Nabídky práce

Skočit na navigaci

Práce v Ústí nad Labem a okolí<< zpět na všechny práce v regionu

Nalezeno 207 aktuálních nabídek

Nabídky řazeny dle relevance  |  Seřadit nabídky dle data

Upravit hledání 

OBCHODNÍ KONZULTANT/KA ČES.POJIŠŤOVNY - ÚSTÍ NAD LABEM

OBCHODNÍ KONZULTANT/KA ČES.POJIŠŤOVNY - ÚSTÍ NAD LABEM Zajímá Vás práce v oblasti financí? Máte zájem zvýšit si v tomto oboru kvalifikaci ? Chcete si ovlivnit svůj příjemt a zároveň řídit svůj pracovní čas? ČESKÁ POJIŠŤOVNA A.S. VYPISUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI OBCHODNÍ KONZULTANT/KA ČES.POJIŠŤOVNY Česká pojišťovna a.s.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem

Teamleader Call centra

Požadujeme * minimálně 3 roky zkušenosti s vedením týmu v call centru nebo v zákaznickém servisu podmínkou * sebemotivace, schopnost pracovat sám a dosahovat stanovených cílů * analytické schopnosti, porozumění datům, schopnost pracovat s čísly * umění efektivně řešit problémy, rozklíčovat danou situaci Xerox Services
zaměstnavatel
Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum

Specialista řízení provozu Call centra

Charakteristika pozice Specialista řízení provozu zajišťuje chod call centra, plánuje provoz z hlediska docházky a je zodpovědný za dosahování stanovených SLA . Pozice má 2 podřízené. Přímým nadřízeným je ředitel call centra. Náplň práce * Je zodpovědný za kapacitní plánování provozu a plán směn * Navrhuje Xerox Services
zaměstnavatel
Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum

Dělník ve strojní výrobě

Náplň práce: - obsluha strojů - práce ve 3 směnném provozu (Po - Pá) nebo nepřetržitý provoz - manuální práce - práce s kovem Požadujeme: - vyučení v oboru strojírenském nebo zámečník VÝHODOU - předchozí praxe z výrobní společnosti - zkušenosti s obsluhou strojů výhodou - schopnost dodržovat BOZP Adecco spol. s r.o.
personální agentura
Ústí nad Labem

Operátor ve výrobě - obsluha strojů

Náplň práce: obsluha pracovních strojů nebo linky práce ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu práce s plechem, posuvkou, ohýbačkou obsluha CNC fyzicky náročná, manuální práce Požadujeme: ideálně USO/SŠ technického směru manuální zručnost zkušenosti ve strojní výroby PODMÍNKOU znalost práce s kovem Adecco spol. s r.o.
personální agentura
Ústí nad Labem

ŘIDIČ/OBCHODNÍK

Nadnárodní společnost IGE v Ústí nad Labem příjme kolegy na pozici ŘIDIČ/OBCHODNÍK. Našimi zákazníky jsou významné společnosti v oblasti gastronomie, sportu, webových portálů a filmového průmyslu. Náplň práce: - pohyb po Ústeckém kraji - vedení obchodního jednání - aktivní komunikace se zákazníkem - PRÁVNÍ A MARKETINGOVÁ PODPORA
zaměstnavatel
Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum

INŽENÝR/-KA KVALITY junior - Junior Quality Engineer

Náplň práce: - úzká spolupráce se skupinou SQE, podílí se na kvalitě nakupovaných komponent a materiálu - pomoc při řešení případných reklamací vůči dodavatelům - poskytování podkladů SQE o kvalitě dodávaných komponent, o jednotlivých případech neshod nalezených na montážních linkách včetně blokací Black & Decker (Czech) s.r.o.
zaměstnavatel
Trmice

Bezpečnostní pracovník obchodu - Ústí nad Labem

Požadujeme: * osvědčení profesní kvalifikace na pozici strážného - 68-008-E * výpis z rejstříku trestů bez záznamu * zdravotní způsobilost * znalost systému CCTV podmínkou * praxe na stejné či podobné pozici podmínkou - min. 6 měsíců * spolehlivost, samostatnost Nabízíme: * místo pracoviště: Ústí nad SECURITAS ČR s.r.o.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem

Operátor montážní linky

Náplň práce: - kompletace výrobků - lepení štítků - obsluha montážní linky - balení výrobků - kontrola kvality výrobků - manuální práce Požadujeme: - manuální zručnost - zkušenost s prací ve výrobě - dobrý fyzický stav - spolehlivost - pozitivní přístup k práci - bydliště v Ústí nad Labem a blízkém Adecco spol. s r.o.
personální agentura
Ústí nad Labem

Už Vás nebaví neustálá buzerace?

Vadí Vám, že Vám neustále stojí někdo za zádi? Říkají Vám Vaši nadřízení, že když něco neuděláte, přijdete o prémie nebo dokonce o práci? Myslíte si, že jste nedoceněni za svoji práci? Nebaví Vás stálé střídání směn, podle toho jak se to hodí jiným a preferovali byste raději dopolední směnu? Bojíte Attigente Group, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum

Obchodní zástupkyně, zástupce: ÚSTÍ NAD LABEM různé lokality

Co je náplní? Jako Obchodní zástupce, zástupkyně společnosti Provident Financial s.r.o. budete poskytovat finanční půjčky do domácností zákazníků. Budete pravidelně komunikovat se svými klienty, vybírat dohodnuté splátky, uzavírat smlouvy a dohody, vést svou vlastní agendu. Budete obsluhovat klienty Provident Financial s.r.o.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem

TeleKOMUNIKACE Ústí nad Labem

Jste komunikativní a chcete se dále osobnostně rozvíjet? Baví Vás jednání s lidmi? Motivuje Vás možnost vysokého výdělku? Chcete pracovat v mladém a perspektivním kolektivu? Chcete podporu nadnárodní společnosti? Hledáme právě Vás! Telefonica Czech Republic, a.s.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem

Telefonní operátor/HPP, fix, provize - cca 105Kč/hod

Telefonická komunikace POUZE se STÁVAJÍCÍMI klienty…! Pojďte pracovat pro stabilní nadnárodní společnost, která Vám dá příležitost vydělat si nadprůměrnou mzdu, získat zajímavou praxi a cítit se užiteční a součástí kolektivu! Pracujte pro Telefónica Czech Republic, a.s. na pozici: TELEFONNÍ KONZULTANT ManpowerGroup s.r.o.
personální agentura
Ústí nad Labem

KUCHAŘ/KA - Ústí nad Labem

Pro naši závodní restauraci v Ústí nad Labem, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici KUCHAŘ/KA. POŽADUJEME: * vyučení v oboru + praxe min. 3 roky * zkušenosti v závodním stravování - výhodou * spolehlivost * samostatnost NÁSTUP: * dle dohody PRACOVNÍ DOBA: * po - pá, 40 hod/týdně NABÍZÍME: * zázemí ARAMARK, s.r.o.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem

IT specialista

Aperam Ústí hledá: IT specialistu Náplň práce: - správa sítě a řešení problémů uživatelů - administrativních i výrobních pracovníků - komunikace s externími dodavateli IT služeb - zodpovědnost za infrastrukturu sítě, bezpečnostní kamery, záložní systémy, další hardware Požadavky: - SŠ vzdělání Aperam Stainless Services & Solutions Tubes CZ s.r.o.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem

Exportní manažer

Požadujeme Obchodní praxe min. 3 roky, praxe v exportní oblasti nebo v mezinárodní logistice výhodou Komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem, další jazyk vítán zejména španělština VŠ vzdělání, pokud bude mít požadovanou praxi a splní ostatní požadavky možné i SŠ Obchodní dovednosti Komunikační GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries a.s.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem-Krásné Březno

Shop Manager / Vedoucí obchodu v Ústí nad Labem

Popis pozice: Pro nově otevíraný obchod v Ústí nad labem hledáme zkušené vedoucí. Hlavní náplní práce bude: - zodpovědnost za provoz a plnění plánu obchodu - zodpovědnost za vedení a rozvoj týmu - zodpovědnost za plánování směn - vedení prodejních rozhovorů se zákazníky - řízení prodejního procesu Tchibo Praha, spol. s r.o.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem

Opravar notebooku, tabletu

Požadujeme Pozadujeme ukoncene stredoskolske vzdelani, zakladni znalost AJ nebo NJ vyhodou, pokrocila orientace v HW, prace s Windows (XP, Vista 7). Dale pozadujeme ochotu ucit se novym vecem, flexibilitu a odolnost vuci stresu. Nabízíme Nabizime zazemi dynamicky se rozvijejici spolecnosti, mlady kolektiv, van Eupen Repair Czech s.r.o.
zaměstnavatel
Chuderov

Bankovní poradce/kyně - Ústí nad Labem

Pracovní náplň: Láká Vás obchod? Věříte si? Jste soutěživí? Jsou pro Vás obtížné úkoly výzvou? Pak hledáme právě Vás! A co vlastně poradce dělá? * aktivně nabízí a prodává produkty Finanční skupiny České spořitelny * zajišťuje poradenské služby v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum

HR Specialista/Personalista

Náplň práce - odpovědnost za nábor zaměstnanců, od zveřejnění pozic, přes selekci CV, telefonické pohovory, organizaci VŘ, zajištění vstupních prohlídek, komunikace s personálními agenturami, vyhodnocování dotazníků atd. - práce s personálním systémem - hlídání formálních náležitostí spojených s chodem Xerox Services
zaměstnavatel
Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum

Vedoucí prodejny stavebnin Ústí nad Labem

Společnost KB-BLOK systém, s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici : Vedoucí prodejny stavebnin v Ústí nad Labem Popis činnosti - organizace prodejny - organizace venkovního skladu - organizace dopravy - kontrolní činnost - obchodní činnost - zajišťování zásobování prodejny Požadujeme - vzdělání min. KB - BLOK systém, s.r.o.
zaměstnavatel
Ústí nad Labem

Reklamační technik s NJ

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků, hledáme vhodný profil na pozici "Reklamační technik se znalostí NJ". Pracovní náplň: - Jednání s dodavateli - Zajištění procesu vyřizování reklamací - Pravidelný reporting Vedoucímu obchodního oddělení ManpowerGroup s.r.o.
personální agentura
Ústí nad Labem

Administrativní pracovník s NJ

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků hledáme vhodného kandidáta na pozici: "Administrativní pracovník s NJ". Pracovní náplň: - Zajištění chodu obchodního oddělení - Jednání s dodavateli - Administrativní podpora Vedoucího obchodního oddělení ManpowerGroup s.r.o.
personální agentura
Ústí nad Labem

Supplier Quality Engineer / ZIJA

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme šikovného člověka do týmu dodavatelské kvality. Mezi hlavní úkoly bude patřit: - úzká spolupráce s nákupem a logistikou na výběru dodavatelů - přímá zodpovědnost za kvalitu nakupovaných komponent a materiálu - jednání s dodavateli, audity a řešení reklamací Hays Czech Republic, s.r.o.
personální agentura
Ústí nad Labem

Řidič MKD

Požadavky na uchazeče: ŘP sk. C, E. Kontakt na uvedeném telefonu, e-mailu či adrese. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Řidič - rozvoz lahůdek

Zkrácený pracovní úvazek (4 hod.). Nástup možný ihned. Požadavky na uchazeče: praxe v řízení motorového vozidla, vhodné pro uchazeče s bydlištěm v okolí. Kontakt na uvedeném telefonu. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Skladník

Požadavky na uchazeče: praxe ve skladu, znalost sortimentu výhodou. V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedený e-mail. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Truhlář

Požadavky na uchazeče: praxe ve výrobě nad 3 roky, (vyšší výhodou) se zaměřením na stavební truhlářství. Kontakt na uvedeném telefonu - po domluvě osobní jednání. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Soukromý zubní lékař

Vhodné i pro absolventy. Kontakt na uvedeném e-mailu či telefonu. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Mediální konzultant

Požadavky na uchazeče: prokazatelnou zkušenost z obchodní pozice min. 1 rok ( přímý prodej, call centrum,apod.), zkušenosti z mediální oblasti výhodou, bydliště a znalost regionu, řidičský průkaz sk. B ( aktivní řidič), znalost práce na PC, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, ochotu učit se, stresuodolnost, Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Řidič MKD

Vhodné zdravé osoby i pro OZP. Nástup možný ihned. Požadavky na uchazeče: praxe výhodou, výhodou praxe s cisternovou přepravou a základní znalost angličtiny nebo němčiny. Kontakt na uvedeném telefonu ve všední dny 8-16 hod. , e-mailu nebo adrese: Hrbovice 106, Chlumec. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Správce areálu - vedoucí mechanizace

Nástup možný ihned. Vhodné pro zdravé osoby i OZP. Požadavky na uchazeče: VŠ vzdělání technického zaměření - ideálně VŠ stavební, praxe na obdobné pozici při správě nemovitostí 2 roky, orientace v technické dokumentaci a problematice BOZP při správě zařízení a budov, zkušeností s vedením obchodních Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Operátor/ka pily

Nástup možný ihned. Požadavky na uchazeče: časová flexibilita a ochota pracovat přesčas. V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedený e-mail. Pokud budete vybrán(a) jako vhodný kandidát(ka) na vyhlášené pracovní místo budeme Vás nejpozději do 14-ti dnů kontaktovat telefonicky. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Strážný se změněnou pracovní schopností ČID, PID

Požadujeme: čistý výpis z evidence Rejstříku trestů /ne starší 3 měsíce/, základní znalost práce na PC, reprezentativní vystupování, spolehlivost. Nabízíme možnost získání osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný 68-008 E zdarma, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup dle dohody. V případě Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Specialista

Zaměstnání na dobu určitou - za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Vhodné pro zdravé osoby i OZP. Požadujeme : čistý trestní rejstřík, min. 5 let praxe v činnosti mzdové účetní v posledních deseti letech, znalost systému SAP výhodou, znalost MS-Office, všeobecnou znalost občanského zákoníku, zákoníku Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Bezpečnostní pracovník pro přepravu nepeněžních zásilek

DPČ. Nástup možný ihned. Zkrácený pracovní úvazek (3-4 hodin denně). Vhodné pro zdravé osoby i OZP. Požadavky na uchazeče: trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, praxe v řízení. Kontakt na uvedeném telefonu či e-mailu. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Odborný referent kontroly

Místo vhodné i pro absolventy. Požadavky na uchazeče: minimálně SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření, VŠ výhodou, samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, aktivní znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je praxe v oblasti rádiových systémů, základní znalost práce s měřicími Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Uklízeč/ka kancelářských prostor a domácností

Nástup možný ihned. Vhodné pro OZP !! ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK - 4 HOD./ DEN Požadujeme: pečlivost, zájem o práci, trestní bezúhonnost, praxe v úklidu domácností výhodou. Nabízíme: platové odhodnocení 60 - 100 Kč/hod. (dle odvedené práce). Kontakt na uvedené adrese každý čtvrtek od 12:00 do 14:00 Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Obchodník pro privátní a korporátní klientelu

Pracujte s námi a můžete získat univerzitní studium v hodnotě 250.000 Kč a rozšířit si tak studijní a pracovní možnosti! Hledáte výzvu v obchodu a chcete se stát úspěšným obchodníkem? Chcete být součástí rozvíjející se společnosti? Baví Vás práce s lidmi? Vždy se snažíte být nejlepší? Berete obchod Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Pomocní kuchaři

Nástup možný ihned. Požadavky na uchazeče: chuť pracovat a učit se novým věcem, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu. Kontakt na uvedeném e-mailu či telefonu. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Pracovník v sociálních službách (základní výchovná nepedagogická činnost)

Vhodné i pro absolventy. Jedná se o pracovní místo pracovníka v sociálních službách (základní výchovná nepedagogická činnost) v nově otevřeném DOZP, Jateční ulice, Ústí nad Labem - Předlice. Uchazeč musí prokázat odbornou kvalifikaci (sociální práce, sociální pedagogika, ergoterapeut, akreditovaný Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Technik elektro a MaR

Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení. Pracovní náplň: práce s technickou dokumentací, evidence revizních zpráv a dokladů o průběhu údržby, kontrola dodavatelských faktur, přejímání a kontrola provedených prací, kontrola dodržování stanovených termínů oprav, navrhování způsobu Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Svářeč, zámečník

Požadavky na uchazeče: ruční svářeč CO2, vyučení v oboru (tech.zaměření), platný svářečský průkaz, čtení a orientace v tech.dokumentaci, preciznost, komunikativnost,řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu o tuto pracovní pozici,prosíme o zaslání životopisu na uvedený email. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Prodavač/ka - florista/ka

Nástup možný ihned. Vhodné pro zdravé osoby, OZP i absolventy. Nepožadujeme vzdělání v oboru, ale bezpodmínečně nutná je praxe ve vazbě květin (1-2 roky), umění moderní floristiky, znalost květin, komunikativní a ochotné osoby vhodné do obchodu, možno i vyučené zahradnice. V případě zájmu zašlete svůj Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Instalatér

Požadavky na uchazeče: středoškolské vzdělání/vyučen v oboru instalatér nebo mechanik instalatérských zařízení, praxe 3 roky, ŘP skupiny "B" a "T", platný svářečský průkaz, znalost obsluhy a funkce parních výměníkových stanic a plynových kotelen, manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, prostorová Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Autoklempíř

Požadavky na uchazeče: praxe v oboru. Kontakt na uvedené adrese. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Zdravotní sestra registrovaná

Nástup možný ihned. Požadavky na uchazeče: osvěčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, znalost zdravotních úkonů ambulance 913, znalost a praxe s geriatrickými uživateli a osobami s demencí, poskytování komplexní zdravotní a ošetřovatelské péče, objednávání zdravotnického a ošetřovatelského Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Lékař/ka na oddělení NNP

Požadavky na uchazeče: VŠ vzdělání lékařského směru, může být absolvent i důchodce. Platové podmínky: dle platných předpisů pro příspěvkové organizace + osobní ohodnocení. Jazykové znalosti: komunikace v českém jazyce. Další informace: náborový příspěvek - lékař bez atestace 20 tis. Kč, lékař s atestací Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Lékař/ka na pohotovostní službu na oddělení NNP

Vhodné i pro absolventy. Požadavky na uchazeče: všeobecné lékařství. Platové podmínky: smluvní hodinový plat . Týdenní pracovní čas: služby dle dohody. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Obsluha kavárny

Požadavky na uchazeče: spolehlivost, bezúhonnost, TR bez záznamů. Kontakt na uvedeném telefonu. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Obsluha vakuové pece

Nástup možný ihned. Požadavky na uchazeče: Jedná se o práci technicky zaměřenou, převážně elektropráce s vyšší fyzickou náročností. Kontakt na uvedeném telefonu - sjednání osobního pohovoru. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Elektrikář

Požadavky na uchazeče:platné osvědčení vyhl. 50/75b, ŘP sk. B, vzdělání elektrotechnického směru, praxe v oblasti elektropráce a zámečnické práce, čistý trestní rejstřík. Výhodou oprávnění na autogen. Nástup možný ihned. V případě zájmu zaslat mailem životopis. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Debutant/ka - pro vodohospodářské stavby

Pozice je vhodná pro čerstvé absolventy do dvou let od zakončení studia, pokud získali během studia požadovanou praxi. Požadavky na kandidáty: o VŠ - Fakultu stavební, alespoň bakalářskou úroveň, oboru Vodohospodářské stavby nebo VOŠ stavební vodohospodářského zaměření, prokazatelnou praxi v oblasti Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Pomocná síla do kuchyně

Hlavní pracovní poměr/DPP. Vhodné i pro absolventy. Požadavky na uchazeče: platný zdravotní průkaz, příjemné vystupování a jednání, spolehlivost, trestní bezúhonnost. Kontakt na uvedeném e-mailu, telefonu či adrese. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Šička, švadlena

Vhodné pro OZP. Nástup možný ihned. Požadavky na uchazeče: praxe na průmysl.šicích strojích nutná. Kontakt na uvedeném e-mailu nebo telefonicky. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Číšníci a servírky

Hlavní pracovní poměr/DPP. Vhodné i pro absolventy. Požadavky na uchazeče: platný zdravotní průkaz, příjemné vystupování a jednání, spolehlivost, trestní bezúhonnost. Kontakt na uvedeném e-mailu, telefonu či adrese. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Číšníci a servírky

Hlavní pracovní poměr/DPP. Vhodné i pro absolventy. Požadavky na uchazeče: platný zdravotní průkaz, příjemné vystupování a jednání, spolehlivost, trestní bezúhonnost. Kontakt na uvedeném e-mailu, telefonu či adrese. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Kuchař/ka

Nástup možný ihned. Místo je vhodné i pro absolventy. Požadavky: praxe v oboru, samostanost, chuť pracovat a učit se novým věcem, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, ochota dojíždět. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky či e-mailem. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hlavní pracovní poměr/DPP. Vhodné i pro absolventy. Požadavky na uchazeče: platný zdravotní průkaz, příjemné vystupování a jednání, spolehlivost, trestní bezúhonnost. Kontakt na uvedeném e-mailu, telefonu či adrese. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hlavní pracovní poměr/DPP. Vhodné i pro absolventy. Požadavky na uchazeče: platný zdravotní průkaz, příjemné vystupování a jednání, spolehlivost, trestní bezúhonnost. Kontakt na uvedeném e-mailu, telefonu či adrese. Úřady práce
úřad práce
Ústí nad Labem

Přeskočit vertikálu

Ústecký kraj

Ústecký kraj
V tomto kraji
281 firem vč. ÚP nabízí
1 807 aktuálních nabídek
 

Anketa

Dostal/a jste někdy ústní výpověď?

(4985)