Skočit na navigaci

Kontaktní pracoviště Slaný – Zprostředkování zaměstnání

Kontakty

Telefon 950 127 401, 950 127 408
Fax 950 127 440
E-mail posta.klf@kl.mpsv.cz
Adresa Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

Vedoucí kontaktního pracoviště Mgr. Petr Vondrák
Tel: 950 127 400
E-mail: Petr.Vondrak@kl.mpsv.cz
Vedoucí referátu zprostředkování a poradenství Gabriela Žádníková
Tel: 950 127 401
E-mail: Gabriela.Zadnikova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Václava Aksamitová
Tel: 950 127 402
E-mail: Vaclava.Aksamitova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Vendula Fritschová
Tel: 950 127 550
E-mail: Vendula.Fritschova@kl.mpsv.cz
Hlášení volných pracovních míst Gabriela Hezinová
Tel: 950 127 409
E-mail: Gabriela.Hezinova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Dagmar Jeřábková
Tel: 950 127 403
E-mail: Dagmar.Jerabkova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Radka Rockenbauerová
Tel: 950 127 405
E-mail: Radka.Rockenbauerova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování Jitka Šíchová, DiS.
Tel: 950 127 406
E-mail: Jitka.Sichova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování Jindřiška Vágnerová
Tel: 950 127 407
E-mail: Jindriska.Vagnerova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Zuzana Vaňková
Tel: 950 127 404
E-mail: Zuzana.Vankova@kl.mpsv.cz
 

 

© 1996-2014 LMC s.r.o., všechna práva vyhrazena