
zaměstnavatel
Jihlava

Pracovník skladu (Z18295)

pro našeho klienta hledáme uchazeče Pro pracoviště v Jihlavě hledáme pracovníky na doplnění našeho týmu v logistickém centru. Pracovník na této pozici budou zodpovídat a mít na starost zajištění vykládky a nakládky přepravních kontejnerů. Jedná se o ruční manipulaci s těžšími břemeny - vzhledem k tomu Barlett & Cenbright s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Exkluzivní finanční partner - Jižní Morava

Charakteristika pracovní činnosti: * Jste komunikativní? Jednáte rádi s klienty? * Chcete být svým šéfem a dopřát si nezávislost? * Staňte se součástí ČS do domu, a. s. Náplní Vaší práce bude starat se o současné klienty finanční skupiny České spořitelny a Kooperativy. Finančním partnerům umožňujeme Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Pelhřimov
Jihlava
Třebíč
Boskovice
Blansko
Kunštát
Brno
Břeclav
Pohořelice
Vyškov
Znojmo
Hrušovany nad Jevišovkou
Zlín
Uherský Brod
Uherské Hradiště

Manažer (externí) sítě - Jihlava

Charakteristika pracovní činnosti: * Budete řídit a koordinovat práci externích finančních poradců v oblasti prodeje a nabídky produktů finanční skupiny České spořitelny a Kooperativa. * Budete vyhledávat a vzdělávat nové talenty. * Budete povzbuzovat a motivovat své lidi k lepší práci. Očekáváme: Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Jihlava

Manažer (externí) sítě - Žatec

Charakteristika pracovní činnosti: * Budete řídit a koordinovat práci externích finančních poradců v oblasti prodeje a nabídky produktů finanční skupiny České spořitelny a Kooperativa. * Budete vyhledávat a vzdělávat nové talenty. * Budete povzbuzovat a motivovat své lidi k lepší práci. Očekáváme: Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Žatec

MANAŽER/KA PROVOZU - PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ (Jihlava)

MANAŽER/KA PROVOZU - PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ (Jihlava) Pro hypermarket Tesco v Jihlavě hledáme manažera/ku pro personální úsek. PRACOVNÍ NÁPLŇ: * Řízení úseku personální administrativy * Řízení procesu náboru nových zaměstnanců, proces řízení výkonnosti a nástupnických plánu dané provozní jednotky * Koučování Tesco Stores ČR a.s.
zaměstnavatel
Jihlava

Seřizovač vstřikovacích lisů

Požadujeme * SŠ technického zaměření (obor vstřikování a tvarování plastů je výhodou) * Znalost obsluhy vstřikovacích lisů * Znalost obsluhy periferií * Praxe min. 3 roky na obdobné pracovní pozici * Bezúhonnost * Znalost práce s PC Nabízíme * Stabilní pracovní prostředí (pravidelné střídání tří směn) ALTIA JIHLAVA s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Nástrojař

Požadujeme * SŠ technického zaměření (nástrojař) * Znalost obsluhy horizontální brusky, vertikální frézy, hloubičky * Svářečské oprávnění na obloukové a atmosférické sváření * Znalost obsluhy TIG * Praxe min. 3 roky na obdobné pracovní pozici * Bezúhonnost * Znalost práce s PC Nabízíme * Stabilní pracovní ALTIA JIHLAVA s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Obchodník/poradce na pobočce Jihlava

Kooperativa hledá nové kolegy a kolegyně pro region Jihlava - Jihlava, Třešť, Telč Vaší náplní práce bude *profesionální finanční poradenství *nabídka finančních produktů novým i stávajícím klientům *sjednávání pojistných smluv *následný servis Co Vám nabízíme *zázemí silné a stabilní společnosti *motivující Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG
zaměstnavatel
Jihlava

Prodavač/ka - Jihlava / OC - Hypernova

Pro naši prodejnu hledáme vhodného uchazeče na pozici prodavač/ka. Náplň práce: • maloobchodní prodej našeho sortimentu • poradenství zákazníkům • práce na pokladně s hotovostí • příjem zboží, kontrola kompletnosti dodávky • ukládání zboží na prodejně na určená místa • vydání prodaného zboží zákazníkovi SPORTISIMO s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Pracovník pro ostrahu objektu

Požadujeme: * trestní bezúhonnost * profesní kvalifokace strážný 68-008-E výhodou * praxe v oboru výhodou * spolehlivost, samostatnost, odpovědnist * dobrá fyzická kondice * minimální vzdělání - vyučen Nabízíme: * nástup ihned * pracovní poměr na dobu neurčitou * po zkušební době stravenky * možnost SECURITAS ČR s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Obsluha obráběcích strojů - JIHLAVA

Hledáme zodpovědné pracovníky/pracovnice do výrobního podniku v Jihlavě se zájmem o dlouhodobou spolupráci. -1,2,3-směnný provoz, nepřetržitý provoz - manuální práce ve výrobě Požadujeme: - strojírenské vzdělání podmínkou! - praxe na CNC strojích - ochota pracovat na směnný provoz - možnost nástupu Grafton Recruitment Jihlava
personální agentura
Jihlava

Seřizovač pro montážní linky LED

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Pracovní náplň : * Nastavení a kontrola výrobních parametrů, optimalizace Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Střítež

Realitní makléř/ka Jihlava

*** ŽÁDNÉ POPLATKY pro realitního makléře *** Neomezená inzerce včetně topování ZDARMA pro realitního makléře*** Kompletní školící program pro realitní makléře(vlastní tým lektorů) *** Celoživotní kariéra - z makléře manažerem *** Vlastní hypotéční a právní oddělení *** NEVYŽADUJEME ZKUŠENOSTI NA NEXT REALITY GROUP a.s.
zaměstnavatel
Jihlava

SMĚNOVÝ ELEKTRIKÁŘ NA VÝROBNÍCH LINKÁCH

Místo výkonu práce: Jihlava! Náplň práce: - elektro údržba v nepřetržitém provozu - údržba a opravy řídících systémů, el. zařízení včetně elektroniky a SW - provádí preventivní kontroly zařízení - podílí se na případných odstávkách a opravách linky - připravuje náhradní díly - udržuje pořádek na svěřeném KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

PRODAVAČ/KA SPECIALISTA (Jihlava)

Pro prodejnu Albert supermarket Jihlava Březinova hledáme vhodné uchazeče na pozici Prodavač/ka specialista do úseku lahůdek. NÁPLŇ PRÁCE: • Doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku • Znalost zboží na svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt • Práce ve směnném provozu, AHOLD Czech Republic, a.s.
zaměstnavatel
Jihlava

Technik kvality - světelná laboratoř

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Pracovní náplň: * Testování elektronických a mechanických komponentů světlometu Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

Specialista (ka) v oblasti kvality nakupovaných dílů

Značka Bosch, to je synonymum kvality a inovací. Skupina podniků Bosch je největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě. Ve více než 50 zemích zaměstnává přes 281.000 pracovníků. V našem závodě v Jihlavě pracuje téměř 4.500 zaměstnanců pro divizi dieselových systémů. V jednom z nejmodernějších BOSCH DIESEL s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Manager obchodního týmu - Jihlava

Klíčová pracovní náplň: Manager obchodního týmu rozvíjí a řídí tým obchodníků. Je přímo odpovědný za obchodní a personální rozvoj týmu. Na denní bázi se setkává s podřízenými obchodníky a určuje jejich priority. Vede obchodní tréninky a semináře určené přímo řízeným obchodníkům. Realizuje obchodní Swiss Life Select Česká republika s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Regionální obchodní ředitel

Klíčová pracovní náplň: Regionální obchodní ředitel buduje, řídí a rozvíjí obchodní týmy a jejich prostřednictvím dosahuje klíčových výkonnostních kritérií. Dělá strategická rozhodnutí a kroky ovlivňující vývoj svěřeného regionu. Na denní bázi se setkává s podřízenými manažery a obchodníky a určuje Swiss Life Select Česká republika s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Privátní finanční poradce - Jihlava

Očekáváme: * Aktivitu * Komunikativnost * Uživatelskou znalost práce s PC * Středoškolské vzdělání * Vysokoškolské vzdělání výhodou * Předchozí praxe na některé z uvedených pozic je výhodou, nikoliv podmínku: Obchodní zástupce, Sales representative, Bankovní poradce, Obchodní manažer, Privátní bankéř, Swiss Life Select ČR s.r.o
zaměstnavatel
Jihlava

Řidič + Asistent distribuce Drive In Makro Jihlava

Pracovní náplň * řízení vozu, rozvoz zboží * komunikace se zákazníkem * zabezpečení evidence a archivace dokladů * administrativní zpracování objednávek * příprava a kontrola fakturace * práce ve dvousměnném provozu Požadujeme * SŠ vzdělání * komunikativní osobu * znalost práce na PC * trestní bezúhonnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

PRODEJCE elektro PLANEO Elektro JIHLAVA

PLANEO Elektro – elektro pro každého - specializované odborné prodejny v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační a kancelářské techniky, hodinářského zboží, elektronických hraček a zahradní techniky. Našim zákazníkům přinášíme široký sortiment výrobků a služeb, férové FAST ČR, a.s.
zaměstnavatel
Jihlava

Pracovník ve skladu, Jihlava

Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta sídlícího v Jihlavě hledáme hledáme pracovníky na doplnění našeho týmu v logistickém centru. Jedná se o ruční manipulaci s těžšími břemeny - vzhledem k tomu je práce vhodná spíše pro muže. Pracovní doba: Po - Pá, 18:00 - 1:00. Pracovní náplň Randstad s.r.o.
personální agentura
Jihlava

Lean production system plánovač

Značka Bosch, to je synonymum kvality a inovací. Skupina podniků Bosch je největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě. Ve více než 50 zemích zaměstnává přes 281.000 pracovníků. V našem závodě v Jihlavě pracuje téměř 4.500 zaměstnanců pro divizi dieselových systémů. V jednom z nejmodernějších BOSCH DIESEL s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Osobní bankéř/-ka - Jihlava

O nás GE Capital International se řadí mezi přední světové společnosti poskytující finanční služby, sídlí v Londýně. Služby zákazníkům poskytuje ve 26 zemích, a to jak z regionu EMEA, tak i z asijsko-pacifické oblasti. Společnost GE Capital International, má více než 27 000 zaměstnanců a příjmy ve GE Money
zaměstnavatel
Jihlava

OPERÁTOR VÝROBY / JIHLAVA

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor výroby. Místo výkonu práce: Jihlava Požadujeme Základní vzdělání Manuální zručnost a fyzickou kondici Pečlivost a zodpovědný přístup k práci Schopnost pracovat v týmu Náplň práce Manuální práce Gi Group Czech Republic, s.r.o.
personální agentura
Jihlava

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA JIHLAVA

Hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici skladového manipulant/-ky pro pobočku v Jihlavě. * skenování čárových kódů * manipulace s paletovými zásilkami VZV * příjem/výdej zásilek na/ze skladu * třídění zásilek * evidence vratných obalů * řešení neshod * úklid prostorů skladu * 2 směnný provoz PO-PÁ Geis CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

PROJEKTANT V OBLASTI ELEKTRO

Místo výkonu práce: Jihlava! Náplň práce: - příprava a tvorba dokumentace elektro projektů - příprava harmonogramu projektu - samostatné vedení projekčních prací - zodpovědnost za zpracování a termíny svěřených projektů - koordinace prací na projektech a dohled nad jejich realizací - komunikace KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

PROJEKTANT V OBLASTI ENERGETIKY A EKOLOGIE

Místo výkonu práce: Jihlava! Náplň práce: - zastřešování projektů souvisejících s energetikou a ekologií - příprava a tvorba dokumentace projektů - příprava harmonogramu projektu - samostatné vedení projekčních prací - zodpovědnost za zpracování a termíny svěřených projektů - koordinace prací na KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Montážní dělníci, CNC a Baliči v Jihlavě

Hledáme zodpovědné pracovníky se zájmem o dlouhodobou spolupráci do významného výrobního podniku v Jihlavě - Pávov a to na pozice: Montážní dělník, Operátor CNC strojů, Manipulanti VZV a Balič. Jedná se o manuální práci ve výrobě a ve směnném provozu ( 2-směnný, 3-směnný či nepřetržitý provoz ) Práce Grafton Recruitment Jihlava
personální agentura
Jihlava

Prodavačka prodejny Jihlava

Prodavačka Jste osobnostně vyzrálá a charismatická žena s přirozenou touhou po komunikaci a máte chuť prodávat? Pokud ano, velice rádi se s Vámi setkáme. Vaší náplní práce bude prodávat v luxusních prodejnách EROTIC CITY značkové produkty a zajišťovat chod jedné z našich prodejen. Co nabízíme: * práci City Realex, a.s.
zaměstnavatel
Jihlava

SPECIALISTA TECHNICKÉHO A INVESTIČNÍHO NÁKUPU

Místo výkonu práce: Jihlava! Náplň práce: - odpovědnost za nákup služeb, zboží a surovin pro společnosti mezinárodní skupiny KRONOSPAN - příprava a vedení výběrových řízení k nákupům investičních celků, zařízení, náhradních dílů apod. - účast na nákupu investičních zakázek pro závody v ČR i v zahraničí. KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Pracovník skladu, Jihlava - Bedřichov

Pro pracoviště v Jihlavě hledáme pracovníky na doplnění našeho týmu v logistickém centru. Pracovník na této pozici budou zodpovídat a mít na starost zajištění vykládky a nakládky přepravních kontejnerů. Jedná se o ruční manipulaci s těžšími břemeny - vzhledem k tomu je práce vhodná zejména pro muže 100% REWORK s.r.o. – TM Technik s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava

Mistr výroby

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Pracovní náplň: • Vedení a organizace výrobního týmu ve směnném režimu • Zodpovědnost Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

JIHLAVA - SKLADNÍK

Náplň práce: • Zabezpečuje fyzické převzetí zboží a kontroluje příjmovou dokumentaci • Doplňuje zboží v úseku nápojů • Sleduje data spotřeby zboží ve skladě a případně okamžitě upozorňuje na končící lhůty • Inventarizuje zboží podle určeného plánu inventur • Zodpovídá za evidenci a správné hospodaření BILLA, spol. s r. o.
zaměstnavatel
Jihlava

Praktikant na oddělení kvality

V rámci týmu AL CZ budete mít možnost se spolu s námi podílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů. Mezi naše zákazníky patří mj. automobilky BMW, Daimler, Honda, Mitsubishi, Opel, Renault, Škoda a VW. Pracovní náplň: * administrativní podpora týmu kvality * práce v IT systémech Automotive Lighting s.r.o.
zaměstnavatel
Jihlava-Pávov

obsluha stroje na zpracování papíru Střítež u Jihlavy

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojník, obsluha poloautomatického stroje. Místo výkonu práce Střítež u Jihlavy. Jedná se o společnost zabývající se kompletací, výrobou a zpracovnáním papíru. Náplň práce: - Obsluha poloautomatu - Zajištění přestavby, nastavení stroje INDEX NOSLUŠ s.r.o.
personální agentura
Jihlava

Specialista obchodního oddělení pro mezinárodní dopravu

Hledáme aktivní přístup k akviziční činnosti, odpovědnost, pracovitost a týmového ducha !!! Náplň práce: zodpovědnost za realizaci prodeje, vyhledávání nových klientů a péče o přidělené zákazníky, tvorba obchodních nabídek, analytická činnost - vyhodnocení nákladů a výnosů svěřené skupiny zákazníků ICOM transport a.s.
zaměstnavatel
Jihlava

Referent obchodního oddělení

STAŇTE SE ČLENEM JEDNOHO Z NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH DOPRAVNÍCH TÝMŮ V ČR ! Náplň práce: Příprava podkladů pro kalkulace a tvorba obchodních nabídek Analytická činnost v rámci obchodního oddělení Péče o přidělené zákazníky včetně vyhodnocení efektivity spolupráce a rozšiřování aktivit Zodpovědnost za realizaci ICOM transport a.s.
zaměstnavatel
Jihlava

Přeskočit vertikálu

Kraj Vysočina

Kraj Vysočina
V tomto kraji
190 firem vč. ÚP nabízí
1 307 aktuálních nabídek
 

Hlavní zaměstnavatelé v kraji

 

Anketa

Dostal/a jste někdy ústní výpověď?

(5150)