Nabídky práce

Skočit na navigaci

Práce v Novém Jičíně a okolí<< zpět na všechny práce v regionu

Nalezeno 373 aktuálních nabídek

Nabídky řazeny dle relevance  |  Seřadit nabídky dle data

Upravit hledání 

Exkluzivní finanční partner - Severní Morava

Charakteristika pracovní činnosti: * Jste komunikativní? Jednáte rádi s klienty? * Chcete být svým šéfem a dopřát si nezávislost? * Staňte se součástí ČS do domu, a. s. Náplní Vaší práce bude starat se o současné klienty finanční skupiny České spořitelny a Kooperativy. Finančním partnerům umožňujeme Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Prostějov
Olomouc
Přerov
Šumperk
Bruntál
Frýdek-Místek
Karviná
Nový Jičín
Opava
Ostrava
Vsetín

OPERÁTOR/KA VÝROBY 13 000 Kč až 18 000 Kč + extra odměny

Pro našeho významného klienta z oblasti výroby audio a video přístrojů hledáme vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY. Staňte se i Vy součástí týmu, který vyrábí ty nejkvalitnější produkty svého oboru! MÍSTO VÝKONU PRÁCE: KOPŘIVNICE NÁSTUP IHNED, NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SE! Přivítáme: * vyučení Ascari s.r.o.
personální agentura
Frýdek-Místek
Nový Jičín

INSPEKTOR KVALITY VÝROBKŮ VČETNĚ PLASTOVÝCH DÍLŮ

Kvalifikační požadavky • SŠ vzdělání technického směru • základní znalost MS Office, SAP • znalost čtení technických výkresů • znalost základních nástrojů kvality • znalost procesů výroby příslušných linek Náplň práce • dodržování interních pravidel, procedur a nařízení; požadavků • dokumentace kvality MAHLE BEHR
zaměstnavatel
Mošnov

Konzultant pro pojištění průmyslových rizik - Nový Jičín

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali PPF Holding, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Konzultant pro pojištění průmyslových rizik. Pracovní náplň - prodej pojistných produktů v oblasti pojištění podnikatelských rizik (vč. zemědělských) - zpracování návrhů a uzavírání pojistných smluv s Česká pojišťovna a.s.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Obchodní manažer

Požadujeme Obchodní manažer – obchodní zkušenosti, vzdělání stavebního směru výhodou (SŠ, VŠ), obchodní zastoupení pro moravské kraje, fakturace, motivační systém, bydliště Moravskoslezský kraj, nástup co nejdříve Nabízíme Obchodní manažer – obchodní zkušenosti, vzdělání stavebního směru výhodou (SŠ, EKOCELL CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Kunín

Řídící manažer

Hledáme Řídící manažer – praxe v řízení firmy, obchodní zkušenosti, vzdělání stavebního směru výhodou (SŠ, VŠ), alternativně ekonomika, bydliště Kunín a okolí, nástup co nejdříve Nabízíme Řídící manažer – praxe v řízení firmy, obchodní zkušenosti, vzdělání stavebního směru výhodou (SŠ, VŠ), alternativně EKOCELL CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Kunín

Inženýr kvality - preventivní kvalita

Kvalifikační požadavky: • SŠ/VŠ vzdělání technického směru • Velmi dobrá znalost AJ, NJ výhodou • Dobrá znalost PC, SAP výhodou • Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě / automotive • Znalost základních nástrojů kvality výhodou • Ochota učit se novým věcem • Dobré komunikační schopnosti, flexibilita, MAHLE BEHR
zaměstnavatel
Mošnov

Pracovník pro strojní čistění podlahy - Mošnov

- pro naši zakázku v Mošnově, kde zajišťujeme facility činnost, hledáme pracovníka pro strojní čistění podlahy čistícím strojem ve výrobní hale - práce na DPP a DPČ Požadujeme: * zkušenosti s obdobnou prací (mytí podlahy strojem na sezení, čistění stroje, údržba stroje) * dobrý zdravotní stav * zodpovědnost Sodexo s.r.o.
zaměstnavatel
Mošnov
Ostrava

Finanční poradce, Manažer obchodní skupiny

ČINNOST FINANČNÍHO PORADCE - péče o stávající zákazníky - sestavení optimálního finančního plánu - úspora finančních prostředků a jejich efektivní využití ČINNOST MANAŽERA OBCHODNÍ SKUPINY - rozvoj a řízení týmu poradců Speciální nabídka V rámci našeho nového projektu nabízíme novým finančním KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s.
zaměstnavatel
Nový Jičín

PROCESS (PRODUCTION) ENGINEER

For our technical department in Kopřivnice plant we have an opening for a PROCESS (PRODUCTION) ENGINEER position. We are seeking for a high potential specialist who has an experience in improvement of production processes in automotive sector and want to grab a chance to work on interesting project Bang & Olufsen, s.r.o.
zaměstnavatel
Kopřivnice-Vlčovice

VEDOUCÍ SMĚNY (Expres Nový Jičín)

VEDOUCÍ SMĚNY (Expres Nový Jičín) Pro prodejny Tesco Expres v okrese Nový Jičín (Příbor, Frenštát p.R., N.Jičín) hledáme vedoucí směn. PRACOVNÍ NÁPLŇ: * Zajištění prvotřídního zákaznického servisu * Vedení provozovny v souladu s platnými standardy, rutinami a zákonnými požadavky * Vedení kolektivu zaměstnanců Tesco Stores ČR a.s.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Obchodní zástupkyně, zástupce: NOVÝ JIČÍN a široké okolí

Co je náplní? Jako Obchodní zástupce, zástupkyně společnosti Provident Financial s.r.o. budete poskytovat finanční půjčky do domácností zákazníků. Budete pravidelně komunikovat se svými klienty, vybírat dohodnuté splátky, uzavírat smlouvy a dohody, vést svou vlastní agendu. Budete obsluhovat klienty Provident Financial s.r.o.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Provozní personál - INTERSPAR Nový Jičín

Náplň práce: *Pracovník provozu obchodu - maso, uzeniny, lahůdky - výdej zboží za obslužným pultem, příprava zboží - poradenství zákazníkům *Pracovník provozu obchodu - odd. suchého sortimentu a nápojů - obsluha zákazníků, poradenství - doplňování zboží Požadujeme: - znalost daného sortimentu - kladný SPAR Česká obchodní společnost s.r.o.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Strážný - informátor Nový Jičín

Společnost ATALIAN CZ hledá nové zaměstnance na pozici Strážný - informátor Náplň práce: výkon ostrahy objektu, kontrolní pochůzková činnost v objektu STECOMTRA Steel Components. Jedná se o směnný, nepřetržitý provoz. Práce je vhodná pro OZP (vyjma osob se sníženou schopností pohybu). Nástup IHNED. Skupina ATALIAN Česká republika
zaměstnavatel
Nový Jičín

Obchodník-prodejce (Frenštát pod Radhoštěm)

Pro naši prodejnu stavebního materiálu ve Frenštátě pod Radhoštěm, hledáme uchazeče na pozici Obchodníka-prodejce. Pracovní náplň *komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně na prodejně) *práce s pokladnou a hotovostí *poskytování základního poradenství o nabízeném sortimentu *vyřizování nákupních STAVOSPOL, s.r.o.
zaměstnavatel
Frenštát pod Radhoštěm

Strážný/Detektiv Nový Jičín

Hledáme Strážné/Detektivy pro oblast Nový Jičín Náplň práce: - zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob - dodržování daných bezpečnostních předpisů - spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost Požadujeme: - min. 18 let - dobrou fyzickou zdatnost - trestní bezúhonnost (čistý Výpis SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Prodavačka a vedoucí prodejny Nový Jičín

Prodavačka a vedoucí prodejny Jste osobnostně vyzrálá a charismatická žena s přirozenou touhou po komunikaci a máte chuť prodávat? Pokud ano, velice rádi se s Vámi setkáme. Vaší náplní práce bude prodávat v luxusních prodejnách EROTIC CITY značkové produkty a zajišťovat chod jedné z našich prodejen. City Realex, a.s.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Prodavač/ka elektro Nový Jičín

Požadujeme: * znalost sortimentu a praxi v oboru elektro * zkušenosti a praxi v maloobchodním prodeji * uživatelsky práce na PC * ochotu vzdělávat se v oboru * velmi dobré komunikační a prodejní dovednosti * příjemné vystupování * umění HP TRONIC
zaměstnavatel
Nový Jičín

Poradce na obchodním místě - Nový Jičín

Česká pojišťovna, největší pojišťovna na trhu hledá zodpovědného spolupracovníka s obchodním duchem na pozici Poradce na obchodním místě pro Nový Jičín. Pracovní náplň - poradenství v oblasti pojištění a financí - péče o stávající klientelu (databáze ČP) - budování dlouhodobých obchodních vztahů - pravidelné Česká pojišťovna a.s.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Bankovní poradce/kyně - Příbor

Pracovní náplň: Láká Vás obchod? Věříte si? Jste soutěživí? Jsou pro Vás obtížné úkoly výzvou? Pak hledáme právě Vás! A co vlastně bankovní poradce dělá? * aktivně nabízí a prodává produkty Finanční skupiny České spořitelny * zajišťuje poradenské služby v oblasti bezhotovostních a hotovostních Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Příbor

Strážný/Detektiv Odry

Hledáme Strážné/Detektivy pro oblast Odry. Náplň práce: - zajištění ostrahy a ochrany majetku - dodržování daných bezpečnostních předpisů - spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost Požadujeme: - min. 18 let - dobrou fyzickou zdatnost - trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
zaměstnavatel
Odry

Strážný/Detektiv Bílovec / Studénka

Náplň práce: - zajištění ostrahy a ochrany majetku - dodržování daných bezpečnostních předpisů - spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost Požadujeme: - min. 18 let - dobrou fyzickou zdatnost - trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů) - schopnost jak samostatné, tak týmové SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
zaměstnavatel
Bílovec

TOP SVÁŘEČ s EN 287-1 od Kč 30.000,-

Zavedená strojírenská firma ISMM Production &Business Cooperation s. r. o., která působí v oblasti zahraničního obchodu se zeměmi EU, hledá vhodné kandidáty na pozici svářeč Požadujeme • Schopnost skládat a svařovat nejnáročnější svařence • Perfektní znalost čtení výkresové dokumentace, schopnost založit ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.
zaměstnavatel
Jistebník

Konstruktér

Konstruktér Náplň práce: - zodpovědnost za implementaci APQP, PPAP, FMEA - spolupráce na vývoji při nových projektech - zavádění nových produktů do výroby - řešení vzniklých kvalitativních problémů při zavádění nových produktů do výroby - spolupráce při zákaznických, interních a dodavatelských auditech PLAKOR CZECH s.r.o.
zaměstnavatel
Mošnov

Specialista skladového hospodářství

Specialista skladového hospodářství Náplň práce: - podpora manažera oddělení - spolupráce s nákupní částí oddělení - úzká spolupráce s výrobními odděleními - neustálé zlepšování systému skladování - kontrola toku materiálu - vedení malé skupiny zaměstnanců - reporting Požadujeme: - SŠ/VŠ PLAKOR CZECH s.r.o.
zaměstnavatel
Mošnov

Asistent/ka logistiky

Asistent/ka logistiky Náplň práce: - koordinace dodávek vyrobených dílů zákazníkovi - kontrola výrobního plánu a aktuálního stavu výroby - denní komunikace se zákazníkem - spolupráce na vyřizování reklamací - podpora manažera oddělení - tvorba reportů Požadujeme: - SŠ vzdělání - znalost Aj na komunikativní PLAKOR CZECH s.r.o.
zaměstnavatel
Mošnov

Inspektor kvality

Pro našeho významného klienta z oblasti výroby audio a video přístrojů hledáme vhodné kandidáty na pozici INSPEKTOR/KA KVALITY. Staňte se i Vy součástí týmu, který vyrábí ty nejkvalitnější produkty svého oboru! MÍSTO VÝKONU PRÁCE: KOPŘIVNICE Náplň práce  kontrola výrobků / dílců na vstupu a výstupu Ascari s.r.o.
personální agentura
Nový Jičín

Manažer obchodního týmu - Frenštát pod Radhoštěm

Zařazení v organizační struktuře: Manažer obchodního týmu je přímo podřízený Řediteli poradenského centra, případně Regionálnímu obchodnímu řediteli. Přímo řídí tým obchodníků a jednoho nebo více odborných asistentů. Ke své práci využívá zázemí regionální pobočky zejména v místě svého působení, ale i Swiss Life Select ČR s.r.o
zaměstnavatel
Frenštát pod Radhoštěm

privátní finanční poradce - Frenštát pod Radhoštěm

Očekáváme: Aktivitu Komunikativnost Uživatelskou znalost práce s PC Středoškolské vzdělání Vysokoškolské vzdělání výhodou Předchozí praxe na některé z uvedených pozic je výhodou, nikoliv podmínku: Obchodní zástupce, Sales representative, Bankovní poradce, Obchodní manažer, Privátní bankéř, Manager obchodního Swiss Life Select ČR s.r.o
zaměstnavatel
Frenštát pod Radhoštěm

Směnový mistr ve výrobě

Požadujeme • SŠ vzdělání všeobecné, odborné výhodou • Dobrá znalost PC, SAP výhodou • Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě / automotive • Komunikativní znalost AJ výhodou • Zkušenost s vedením kolektivu, ochota učit se novým věcem • Dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost, odolnost MAHLE BEHR
zaměstnavatel
Mošnov

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

Kandidát bude mít na starosti manipulaci s jednotlivými komponentami jízdních kol. Práce je vhodná i pro ženy. Požadujeme: • praxe ve strojírenství výhodou • vysoké pracovní nasazení • schopnost týmové práce Nabízíme: • dvousměnný provoz • zázemí silné nadnárodní společnosti • zajímavou práci při BIKE FUN International s.r.o.
zaměstnavatel
Kopřivnice

Skladník - Nový Jičín

Pro naše pracoviště v Novém Jičíně hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Skladník. Požadujeme: - pracovní nasazení, spolehlivost - znalost práce na PC - trestní bezúhonnost - praxe v oboru výhodnou - oprávnění NZV/VZV podmínkou Náplň práce: - nakládky/vykládky kamionů - skladová manipulace SCHENKER spol.s r.o.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Procesní vedoucí

Kvalifikační požadavky • SŠ / VŠ technického směru • Uživatelská znalost PC/ MS Office nutné, SAP výhodou • Znalosti výrobních systémů a metod • Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě / automotive výhodou • Zkušenost s řízením výrobních procesů, vedení cca 200 zaměstnanců • Ochota učit se novým MAHLE BEHR
zaměstnavatel
Mošnov

Manažer pro divizi Ecoclean

Obchodní společnost s 20ti letou tradicí hledá spolupracovníky na manažerské pozice pro Brněnsko, Olomoucko, okres Nový Jičín a Prahu. Požadujeme: • Obchodní zkušenosti nejlépe z přímého prodeje. • Profesionální vystupování. • Bezúhonnost. Nabízíme: • Nadstandardní provizní ohodnocení od 43%. • Zázemí ZAREN
zaměstnavatel
Hl.m. Praha
Jihomoravský
Olomoucký
Nový Jičín

SEŘIZOVAČ – VSTŘIKOVNA PLASTŮ

Požadujeme • SŠ strojírenské zaměření /vyučen v oboru mechanik • 2 roky praxe v oblasti vstřikování plastů • Znalost AJ nebo NJ výhodou • MS Office • Znalost problematiky vstřikování plastů, znalost vstřikovacích strojů Engel, Arburg. Náplň práce • Provádí seřizování a optimalizaci vstřikovacích strojů. MAHLE BEHR
zaměstnavatel
Mošnov

Plánovač procesů

Kvalifikační požadavky SŠ / VŠ technického směru Uživatelská znalost PC/ MS Office nutné, SAP výhodou Znalosti výrobních systémů a metod Kanban, Kaizen, TPM, Lean manufacturing Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě / automotive výhodou Velmi dobrá znalost AJ + znalost NJ výhodou Dobré komunikační MAHLE BEHR
zaměstnavatel
Mošnov

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA - Frenštát pod Radhoštěm

Pro naši restauraci ve Frenštátu pod Radhoštěm hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici Pomocný kuchař/ka. Požadujeme - vyučení v oboru - praxe v kuchyni - samostatnost při vaření - příjemné vystupování vůči hostům a klientům - spolehlivost - ochota Nabízíme: - pracovní poměr na dobu určitou - možnost EUREST, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Nový Jičín
Frenštát pod Radhoštěm

INŽENÝR KVALITY (QUALITY ENGINEER)

For our growing quality department in Kopřivnice plant we are currently looking for a high potential quality specialist who has relevant experience from quality in production companies and want to grab a chance to work on interesting project with international teams. The doors are open for a great Bang & Olufsen, s.r.o.
zaměstnavatel
Kopřivnice-Vlčovice

OBCHODNÍK S RJ - RUSKO

Pro našeho klienta - nadnárodní výrobní společnost - hledáme vhodného kandidáta na pozici: Prodejce pro ruský trh Pracovní náplň: - obchodní jednání - udržování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky - udržování obchodních vztahů s odběratelskými či maloobchodními společnostmi - sjednávání obchodních PRAGMA personální agentura s.r.o.
personální agentura
Moravskoslezský
Nový Jičín

Pomocný dělník - nástup ihned !!!

Co Vás čeká: - pomocné a přípravné práce pro lakování letadel - úklid pracoviště - práce uvnitř haly Požadavky na kandidáty: - ZŠ/SOU - fyzická zdatnost - spolehlivost při docházce Rádi Vám nabídneme: - motivující odměňování - možnost dlouhodobé spolupráce - jistotu výplatního termínu - stravenky - místo Ascari s.r.o.
personální agentura
Mošnov

KALKULANT - EKONOM

Pro našeho klienta - nadnárodní výrobní společnost - hledáme vhodného kandidáta na pozici: KALKULANT - EKONOM Náplň práce: - podpora ekonomického oddělení - zodpovědnost za změnové řízení aktuálních kalkulací - vytváření finančních analýz - vytváření reportů - komunikace s technickým oddělením Požadujeme: PRAGMA personální agentura s.r.o.
personální agentura
Nový Jičín

Strojní inženýr - technolog

Pro našeho klienta - nadnárodní výrobní společnost - hledáme vhodné kandidáty na pozici: Strojní inženýr - technolog Náplň práce: - zodpovědnost za provoz a údržbu technologických a energetických zařízení - účast na opravách a rekonstrukci strojního zařízení - zpracování technické dokumentace strojních PRAGMA personální agentura s.r.o.
personální agentura
Nový Jičín

PRODAVAČ/KA SPECIALISTA ( Kopřivnice)

Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Společnost AHOLD Czech Republic, a.s., součást celosvětové maloobchodní společnosti Ahold, hledá nového člena do svého týmu v prodejně Albert supermarket (Kopřivnice) na pozici: PRODAVAČ/KA SPECIALISTA (396 Albert supermarket Kopřivnice) AHOLD Czech Republic, a.s.
zaměstnavatel
Kopřivnice

Průmyslový inženýr

Kvalifikační požadavky VŠ vzdělání technického směru Znalost SAP výhodou Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě / automotive výhodou Velmi dobrá znalost AJ + znalost NJ výhodou Znalosti výrobních systémů a metod Kanban, Kaizen, TPM, Lean manufacturing ( VSD, SMED ) Dobré komunikační schopnosti, flexibilita, MAHLE BEHR
zaměstnavatel
Mošnov

Pracovník přepážky - pošta Nový Jičín 1

Vaší pracovní náplní bude: • zajišťování standardních poštovních služeb (peněžní, balíkové a listovní služby) • aktivní nabídka a prodej finančních a pojišťovacích produktů - plnění osobního plánu • komunikace se zákazníky pošty a nabídka doplňkových služeb Požadujeme: • VŠ vzdělání (min. bakalářské) Česká pošta, s.p.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Prodavač/pokladní – Nový Jičín

Váš profil: * středoškolské vzdělání / vyučení / základní vzdělání * příjemné a vstřícné vystupování * zkušenost z obchodu vítána, ale není podmínkou * ochota k fyzické práci * schopnost týmové spolupráce * flexibilita, práce na směny Pracovní náplň: * pokladní činnost * doplňování zboží na prodejní Lidl Česká republika v.o.s.
zaměstnavatel
Nový Jičín

PRODEJCE/KYNĚ PLANEO Elektro NOVÝ JIČÍN

PLANEO Elektro – elektro pro každého - specializované odborné prodejny v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační a kancelářské techniky, hodinářského zboží, elektronických hraček a zahradní techniky. Našim zákazníkům přinášíme široký sortiment výrobků a služeb, férové FAST ČR, a.s.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Specialista energetik

1. Rámcová náplň práce a zodpovědnosti - zpracování projektů týkajících se vytápění, klimatizace a větrání,dodávek energií - projektové inženýrství, designování a dokumentace - specifikace komponentů s dodavateli - základní lokace CZ, další Polsko, Maďarsko, Rakousko - zabezpečování bezproblémového Semperflex Optimit s.r.o.
zaměstnavatel
Olomoucký
Moravskoslezský
Odry

OBCHODNÍK - PORADCE Nový Jičín (Z14411)

Odstartujte svou kariéru pod křídly silné mezinárodní společnosti. Nabízíme: - Atraktivní bonusy a benefity - Podpora společnosti – příspěvek na notebook a osobní automobil - Systém vzdělávání hrazený společností - Zázemí kanceláře – telefon, internet CV zasílejte na kariera(a)metlife.cz Barlett & Cenbright s.r.o.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Prodavač - servisman - SPORTISIMO Kopřivnice / OC - Kaufland

Pro naši prodejnu hledáme vhodného uchazeče na pozici prodavač/ka servisman. Náplň práce: • maloobchodní prodej našeho sortimentu • poradenství zákazníkům • servis a sestavování sportovního vybavení • práce na pokladně s hotovostí • příjem zboží, kontrola kompletnosti dodávky • ukládání zboží na prodejně SPORTISIMO s.r.o.
zaměstnavatel
Kopřivnice

Strážný/Detektiv Kopřivnice

Hledáme Strážné/Detektivy pro oblast Kopřivnice. Náplň práce: - zajištění ostrahy a ochrany majetku - dodržování daných bezpečnostních předpisů - spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost Požadujeme: - min. 18 let - dobrou fyzickou zdatnost - trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
zaměstnavatel
Kopřivnice

LAKÝRNÍK

Kandidát bude mít na lakování jednotlivých komponent jízdních kol. Požadujeme: • vyučení v oboru • praxe v oboru min. 1 rok • vysoké pracovní nasazení • schopnost týmové práce Nabízíme: • jednosměnný nerovnoměrně rozvžený provoz • zázemí silné nadnárodní společnosti • zajímavou práci při výrobě BIKE FUN International s.r.o.
zaměstnavatel
Kopřivnice

Technik vstupní kontroly

Kandidát bude mít na starosti provádění vstupní kontroly jednotlivých komponent jízdního kola. Požadujeme: • ukončená SŠ vzdělání s maturitou technického směru (nejlépe SPŠ strojní), • velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem (komunikace se zahraničními dodavateli i zákazníky), • praxe na obdobné pozici, BIKE FUN International s.r.o.
zaměstnavatel
Kopřivnice

Strážný/Detektiv Velké Albrechtice

Náplň práce: - zajištění ostrahy a ochrany majetku - dodržování daných bezpečnostních předpisů - spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost Požadujeme: - min. 18 let - dobrou fyzickou zdatnost - trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů) - schopnost jak samostatné, tak týmové SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
zaměstnavatel
Velké Albrechtice

Strážný/Detektiv Studénka

Náplň práce: - zajištění ostrahy a ochrany majetku - dodržování daných bezpečnostních předpisů - spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost Požadujeme: - min. 18 let - dobrou fyzickou zdatnost - trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů) - schopnost jak samostatné, tak týmové SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
zaměstnavatel
Studénka

Strážný/Detektiv Příbor

Hledáme Strážné/Detektivy pro oblast Příbor. Náplň práce: - zajištění ostrahy a ochrany majetku - dodržování daných bezpečnostních předpisů - spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost Požadujeme: - min. 18 let - dobrou fyzickou zdatnost - trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
zaměstnavatel
Příbor

Obchodní zástupce (Nový Jičín)

Společnost STAVOSPOL, s.r.o. Vám nabízí příležitost pracovat v prostředí významného prodejce stavebních materiálů. Pracovní náplň *usilovat o dosažení stanovených prodejních cílů ve svěřeném regionu *účastnit se ve výběrových řízeních a zpracovávat obchodní nabídky *udržovat a rozvíjet kontakty se stávajícími STAVOSPOL, s.r.o.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Odborný prodejce (Nový Jičín)

Pracovní náplň Pro naši prodejnu stavebního materiálu s pobočkou v Novém Jičíně, hledáme uchazeče na pozici Odborného prodejce. Pracovní náplň *komunikace se zákazníky (osobně na prodejně, telefonicky) *práce s pokladnou a hotovostí *poskytování základního poradenství o nabízeném sortimentu *udržování STAVOSPOL, s.r.o.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Technik na vstupní kvalitu s aktivní Aj

DURA Automotive Systems, Inc. je přední světový dodavatel ovládacích a řídících systémů pro automobilový průmysl. Další informace o firmě a produktech jsou dostupné na: www.duraauto.com. Pro závod v Kopřivnici hledáme na vstupní kontrolu vhodného kandidáta na pozici: TECHNIK KVALITY s aktivní Aj Dura Automotive Systems CZ, s.r.o.
zaměstnavatel
Kopřivnice

Oblastní zástupce pro fasádní systémy - Nový Jičín (13156)

Pracovní náplň: Prodává zboží a služby společnosti ve svěřeném regionu a sortimentu fasádních systémů a suché výstavby Získává nové a stará se o stávající zákazníky Podporuje a rozvíjí prodej firemních produktů Spolupracuje s dalšími složkami společnosti Požadujeme: SŠ s maturitou (stavební DEK a.s.
zaměstnavatel
Nový Jičín

Přeskočit vertikálu

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj
V tomto kraji
430 firem vč. ÚP nabízí
2 735 aktuálních nabídek
 

Anketa

Dostal/a jste někdy ústní výpověď?

(4935)