Nabídky práce

Skočit na navigaci

Práce ve Znojmě a okolí<< zpět na všechny práce v regionu

Nalezeno 218 aktuálních nabídek

Nabídky řazeny dle relevance  |  Seřadit nabídky dle data

Upravit hledání 

Technik-seřizovač

Požadujeme: - středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou technického směru - znalost práce na PC - jazyková vybavenost (německý jazyk) - samostatný a pečlivý přístup - komunikativnost a technickou zdatnost Výhodou: - obor mechanik elektrického zařízení - znalost programování PLC (Mitshubishi, Siemens) DBK Czech s.r.o.
zaměstnavatel
Hrušovany nad Jevišovkou

Pracovník kontroly kvality

Požadujeme: -SŠ vzdělání - znalost práce na PC - jazyková vybavenost - základní znalost ISO/TS norem uplatňovaných v automobilovém průmyslu - komunikativnost a technickou zdatnost - schopnost pracovat jako člen týmu - analytické myšlení - samostatný a pečlivý přístup Výhodou: -praxe ve výrobním závodu DBK Czech s.r.o.
zaměstnavatel
Hrušovany nad Jevišovkou

REALITNÍ MAKLÉŘ - PŘIDĚLUJEME ZAKÁZKY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ

POZOR !!! NA DOBU ROZJEZDU VÁM NABÍZÍME FINANČNÍ PODPORU AŽ 24.000 KČ !!! MAKLÉŘŮM PŘIDĚLUJEME NEMOVITOSTI K PRODEJI A KONTAKTY NA KLIENTY. NAŠI MAKLÉŘI OD NÁS DOSTÁVAJÍ NEOMEZENÉ VOLÁNÍ A SMS. JSME MEDIÁLNĚ ZNÁMÁ SPOLEČNOST - RADIO KROKODÝL, RADIO FREE I RADIO ČAS jsou naši partneři. PRO KAŽDÉHO COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.
zaměstnavatel
Blansko
Brno-Pisárky
Vyškov-Vyškov-Město
Znojmo

Obchodní zástupkyně, zástupce: MIROSLAV a okolí

Co je náplní? Jako Obchodní zástupce, zástupkyně společnosti Provident Financial s.r.o. budete poskytovat finanční půjčky do domácností zákazníků. Budete pravidelně komunikovat se svými klienty, vybírat dohodnuté splátky, uzavírat smlouvy a dohody, vést svou vlastní agendu. Budete obsluhovat klienty Provident Financial s.r.o.
zaměstnavatel
Znojmo

Skladník - Znojmo (14078)

Pracovní náplň: Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží Spolupracuje při inventurách skladových zásob Spolupracuje s dalšími složkami pobočky a společnosti Požadujeme: Znalost stavebních materiálů a praxe ve skladové logistice velkou výhodou Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu DEK a.s.
zaměstnavatel
Znojmo

Vedoucí obchodní skupiny/Obchodní reprezentant

Společnost ZETEL GROUP s.r.o., která se mimo jiné zabývá zaváděním nových produktů na trh, příjme do svých řad obchodní zástupce i celé obchodní skupiny se zkušenostmi v oblasti prodeje. Požadujeme: * časovou flexibilitu * chuť se učit * Samostatnost v řešení obchodních případů * Odpovědnost za svěřený ZETEL GROUP s.r.o.
zaměstnavatel
Znojmo

TECHNIK ZKUŠEBNY TRANSFORMÁTORŮ

TAMURA EUROPE LIMITED je předním světovým výrobcem transformátorů a elektronických součástí. Našimi zákazníky jsou významné společnosti z oblasti energetiky, průmyslu a dopravy. Pro podporu našeho výrobního procesu hledáme uchazeče na pozici TECHNIK ZKUŠEBNY TRANSFORMÁTORŮ Hlavní úkoly: - testování TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka
zaměstnavatel
Znojmo

Vedoucí výroby

Své ocelové a hliníkové výrobky dodáváme významným výrobním podnikům v České republice i sousedních státech. Díky kompetentnímu poradenství, promyšlené logistice a rychlému servisu neustále rosteme. Na řízení a posílení své výroby hledáme organizačně schopného Vedoucího výroby Po důkladném zapracování HABA s.r.o.
zaměstnavatel
Hrušovany nad Jevišovkou

Laborant (poloviční úvazek)

Společnost PENAM, a.s., člen koncernu AGROFERT, hledá vhodného uchazeče/uchazečku na pracovní pozici Laborant (poloviční úvazek) na mlýn ve Znojmě. Pracovní náplň: • provádí odběr vzorků ke vstupní, mezioperační a výstupní kontrole • zajišťuje kontrolu vstupních materiálů dle platných specifikací a AGROFERT, a.s.
zaměstnavatel
Znojmo

PLÁNOVAČ VÝROBY

POŽADUJEME: • SŠ vzdělání v technickém nebo ekonomickém oboru ukončené maturitou, vzdělání v oboru strojírenství výhodou • Pokročilé ovládání výpočetní techniky, výborná znalost MS Excel • aktivní ovládání cizího jazyka: angličtina nebo němčina NÁPLŇ RÁCE • Na základě kapacitního plánování výroby stanovovat Haas Profile s.r.o.
zaměstnavatel
Znojmo

Zákaznický disponent

PRACOVNÍ NÁPLŇ • zpracování zákaznických dat v systému MS Dynamics AX • zodpovědnost za včasnou realizaci objednávek a dodání zákazníkům • komunikace se zákazníky v návaznosti na plán, výrobu a expedici • připravovat pro expedici podklady k odeslání hotových výrobků zákazníkovi • zajištění dodávek zákazníkům Haas Profile s.r.o.
zaměstnavatel
Znojmo

Zástupce/-kyně vedoucí prodejny Deichmann-obuv Znojmo

hledá do svého týmu ve Znojmě zástupce/-kyni vedoucí prodejny na zkrácený pracovní úvazek! Hlavní náplň práce: • proaktivní prodej, zákaznický servis • práce se zbožím, péče o prodejnu Požadujeme: • komunikativnost, pracovitost a příjemné vystupování • dobrá fyzická kondice a vysoké pracovní nasazení DEICHMANN-OBUV s.r.o.
zaměstnavatel
Znojmo

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ - ZNOJMO

OKAY JE PRODEJCEM ELEKTRO 2010 Nejúspěšnější společnost na trhu s elektrospotřebiči hledá pro svoji prodejnu ve Znojmě schopné a ambiciózní pracovníky na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ Náplň práce: * markování zboží na pokladně * sjednávání splátkových smluv * administrativa spojená OKAY elektrospotřebiče
zaměstnavatel
Znojmo

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY PLANEO Elektro ZNOJMO

PLANEO Elektro – elektro pro každého - specializované odborné prodejny v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační a kancelářské techniky, hodinářského zboží, elektronických hraček a zahradní techniky. Našim zákazníkům přinášíme široký sortiment výrobků a služeb, férové FAST ČR, a.s.
zaměstnavatel
Znojmo

Obchodní poradce na pobočce České pojišťovny - Znojmo

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali PPF Holding, hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici Obchodní poradce na pobočce ČP Znojmo. Hledáte změnu a nové možnosti svého uplatnění? Baví Vás obchod a zároveň chcete jistotu zaměstnaneckého poměru? Máte své sny a chcete si na ně vydělat? Odpověděli Česká pojišťovna a.s.
zaměstnavatel
Znojmo

pracovník sázkového provozu Znojmo

Právě teď hledáme nové spolupracovníky na pozici „pracovník sázkového provozu“ na pobočku ve Znojmě. Co bude Vašim úkolem: * náběr sázek a výplata výher * aktivní nabízení produktů Fortuny zákazníkům * kompletní starost o chod pobočky sázkové kanceláře Co požadujeme: * základní znalost FORTUNA GAME a.s.
zaměstnavatel
Znojmo

Technik Wi-fi sítě (Moravský Krumlov / Třebíč)

Pro bezdrátovou internetovou síť hledáme vhodného uchazeče na pozici Výjezdní / servisní technik wifi sítě. Odpovědnost za: - provoz sítě wifi - provádění montáží a konfigurací HW v síti wifi a lan - kontakt se zákazníky - administrativní práce (smlouvy, dodací listy, práce s IS) - plnění firemní strategie Axial Personnel Agency, s.r.o.
personální agentura
Třebíč
Moravský Krumlov

Odborný prodejce - Znojmo

Společnost Oresi s.r.o. je velmi rychle rostoucí obchodní společností, zabývající se prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyní a nábytku. Usilujeme o posilování a zkvalitňování našeho týmu - mít spokojené zaměstnance, znamená mít spokojené zákazníky. Radost z práce, profesionalita a přátelské Oresi s.r.o.
zaměstnavatel
Znojmo

Prodejce kuchyní

Požadujeme *praxe na pozici obchodního zástupce podmínkou *Obchodního ducha a nadšení *Prodejní dovednosti *Chuť na sobě pracovat *Uživatelská znalost práce na PC *Velmi dobré obchodní a komunikativní dovednosti, asertivní přístup, tvůrčí osobnost *Zkušenosti s marketingem výhodou *Samostatnost, spolehlivost, Bohemia Works Personální Agentura
personální agentura
Znojmo

Obchodní zástupkyně, zástupce: OKRES ZNOJMO různé lokality

Co je náplní? Jako Obchodní zástupce, zástupkyně společnosti Provident Financial s.r.o. budete poskytovat finanční půjčky do domácností zákazníků. Budete pravidelně komunikovat se svými klienty, vybírat dohodnuté splátky, uzavírat smlouvy a dohody, vést svou vlastní agendu. Budete obsluhovat klienty Provident Financial s.r.o.
zaměstnavatel
Znojmo

Obsluha ohraňovacího lisu

Náplň práce: - zpracování plechů na strojích typu TRUMPF dle výkresové dokumentace Požadujeme: - vyučení v oboru - praxe na dané pozici min. 2 roky - znalost výkresové dokumentace - znalost práce na ohraňovacím lise Trumpf - zodpovědnost Nabízíme: - výborné platové podmínky - nástup ihned - 24/hod servis Wincott People, a. s., organizační složka
personální agentura
Znojmo

Manažer/ka obchodní skupiny

Charakteristika pracovní pozice: * Hlavními úkoly jsou: vést, motivovat a rozšiřovat tým obchodníků * Metodické vedení a motivace pojišťovacích poradců * Plnění produkčních a personálních cílů ve svěřené oblasti * Vedení hodnotících pohovorů * Nábor nových obchodních zástupců - pojišťovacích poradců Generali Pojišťovna a.s.
zaměstnavatel
Znojmo

Manažer externí sítě - Znojmo

Charakteristika pracovní činnosti: * Budete řídit a koordinovat práci externích finančních poradců v oblasti prodeje a nabídky produktů finanční skupiny České spořitelny a Kooperativa. * Budete vyhledávat a vzdělávat nové talenty. * Budete povzbuzovat a motivovat své lidi k lepší práci. Očekáváme: Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Znojmo

Exkluzivní finanční partner - Jižní Morava

Charakteristika pracovní činnosti: * Jste komunikativní? Jednáte rádi s klienty? * Chcete být svým šéfem a dopřát si nezávislost? * Staňte se součástí ČS do domu, a. s. Náplní Vaší práce bude starat se o současné klienty finanční skupiny České spořitelny a Kooperativy. Finančním partnerům umožňujeme Česká spořitelna, a.s.
zaměstnavatel
Pelhřimov
Jihlava
Třebíč
Boskovice
Blansko
Kunštát
Brno
Břeclav
Pohořelice
Vyškov
Znojmo
Hrušovany nad Jevišovkou
Zlín
Uherský Brod
Uherské Hradiště

Oblastní zástupce - Znojmo (14005)

Pracovní náplň: Prodává zboží a služby společnosti ve svěřeném regionu a sortimentu Získává nové a udržuje stávající zákazníky Podporuje a rozvíjí prodej firemních produktů Spolupracuje s dalšími složkami společnosti Požadujeme: SŠ s maturitou (nejlépe stavební zaměření) Zkušenosti v obchodu a stavebnictví DEK a.s.
zaměstnavatel
Znojmo

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

aktivní znalost NJ slovem na komunikativní úrovni, anglický jazyk základy, PC uživatelsky, organizační schopnosti, praxe výhodou , příjemné vystupování, ubytování, stravování zdarma, doprava ze Znojma zajištěna, prof. živ. na mail: Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Prodavač/ka domácích spotřebičů

zástup za MD, prodej zboží dom. spotřebičů, znalost sortimentu výhodou, komunikativnost, příjemné vystupování, PC uživatelsky, NJ nebo AJ komunikativně, prodej a informace o zboží, kontrola dodávek, řešení reklamací, úklid prodejny, doprava vlastní, stravenky, prof. životopis na mail: Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Shop Assistant

Hledáme prodavače/ku do prodejny domácích spotřebičů Home&Cook, Freeport Hatě (záskok za mateřskou dovolenou). Požadavky: - komunikativnost - loajalita - vstřícnost - spolehlivost - prezentační schopnosti - příjemné vystupování - naslouchání zákazníkům - práce s PC - excel, word... - komunikace v Groupe SEB ČR s.r.o.
zaměstnavatel
Chvalovice-Hatě

Specialista kontaktu se zákazníky

Místo výkonu práce: (ITP/ ETP) * Znojmo, Horní nám. 3561 Termín nástupu: (ITP/ETP) * podle domluvy, lze ihned Náplň práce: (ITP/ETP) přímý zákaznický servis a obsluha u přepážky zákaznického centra: * aktivní doporučování a prodej služeb a produktů * informování zákazníků o službách, řešení jejich požadavků RWE
zaměstnavatel
Znojmo

Účetní

Společnost VAPAS, a.s., se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou hledá vhodnou kandidátku na pozici účetní. Požadujeme dobrou znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů a praxi v oboru alespoň 3 roky. VAPAS, a.s.
zaměstnavatel
Hrušovany nad Jevišovkou

Bagrista - otočný bagr kolový, traktorbagr JCB 3CX

Obsluha zemních strojů - otočný bagr kolový, rypadlo-nakladač JCB 3CX. Požadavky: Řidičský průkaz sk. C, platný strojnický a profesní průkaz. Nutná praxe. Místo výkonu práce: Znojemsko Životopis zasílejte na email: ***** Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Barmani

možno plný úvazek i zkrácený na DPP 90,-Kč na hod. pro noční provoz nebo víkendy, PP na plný úvazek, roznos nápojů v casinu, zákl. NJ, vhodné pro absolventy, inf. a prof. životopis na mail: Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Číšníci a servírky

vyučen nebo zaučen, účtující, hmotná odpovědnost, NJ základy, vhodné i pro absolventy, možnost ubytování, firma zaškolí, kontakt OSOBNĚ v restauraci Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

znalost přípravy a výroby cukrářských a pekárenských výrobků, vyučen v oboru výhodou, znalost problematiky výroby podmínkou, výroba pečiva a příprava cukrárenských produktů, práce pro hotelovou kuchyni, prof. životopis na mail: Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

recepční v Babyhotelu - zaměřen na pobyt rodičů s dětmi, veškeré povinnosti spadající do činnosti recepční, vydávání snídaní, poskytování informací,zrealizování animačního programu, úklid prostor, ochota a trpělivost pracovat s dětmi, vzdělání v oboru pedagogickém nebo sociálním výhodou, reference od Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Elektromontér

práce v rámci ČR, ubytování i doprava na stavby zajištěna, montáže slaboproudých rozvodů a elektrických zařízení, vyhl. 50§ 5-6 podmínkou,.p. Slatinský tel. 777 648 363 Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Ředitel/ka mateřské školy

výběrové řízení na ředitele MŠ, vzdělání v oboru podmínkou, praxe min. 3 roky podmínkou, jmenování do funkce na 6 let, bližší informace na stránkách: www.obecpravice.cz prof. životopis do 28.4.2014!!! Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Dělník výroby POUZE pro OZZ nebo OZP

určeno pouze pro OZP a OZZ, lehká práce v sedě, manuální zručnost, Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Vedoucí ekonom-rozpočtář

ekon. vzdělání, min. praxe v oboru 5 let podmínkou, výborná znalost podvojného účetnictví, znalost daňových a účetních předpisů, znalost s účtováním, vyučtováním dotací MPSV, EF aj,zkušenosti s finančním řízením neziskové ogranizace, PC uživatelsky, zejména EXEL, výhodou znalost PC programu Vema, zkušenosti Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Asistenti soudců

podmínkou VŠ vzdělání v oboru právo- magisterské,vhodné pro absolventy, životopisy k výběrovému řízení zasílat mailem do 25.4.2014 !! Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Uklízeč/ka a pokojská penzionu

možno plný nebo zkrácený úvazek pro služby na penzionu, úklid, pokojské práce, pomocné práce při přípravě snídaní, časová flexibilita, bydliště vzhledem k pružné prac. době v okolí, nárazová práce v době návštěvy hostí, inf. telefonicky, Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Realitní makléři

PC uživatelsky, ŘP-B aktivní, provize z prodeje, obsluha stávajících klientů RK, podklady pro právní odd., jednání ohledně prodeje nemovitostí, flexibilita, komunikační schopnosti, organizační schopnosti, ČTR, PD 8.00-16.30, inf.p. Frind tel. 604 205 644 Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

jedno prac. místo od 1.7.-31.8.2014 pouze v době sezóny, práce v kuchyni, příprava stravy, praxe výhodou, vyučen v oboru vhodné i pro absolventy, zdrav. průkaz, pečlivost, inf. telefonicky Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

praxe v technickém oboru, montážní práce kabelových svazků, lehká práce vsedě, firma zaškolí, pečlivost, dobrý zrak, flexibilita, inf. tel. nebo mailem Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Laborant/ka

1/2 úvazek, kontrola jakosti potr. výrobků a sortimentu, znalost problematiky systému řízení jakosti HACCP, znalost platné legislativy v potravinářství, PC uživatelsky, pečlivost , spolehlivost, PD 5.30-10.00, prof. životopis na mail: Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Prodavač květiny

vyučen v oboru zahradník podmínkou, znalost sortimentu, obchodní zkušenosti vítány, znalost vazby a floristických prací, péče o květiny a rostliny - poradenská činnost, prodej, NJ výhodou, práce s financemi, NJ výhodou, komunikativnost, inf. telefonicky Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

praxe v oboru u nevyučených podmínkou, vhodné i pro absolventy, meny, minutky, hmotná odpovědnost, inf. telefonicky Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Pokladníci v organizacích

NJ slovem i písmem, prodej žetonů v kasínu, práce s financemi, hmotná odpovědnost, praxe výhodou, znalost cizí měny vítána, spolehlivost, pečlivost, doprava vlastní, prof. životopis na mail: Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Prodavač živých zvířat

SŠ s maturitou podmínkou, obor zemědělský - chovatel vítán, práce i v so, dobrý zdrav. stav- těžká břemena, živá zvířata, podmínkou kladný vztah ke zvířatům, NJ základy vítány, základy PC, vhodné i pro absolventy, lékařská prohlídka nutná,ŘP- B aktivní výhodou informace p. Blažíček tel. 775 222 929 Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Odborní asistenti v administrativě

prodej zvěřiny z výroby, znalost sortimentu masa a potravin,reklamní akce , ochutnávky,nabídka zboží v sortimentu zvěřny, skladová evidnce, administrativní zajištění prodeje a skladu, objednávky, práce s financemi, NJ výhodou, inf. telefonicky pondělí - pátek v pracovní dny Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Technik výroby

vzdělání v technickém oboru, elekrto výhodou, praxe v oboru vítána, PC uživatelsky, program Auto CAD, Exel, znalost NJ slovem i písmem, ŘP-B, samostatnost, komunikativnost, prof. životopis na mail: Úřady práce
úřad práce
Znojmo

operátor/ka ve výrobě

Fyzicky nenáročná, jemná práce vyžadující velmi dobrý zrak,zručnost a pečlivost při montáži a výrobě velmi drobných elektrotechnických součástí s náročností na fyziologickou vybavenost zvládat velmi jemnou mechanickou práci. Práce v úkolové mzdě, výběrové řízení 10. a 15.4.2014 na vrátnici EGSTON v Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Technik seřizovač a výrobní obsluha na výrobní lince

Řízení a organizace práce na výrobní lince, minimálně vyučení nebo SŠ v oboru elektro nebo strojní, znalost NJ výhodou, práce na směnný provoz. Profesní životopisy zasílejte na e-mail: ***** Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Barmani

práce barmana v casinu, NJ základy, praxe výhodou, doprava vlastní, inf. telefonicky Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Šéfkuchaři v pohostinství

vyučen a min. 3-4 roky praxe podmínkou, vedení kolektivu kuchařů, zajištění chodu kuchyně, hmotná odpovědnost, inf. telefonicky, Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Číšníci a servírky

práce v době sezóny, vyučen nebo zaučen s praxí, pouze roznos stravy a nápojů, informace telefonicky Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Pomocní kuchaři

pomocné práce v kuchyni, příprava příloh a obloh, mytí nádobí, úklid v kuchyni, pouze odpolední směny od 14.00-20.00 hodin, inf. telefonicky Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Cukráři (kromě šéfcukrářů)

práce v AD Astra / hraniční přechod/, vyučení i praxe výhodou, u zaučených praxe podmínkou, doprava vlastní, inf. telefonicky Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Šičky - svrškařky

vyučen nebo zaučen ve výrobě obuvi, šití svršků, znalost podmínkou, manuální zručnost, doprava vlastní, inf. telefonicky Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Dělníci obuvnické výroby

pomocné práce v dílně obuvnické, počišťovací práce obuvi, praxe výhodou, znalost obuvnické činnosti vítána, inf. telefonicky . Úřady práce
úřad práce
Znojmo

Přeskočit vertikálu

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj
V tomto kraji
825 firem vč. ÚP nabízí
3 103 aktuálních nabídek
 

Hlavní zaměstnavatelé v kraji

 

Anketa

Dostal/a jste někdy ústní výpověď?

(4871)