Nabídky práce

Skočit na navigaci

Práce v Plzni a okolí<< zpět na všechny práce v regionu

Nalezeno 831 aktuálních nabídek

Nabídky řazeny dle relevance  |  Seřadit nabídky dle data

Upravit hledání 

prodavačka pro Paneria pekařství v Plzni

Pro pekařství Paneria, umístěné v OD Bauhaus v Plzni, hledáme novou kolegyni na pozici prodavačka Očekáváme: - příjemné vystupování - komunikativnost - ochotu učit se novým věcem - spolehlivost - schopnost jednat se zákazníky - vyučení či praxe v oboru výhodou - časovou flexibilitu Nabízíme: - možnost EURECA SHOPS s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň

Vedoucí oddělení interní kvality

Popis pozice: Zodpovídá manažerovi kvality, řídí systém managementu interní kvality Interní kvalita: Metodicky řídí tým inspektorů kvality při řešení kvalitativních problémů ve spolupráci s ostatními odděleními Koordinace všech aktivit interní kvality k zajištění souladu produktru s požadavky zákazníků.(kontroly VIZA AUTO CZ, s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň

Směnový Mistr

Staňte se spolupracovníkem našeho týmu! Společnost Rexam Beverage Can je světovým výrobcem nápojových plechovek a svým přístupem a kvalitou oslovuje významné zákazníky na trhu. Buďte to právě Vy, kdo bude zastávat pozici: SMĚNOVÝ MISTR (pracoviště Dýšina, okr. Plzeň-město) Vaším úkolem Rexam Beverage Can Czech Republic s.r.o.
zaměstnavatel
Dýšina

Bankéř provozu - Plzeň - 3435

Co Vás na této pozici čeká? Bankéř provozu je důležitou součástí týmu a jeho hlavní náplní práce je prvotní kontakt s klientem a zajišťování hotovostních, směnárenských a dalších servisních činností na pobočce a aktivní nabídka produktů banky. V prvních třech měsících bude Vaším hlavním úkolem: Raiffeisenbank a.s.
zaměstnavatel
Plzeň

Asistentka obchodu

Náplní Vaší práce bude administrativní podpora obchodního oddělení, spolupráce při tvorbě nabídek (software, služby, drobný hardware), procesní zabezpečení dodávek (naskladnění, fakturace, předání), dále pak komunikace se zákazníky v jednodušších případech, indentifikace potřeb, u software diskuse produktových Apollo servis s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň

Operátor tiskového stroje - Dýšina, okr. Plzeň město

Staňte se spolupracovníkem našeho týmu! Společnost Rexam Beverage Can je světovým výrobcem nápojových plechovek a svým přístupem a kvalitou oslovuje významné zákazníky na trhu. Buďte to právě Vy, kdo bude zastávat pozici: OPERÁTOR TISKOVÉHO STROJE (pracoviště Dýšina, okr. Plzeň-město) (barevný Rexam Beverage Can Czech Republic s.r.o.
zaměstnavatel
Dýšina

konzultant/ka NIS

Do našeho týmu hledáme konzultanta/implementátora, pracovníka podpory nemocničního informačního systému. Náplň práce: • implementace a podpora nemocničního IS • příprava a realizace školení • servisní podpora a péče o stávající zákazníky • analýzy potřeb a požadavků zákazníků • spolupráce s oddělením Medicalc software s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Severní Předměstí

Specialista/ka pobočkové sítě - Plzeň

Pracovní náplň: • zabezpečuje vysoce specializované činnosti spojené s kalkulacemi, finančními, bilančními i ekonomickými analýzami, rozbory a sestavováním plánů, rozpočtů a souvisejících reportů včetně podpory jejich vzájemné integrace, částečně plánuje finanční toky • zabezpečuje koordinaci a podporu Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Plzeň

Java/J2EE Programátor

Pracovní náplň bude spočívat v návrhu, vývoji, testovaní, konzultacích a podpoře aplikací a nástrojů pro podporu podnikových procesů realizovaných technologiemi pro přenos a zpracování informací. Nabízíme: * kontakt se špičkovými SW technologiemi, projekty pro mezinárodní firmy * práce v mladém kolektivu, TC INTER-INFORMATICS a.s.
zaměstnavatel
Plzeň-Východní Předměstí

Finanční poradce, Manažer obchodní skupiny

ČINNOST FINANČNÍHO PORADCE - péče o stávající zákazníky - sestavení optimálního finančního plánu - úspora finančních prostředků a jejich efektivní využití ČINNOST MANAŽERA OBCHODNÍ SKUPINY - rozvoj a řízení týmu poradců Speciální nabídka V rámci našeho nového projektu nabízíme novým finančním KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s.
zaměstnavatel
Plzeň

MANAŽER PROVOZŮ SPOLEČNOSTI JANÁK BROS

POŽADUJEME: - zodpovědnost za řízení všech provozů Janák bros. v Plzni a Hradci Králové - zodpovědnost za plnění plánu provozoven - zodpovědnost za rozvoj provozoven - sestavování a motivování týmů - operativní řízení jednotlivých provozů - účast na tvorbě obchodní a cenové strategie - optimální využití JANÁK BROS. spol. s r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Východní Předměstí

Pracovník/-ce montážních linek

Požadujeme - výborný zrak a fyzický stav - schopnost práce ve stoje (10hod. směny u montážní linky) - zkušenosti ve výrobě výhodou - spolehlivost, samostatnost - žádná školení nebo testy Nabízíme - 80,-Kč čistého/hod - 1500,-Kč příspěvek na bydlení nebo v případě potřeby ubytování zdarma - 1000,-Kč příspěvek PRESENTE Plus, s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Jižní Předměstí

Montér leteckých interiérů - zámečník/ truhlář/ mechanik

Pracovní náplň: Hledáme zručné zámečníky, truhláře, mechaniky pro výrobu komponentů leteckých interiérů. Pracovní náplň: - ruční montáž komponentů pro letecké interiéry - kuchyně pro letadla Airbus, jemná řemeslná manuální práce - montáž a lepení dílů ze speciálních lehkých desek (použítí epoxidových DRIESSEN AEROSPACE CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Skvrňany

seřizovač a obsluha CNC frézovacího centra

Přijmeme do HPP pracovníka na seřízení a obsluhu 3 a 5ti osého frézovacího centra. Mikron spol. s r.o.
zaměstnavatel
Plzeň

Inženýr elektro - asistent

Staňte se spolupracovníkem našeho týmu! Společnost Rexam Beverage Can je světovým výrobcem nápojových plechovek a svým přístupem a kvalitou oslovuje významné zákazníky na trhu. Buďte to právě Vy, kdo bude zastávat pozici: INŽENÝR ELEKTRO - ASISTENT (pracoviště Dýšina, okr. Plzeň-město) Rexam Beverage Can Czech Republic s.r.o.
zaměstnavatel
Dýšina

Logistik / disponent

Náplň práce: - správa vozového parku - plánování cest - vytěžování dopravy požadavky: - praxe min.3roky v nákladní dopravě - řidičský průkaz skupiny C - profesní průkaz - časová flexibilita MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.
zaměstnavatel
Dýšina

Inženýra vývoj SW (m/ž)- C, C++ 2014

Pracovní náplň: Vývoj SW pro realizaci funkcí automatických převodovek a pojezdových mechanismů nebo základních funkcí řídících jednotek jednotlivých systémů vyvíjených v naší společnosti. Testování SW/HW v laboratoři i na vozidlech. • Programování systémů pracujících v reálném čase v jazycích C a ZF Engineering Plzeň s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Skvrňany

Vedoucí / manažer restaurace

Požadujeme doložitelná praxe v oboru min. 3 roky odpovědnost za kvalitu produktu samostatnost, spolehlivost Nabízíme zázemí siné prosperující gastro firmy odpovídající finanční ohodnocení prostor pro vlastní invenci a tvůrčí práci osobní rozvoj Náplň práce Zkušená firma z oblasti gastronomie - RKJ group, AZ Catering services s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Jižní Předměstí

FEM Výpočtář

Náplň práce: * tvorba FE-modelů automobilů, motorů, převodovek a vysokovýkonných dvoutaktních motorů * pevnostní, tuhostní, teplotní a dynamické výpočty (pomocí komerčních software, např. Permas, Nastran, Abaqus, Ansys, ADAMS, LS-Dyna) * výpočty životnosti (FemFat) * návrh optimalizačních opatření pro MBtech Bohemia s.r.o.
zaměstnavatel
Praha-Stodůlky
Plzeň

Osobní asistent pro lidi s postižením - pouze pro OZP

Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy a Možnosti tu jsou o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici pro OZP OSOBNÍ ASISTENT K LIDEM SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM – DOPROVODY KLIENTŮ z Plzně do Stacionáře Soběkury pro osoby s postižením Hlavní popis práce: • Doprovody klientů na trase Plzeň – Merklín Diakonie ČCE - středisko Západní Čech
nezisková organizace
Plzeňský
Plzeň-Jižní Předměstí

Hypoteční specialista/ka - Plzeň

Hezký den, jmenuji se Jiří, v mBank působím téměř od jejího založení, nejprve na pozici Hypotečního specialisty a od roku 2011 na pozici Regionálního ředitele v Plzni a později i v Praze. Vedu tým celkem 15-ti bankéřů, u kterých oceňuji jejich odhodlání, týmového ducha a hlavně tah na bránu. Naší společnou mBank
zaměstnavatel
Plzeň

Obsluha balícího stroje - nástup již TENTO TÝDEN !!!

Pro našeho významného zákazníka, výrobní společnost sídlící ve Štěnovicích u Plzně, hledáme pracovníky na pozici Operátor stroje. Náplň práce - obsluha stroje na balení CD a DVD - vedení týmu 3-4 pracovníků - jednoduchá práce vestoje - práce ve velmi čistém prostředí - vhodné pro muže i ženy Požadujeme Adecco spol. s r.o.
personální agentura
Plzeň

TRUHLÁŘ (Z18289)

hledáme uchazeče na pozici TRUHLÁŘ Do našeho týmu hledáme zkušené TRUHLÁŘE pro výrobu nábytku. Co je pro tuto pozici důležité: - praxe v oboru truhlář - pečlivost, zručnost, smysl pro detail - samostatnost, spolehlivost - pozitivní přístup k práci - řidičský průkaz sk. B Vaše každodenní náplň práce: Barlett & Cenbright s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-město

Konzultant partnerské prodejny T-Mobile

Náplň práce - aktivní prodej produktů a služeb zákazníkům na prodejně T-Mobile - řešení požadavků a potřeb zákazníků T-Mobile - jednání se stávajícími a potenciálními zákazníky - aktivity směřující k plnění prodejních plánů - zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem a následným LiveCom Plzeň s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Jižní Předměstí

Technik správy budovy

Pracovní náplň: - správa haly výrobní společnosti, energie, zařízení, vybavení - dohled nad stavebními úpravami - zadávání technických poptávek - komunikace s dodavateli, - drobná údržba budovy a další agenda ve spolupráci s kolegy Požadujeme: - SŠ vzdělání technického směru (strojní, stavební, elektro) DRIESSEN AEROSPACE CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Skvrňany

Operátor(-ka) ve výrobě - pájení, letování (Plzeň)

Pro našeho zákazníka hledáme pracovníky na pozici : OPERÁTOR(-KA) VE VÝROBĚ - PÁJENÍ, LETOVÁNÍ -mzda 80 Kč/hod -práce vhodnější pro ženy, ale mohou být i muži -2-3 směnný provoz -praxe v oblasti elektroniky (pájení, letování) -manuální zručnost -zodpovědnost, spolehlivost -dlouhodobá práce -pracovní Etimos Human s.r.o.
personální agentura
Plzeň

Automechanik

Automechanik Společnost Bammer trade a.s. Plzeň hledá AUTOMECHANIKA pro Úsek opravy Trolejbusů. Nabízíme práci na plný úvazek, turnusové směny, dobrý pracovní kolektiv, benefity z Kolektivní smlouvy. Požadujeme vyučení v oboru, praxi; základní znalost práce na PC; výhodou je ŘO "D" ; samostatnost, zodpovědnost, ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
zaměstnavatel
Plzeň-Jižní Předměstí

Obchodní zástupce

Pneuservis Storex FST, spol. s r.o. - dceřinná společnost největšího výrobce pneumatik na světě hledá pro svou činnost v regionu Plzeň vhodného uchazeče na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE. Požadujeme: - středoškolské vzdělání s maturitou, - obchodní dovednosti, - znalost práce s PC, - ŘP skupiny B, - Storex FST, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Plzeň

Odborný prodejce pánské společenské módy

Náplň práce Začnete tím, že se seznámíte s veškerým zbožím, administrativou a chodem prodejny, firemní kulturou, projdete odborným školením. Po zaškolení bude následovat prodej zboží s pomocí zkušeného odborného prodejce, pak samostatný prodej, vyřizování reklamací, objednávek, pokladních dokladů, doplňování BANDI VAMOS s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Lobzy

PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY KPS (3D)

Požadujeme - VŠ technického směru - zkušenosti s kreslením a modelováním v 2D a 3D systému AutoCAD - dobrá orientace v technické dokumentaci - technické myšlení, kreativita, časová flexibilita, pečlivost, ochota učit se, samostatnost Nabízíme - práce na HPP s místem výkonu práce Plzeň - příspěvek SYSTHERM s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Bukovec

VEDOUCÍ VÝROBY - výroba předávacích stanic, tlakových sestav

Požadujeme - SŠ/VŠ strojírenského nebo technologického zaměření - revizní technik tlakových nádob výhodou - praxe 5-10 let - zkušenosti s vedením kolektivu 70ti pracovníků - zkušenosti s organizací výroby a plánováním - zkušenosti se svařováním a vývojem výrobků Nabízíme - práce na HPP s místem výkonu SYSTHERM s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Bukovec

PROJEKTANT ELEKRO, MĚŘENÍ A REGULACE

Požadujeme - SŠ/VŠ elektrotechnického směru - technické myšlení - znalosti ČSN, EN, vyhlášek a zákonů týkajících se výše uvedené profese - práce v ACAD - kreativita - časová flexibilita - pečlivost - ochota učit se - samostatnost - praxe v oboru výhodou Nabízíme - práce na HPP s místem výkonu práce SYSTHERM s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Bukovec

řidič MKD

Firma Rádl spol. s r.o. přijjme řidiče MKD. Požadujeme min.3 roky praxe, samostatnost,znalost NJ nebo AJ výhodou. Rádl, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Plzeň

Obchodně technický zástupce PLZEŇ

V současné době hledáme pro svou obchodní pobočku v Plzni kolegu na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE Na této pracovní pozici bude Vaším úkolem: - vyhledávání a získávání nových odběratelů - péče o stávající zákazníky a prohlubování spolupráce s nimi - vytváření cenových nabídek - prezentace výrobků JIS, spol. s r.o. (Jihočeská strojní spol. s r.o.)
zaměstnavatel
Plzeň-Východní Předměstí

PRACOVNÍK REPROGRAFICKÉHO CENTRA - PLZEŇ

Jste spolehliví, pečliví a pracovití? Chcete využít svých znalostí z oblasti reprografie? Vyhovuje vám každodenní přímá interakce s klientem? Jste připraveni na sobě tvrdě pracovat? Pokud odpovídáte ano, jste na správné adrese! Za ideálního kandidáta považujeme absolventa SŠ v odvětví polygrafie, COPY GENERAL ONSITE SERVICES s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Vnitřní Město

ŠÉFDESIGNER

Náplň práce: - vedení a koordinace činností vývojového oddělení - design - řízení svěřené vývojové zakázky - tvorba návrhů oděvů - zodpovědnost za technologická a materiálová řešení s ohledem na typ a použití výrobku - garance ideové kompaktnosti sortimentu v rámci svěřené zakázky - zodpovědnost za Hannah Czech a.s.
zaměstnavatel
Plzeň

Prodejce Bubbleology pro PLZEŇ

Úvod: Chtěli jste se vždy stát součástí originálního projektu a doposud se Vám ho nepovedlo najít? Máte jedinečnou příležitost stát se úspěšným BUBBLEOLOGEM v některém z Bubbleology bubble tea baru v Plzni a nabízet první autentický bubble tea v České republice! Staňte se součástí nově vznikajícího GLOBAL CARE s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Černice

Skladník / ice Borská Pole

Náplň práce: - příjmy zboží, přesuny v rámci skladu, štítkovací a balicí činnosti - administrativa spojená s výkonem práce Požadujeme: - praxe ve skladu výhodou - trestní bezúhonnost - spolehlivost - flexibilita - 1 směnný provoz - směna po-pá 8-16,30 Nabízíme: - možnost dalšího profesního a Maurice Ward & Co., s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň

Operátor ve výrobě

Náplň práce Práce na poloautomatických linkách v automobilovém průmyslu, výroba sloupků řízení do automobilů Požadujeme * min.ZŠ, ideálně SOU vzdělání * ochota pracovat ve třísměnném provozu – ranní, odpolední, noční směny – 8 hodin * pracovitost, zručnost, pečlivost, dochvilnost Nabízíme * ve zkušební HOFMANN WIZARD s.r.o.
personální agentura
Plzeň-město

Pracovník falcovacího stroje

Náplň práce Doplňování papíru a barev do tiskařských strojů a obsluha vázacích, falcovacích a dalších knihařských strojů; 8 hodinové směny (Po-Pá, 6:00-14:00, 14:00 -22:00, 22:00-6:00), občasné 12ti hodinové směny, zapracování brigádní formou Požadujeme fyzickou zdatnost, schopnost práce v noci a ve HOFMANN WIZARD s.r.o.
personální agentura
Plzeň-město

TRENÉR-MANAŽER KVALITY pro výrobu v síti Cross Cafe

POŽADUJEME: • SŠ/SOU vzdělání potravinářského směru (kuchař nebo cukrář) • praxe v oboru nutná, ideálně na pozici šéfkuchař, mistr výroby • praxe v oboru 2 roky • vysoce nastavené vnímání kvality, schopnost dlouhodobě prosadit kvalitu vyráběných produktů • zkušenosti se školením praktických dovedností JANÁK BROS. spol. s r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Východní Předměstí

CNC programátor obráběcích strojů

Požadujeme - praxe v oboru - velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci Nabízíme - zajímavé platové ohodnocení Náplň práce AP STEEL GROUP s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Jižní Předměstí

Inženýra pro testování SW (m/ž) - 2014

pro vývoj HIL / SIL, automatizaci testů a testování Pracovní náplň Vývoj SW/HW pro testování funkcí automatických převodovek a pojezdových mechanismů nebo základních funkcí řídicích jednotek jednotlivých systémů vyvíjených v naší společnosti. Automatizace testů, testování. • Vývoj HIL/SIL • Využívání ZF Engineering Plzeň s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Skvrňany

Skladník-(ice) Borská Pole

Mezinárodní logistická a výrobní společnost, Maurice Ward & Co s.r.o., hledá kandidáty na pozici SKLADNÍK/-ICE ke spolupráci do haly v Plzni na Borských Polích Náplň práce: - příjmy zboží, přesuny v rámci skladu, štítkovací a balicí činnosti - administrativa spojená s výkonem práce Požadujeme: Maurice Ward & Co., s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň

Vedoucí zákaznického servisu

Náplň práce: - Dohlíží na práci týmu zákaznických služeb - Udržuje nepřetržitě vztah s klíčovými zákazníky - Pravidelně spolupracuje s pracovníky prodeje - Koordinuje a organizuje činnost pracovníků zákaznických služeb - Doporučuje alternativní výrobky a služby a podle potřeby poskytuje pomoc při řešení Masokombinát Plzeň s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Skvrňany

CNC obráběč kovů (m/ž)

Požadujeme: * vyučen v oboru frézař/horizontkář/soustružník, * znalost NC techniky a strojů, * základní znalost programování v systému Heidenhain - možnost zaškolení, * samostatnost při práci. Nabízíme: * zázemí prosperující společnosti a dobré pracovní a platové podmínky, * práce na strojích firmy Technocrane s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Skvrňany

Asistent manažera kvality

Náplň práce: • zpracovávat reporty, prezentace, tabulky a grafy pro manažera kvality • spolupracovat s týmem kvality na zpracovávání výsledků za oddělení • podporovat oddělení kvality při řešení problémů Požadujeme: • středně pokročilá znalost anglického jazyka • znalost německého jazyka výhodou • zkušenosti Faurecia Group
zaměstnavatel
Plzeňský
Plzeň
Nýřany

PRODEJCE PLANEO Elektro PLZEŇ

PLANEO Elektro – elektro pro každého - specializované odborné prodejny v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační a kancelářské techniky, hodinářského zboží, elektronických hraček a zahradní techniky. Našim zákazníkům přinášíme široký sortiment výrobků a služeb, férové FAST ČR, a.s.
zaměstnavatel
Plzeň

New Program Quality Engineer

Mission • Assure from PMS Phase #2b onwards the consideration of Plant related quality requirements and lessons learned • Conduct Plant Quality readiness related to work packages (as part of PPTL work packages) focused on production process performance & securization. • Prepare the “Package” documents Faurecia Group
zaměstnavatel
Plzeňský
Plzeň
Nýřany

skladník

Požadujeme fyzická zdatnost průkaz VZV spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost flexibilita ochota pracovat Nabízíme zázemí stabilní společnosti možnost profesního růstu školení motivační mzdové podmínky příspěvek na stravování Náplň práce nakládka a příprava před odvozem ze skladu vykládka řidičů udržování ECO - F a.s.
zaměstnavatel
Plzeň-město

PROGRAMÁTOR NC STROJŮ

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni Činnost: - tvorba programů pro NC frézovací stroje Požadavky: - SŠ, VŠ vzdělání technického směru - znalost AJ výhodou - praxe v tvorbě programů pro NC stroje - znalost Heidenhain systému výhodou Nabízíme: - dlouhodobé perspektivní zaměstnání HOFMANN WIZARD s.r.o.
personální agentura
Plzeň

Pracovník výstupní kontroly kvality

Pracovní náplň: - výstupní kontrola kvality podle technické výkresové dokumentace (strojní výkresy) - posouzení správnosti umístění jednotlivých komponentů na panelech - spolupráce s mistrem úseku Požadujeme: - SŠ vzdělání, nejlépe technického směru (strojní apod..) - praxe z úseku kontroly kvality DRIESSEN AEROSPACE CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Skvrňany

OBCHODNÍK/PRODEJCE - PLZEŇ A OKOLÍ

Společnost N&F Marketing hledá do svého týmu nové posily na pozici OBCHODNÍKA PRO PLZEŇ A PLZEŇSKÝ REGION. Co očekáváme od ideálního kandidáta? - Komunikativní, pozitivně naladěnou osobnost - Příjemné, reprezentativní vystupování - Tah na branku a aktivní přístup - Chuť učit se a neustále se posouvat, N&F Marketing Group s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň

Quality Engineer/Specialist

Main purpose: * Responsibility for implementing process control programs that will assure production of finished goods that meet or exceed customer-specified requirements. He/she leads continuous improvements by utilizing the appropriate quality tools and provide data analysis Main missions: * Conduct Faurecia Group
zaměstnavatel
Plzeňský
Plzeň
Nýřany

Pracovník skladu

Velkoobchod v oblasti Voda - Topení - Plyn, hledá kandidáty na pozici pracovník(ce) prodejny-skladu pro pobočku v Plzni. Požadujeme SŠ vzdělání, znalost oboru TZB , řidičský průkaz sk. B, časová flexibilita, bezúhonnost, samostatnost. Nástup možný ihned. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, práci WÄRME, spol. s r. o.
zaměstnavatel
Plzeň-Doubravka

Konstruktér motorů a převodovek - Plzeň

Náplň práce: * Návrh vlastních řešení jednotlivých komponent a funkčních celků motorů a převodovek * Vytváření detailní 3D a 2D dokumentace * Spolupráce s ostatními týmy v rámci vývoje * Komunikace s dodavateli komponentů a zákazníkem Požadujeme: * ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru MBtech Bohemia s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň

Ostraha hotelu - Plzeň

Pro zajištění ostrahy hotelu v Plzni přijmeme pracovníka na Dohodu o provedení práce na pozici Helpfulguard - Strážce v obleku. Směny od 21:00 do 07:00 hod. Mzdové ohodnocení 76 Kč/hod. Požadujeme: - trestní bezúhonnost - základní znalost AJ výhodou - uživatelskou znalost práce na PC - časovou flexibilitu SSI s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-město

Trainee - Supply Chain

Náplň práce: - Podpora týmu Supply Chain (plánování, logistika, nákup) - Administrace dokumentů a základních reportů v Supply Chain - Aktivní zapojení do plánování poptávky a výroby - Podpora Supply Chan ředitele v rámci interních projektů Požadujeme: - absolvent/ka VŠ (technické obory, logistika) se Masokombinát Plzeň s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Skvrňany

INTERNÍ KONZULTANT PRO SPRÁVU A PODPORU APLIKAČNÍHO SW

Podporujte a spravujte interní systém firmy, která z Plzně pracuje se zákazníky jako Mitsubishi, Lasselsberger, BOSCH nebo Miele. Školte uživatele, spolupracujte na analýze a vývoji aplikací. Staňte se konzultantem s hlubokými technickými znalostmi. POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS, POKUD: - máte AIMTEC a. s.
zaměstnavatel
Plzeň-Jižní Předměstí

Prodavačka/pokladní

Požadujeme Personální agentura Presente přijme na hlavní pracovní poměr PRODAVAČKY-POKLADNÍ pro prodejnu se smíšeným zbožím, oděvy a doplňky v Plzni (ExpresStore, Nádražní 9, Plzeň - vestibul hl. vlakového nádraží) Požadujeme: - uk. SOU vzdělání v oboru nebo praxi - příjemný vzhled a vystupování - spolehlivost, PRESENTE Plus, s.r.o.
zaměstnavatel
Plzeň-Východní Předměstí

Přeskočit vertikálu

Plzeňský kraj

Plzeňský kraj
V tomto kraji
412 firem vč. ÚP nabízí
2 255 aktuálních nabídek
 

Anketa

Dostal/a jste někdy ústní výpověď?

(4885)