Č.Budějovice - Kurz ECDL Profile, akreditace MŠMT, ECDL

Termín
3. – 31. července 2017
Místo
České Budějovice
Cena
zdarma od Úřadu práce nebo od 8 300 Kč s DPH

Hledáte kurz, kde proberete 3 hlavní programy MS Office? (MS Word, MS Excel, MS Powerpoint) Kurz, který je ukončen mezinárodní zkouškou ECDL?

Pro koho je kurz určen:

Mírně a středně pokročilým, kteří se chtějí uplatnit na trhu práce nebo získat dovednosti v oblasti práce s PC a prostředí MS Office
 Zájemcům, kteří si chtějí svoje znalosti oživit po dlouhé přestávce nebo si chtějí svoje znalosti zdokonalit.
 Všem, kteří chtějí získat oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR s celostátní platností.

V kurzu se naučíte:

 Kurz je koncipován tak, aby absolvent uměl komplexně pracovat s MS Word, MS Excel a MS Powerpoint
 Je kladen velký důraz na procvičování získaných znalostí na praktických příkladech, aby si účastníci novou látku zažili a v praxi s ní neměli potíže. Kurz je ukončen mezinárodně platnou ECDL zkouškou.

Studijní materiály:

Prověřená učebnice založená na praktických příkladech, kterou vytvořili odborníci Peoplesource speciálně pro kurz práce s PC.
 Získáte přístup do nejmodernějšího e-learningu, kde si můžete procvičovat rozšiřující příklady, ověřit si své znalosti formou různých testů nebo komunikovat s lektory.

Osvědčení:

Úspěšný absolvent získá oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR s celostátní platností. Rovněž získáte mezinárodní ECDL certifikát. (Informace na www.ecdl.cz)
 Výrazně zvyšuje šanci na získání perspektivního zaměstnání.

Osnova kurzu

  • Úvod do studia a bezpečnost práce - 1 hodina
  • MS Word - 20 hodin
  • MS Excel - 20 hodin
  • MS Powerpoint - 20 hodin

Kdo je to Peoplesource?

České vzdělávací a testovací středisko s působností v Jihlavě, Havlíčkově Brodě a Českých Budějovicích. Peoplesource nabízí osvědčené rekvalifikační kurzy se zkušenostmi od roku 2002.

 Více než 1 500 spokojených absolventů ročně.

 Naši lektoři jsou opravdoví odborníci ve svém oboru s nejlepšími referencemi. Vlastníme autorizaci od Ministerstva práce a sociálních věcí a od Ministerstva školsví, mládeže a tělovýchovy ČR.

Pokud jste vedeni na úřadu práce, můžete mít tento kurz zdarma. Kontaktujte nás a my vám řekneme, jak na to.

Napsali o nás:

  • Radovan Daněk, kurz České Budějovice


Teorie obohacená o příklady z praxe. Ochota p. Kolářové odpovídat dokola na podobné otázky a její trpělivost, školení bylo pro mě srozumitelné a díky p. Kolářové pochopitelné. Největší přínos je, že lektor pracuje s IT i v rámci své praxe. Zaujaly testy "nanečisto".

  • Jiří Pátek, Jihlava

Spousta věcí z praxe - vše na praktických příkladech. Lektorka měla velký přehled a daném tématu a mohli jsme se na ní obrátit s jakoukoli otázkou z oblasti MS Office

  • Josef Novosad, Pelhřimov

Bylo to opravdu přínosné - díky kurzu jsem se dozvěděl, jak efektivně pracovat v MS Excelu. To jsem přenesl do své praxe. Doporučuji!

Cena: 8299 Kč - cena zahrnuje vydání ECDL Indexu (702 Kč) a tří zkoušek ECDL Profile (1110 Kč). Cena je platná při platbě kurzu předem, převodem na účet školicího střediska. Bez zkoušky a indexu je cena kurzu 7499 Kč.

***

Kurz může být nezaměstnaným proplacen jako tzv. Zvolená rekvalifikace Úřadem práce, pro přesné podmínky kontaktujte místně příslušný UP.

Pořadatel

Peoplesource v.o.s.
Peoplesource v.o.s.

Místo a termíny

U Výstaviště 1429, 370 05 České Budějovice

3. – 31. července 2017
zdarma od Úřadu práce nebo 8 300 Kč s DPH
Chci tento termín

Nezávazná objednávka