KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.
Odpověď dostanete do 2 týdnů

KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.

Významná společnost se zahraniční účastí působící již řadu let na českém trhu v oblasti recyklace druhotných surovin. Každý z našich provozů disponuje odborníky, kteří se postarají o váš bezstarostný a spolehlivý obchod se železným šrotem, barevnými kovy, autovraky, ale také s papírem a plastem.

Jak se nám daří?

318

angažovaných zaměstnanců - odborníků v oboru

70

let úspěšně na trhu - stabilita zaměstnavatele

4,97 mld

CZK - obrat společnosti v roce 2021

Jak pracujeme?

Nové šrotiště v Praze - Dolních Měcholupech

Nové šrotiště v Praze - Dolních Měcholupech

Můžete se těšit na zmodernizovaný areál v Praze. Jedná se o důležitou investici odpovídající nejvyšším nárokům na ochranu životního prostředí a hospodárnou činnost s odpady. Provoz je rozdělen na šrotiště a výkupnu. Je plně připraven na výkup autovraků, železa, barevných kovů, ale i papíru a plastů.

Nové nákladní automobily - neustálá obměna vozového parku

Nové nákladní automobily - neustálá obměna vozového parku

Pečlivě se staráme o naší flotilu nákladních automobilů. Vozový park pravidelně obměňujeme, což dozajista potěší naše řidiče i kandidáty na pozici Řidič nákladního automobilu s hydraulickou rukou.

Nakládka nákladního automobilu

Nakládka nákladního automobilu

Zde je zachyceno nakládání nákladního automobilu před cestou k zákazníkovi. Vše se odehrává na novém šrotišti v Praze.

Benefity

Týden dovolené nad rámec standardu

Uvědomujeme si, že výkon, který požadujeme vyžaduje Vaše vysoké nasazení. Ale stejně tak si uvědomujeme, že odpočinek je stejně důležitý, a tak zaměstnancům poskytujeme 1 týden dovolené navíc oproti zákonnému ustanovení.

Příspěvek na penzijní připojištění

Snažíme se myslet na zabezpečení zaměstnanců ve stáří, a tak přispíváme 1000 Kč na penzijní připojištění našich zaměstnanců. Věříme, že jim tím do budoucna alespoň trochu pomůžeme.

Stravenková karta Sodexo

Přispíváme zaměstnancům na stravování formou Sodexo stravenkové karty. Možnost využití zvýhodněného stravování přímo v místě výkonu zaměstnání.

Multisport Karta

Ve zdravém těle zdravý duch. Fandíme aktivnímu odpočinku u našich zaměstnanců, a tak jim přispíváme na Multisport kartu.

Příspěvek na dětskou rekreaci

Snažíme se podporovat rodiny a jejich děti, a tak přispíváme zaměstnancům na dětskou dovolenou či příměstské tábory dětí částkou ve výši 1500 Kč na jedno dítě jedenkrát za rok.

Home Office

Jsme otevření flexibilitě, a tak u administrativních pozic, které svou povahou dovolují home office, umožňuje práci z domova dvakrát do týdne.

Skvělý tým lidí

Je pro nás důležitá vzájemná spolupráce a podpora, a tak se snažíme být novým kolegům oporou a poskytnout jim potřebné zapracování v jejich nové roli.

Stabilita

Naše společnost oslaví v roce 2022 své 70. výročí, a to je důkazem toho, že zaměstnancům může nabídnout stabilitu a jistotu.

Mezinárodní prostředí společnosti KOVOŠROT GROUP

Naše společnost má silné mezinárodní zázemí - je součástí skupiny Scholz Recycling a jsme členem skupiny CHIHO Environmental Group.

Jak to u nás vypadá a teambuilding u nás ve firmě

KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá

Video

Koho hledáme?

Palič – OSVČ - Liberec

Pracovník ekologické likvidace - Kladno

Obsluha drtící linky - Kladno

Koho dalšího hledáme

S kým budete pracovat?

Soňa Kružíková

Soňa Kružíková

Referentka obchodu barevných kovů
Baví mě být součástí prodejního týmu a pomáhat kolegům realizovat obchodní případy od úplného začátku až do jejich úspěšného konce. Denně mám možnost svou prací ovlivnit kvalitu spolupráce s našimi zákazníky. Naše společnost, Kovošrot Group, mi svou silnou pozicí na trhu dává jistotu a stabilitu, stejně jako možnost vzdělávat se a pracovat na sobě. Vážím si toho. Je to pro mě v zaměstnání důležité, stejně jako příjemné pracovní prostředí a množství skvělých kolegů, které jsem potkala.

Šimon Volf

Šimon Volf

Dispečer dopravy Praha provoz
Dnes pracuji ve společnosti přes dva roky a jsem zde velmi spokojený. A co mě na práci v Kovošrotu baví nejvíce? Pestrá pracovní náplň v nadnárodní společnosti, zajímavé prostředí zpracovatelského průmyslu v modernizovaném areálu, každodenní kontakt s lidmi, možnost zdokonalovat se v cizím jazyce, ale zejména mě naplňuje dobrý pocit z toho, že železný odpad jsme schopni zpracovat a zrecyklovat téměř stoprocentně, a to si myslím je v dnešní době velmi cenné a žádoucí.

Daniel Houska

Daniel Houska

Firemní právník
Činnost, jíž se naše společnost zabývá, je z pohledu perspektivnosti odvětví ideální a naprosto nezbytná – recyklace totiž stojí uprostřed oběhového hospodářství, a to my již desítky let naplňujeme. Mám dobrý pocit z toho, že se na této činnosti mohu svým dílem také podílet, a to ve spolupráci s kolegy, kteří mají odhodlání a profesionalitu odpovídající našemu vedoucímu postavení na tuzemském (a prostřednictvím mateřské společnosti též na evropském) trhu.

Průběh výběrového řízení

1

Vše začíná Vaším životopisem

Váš životopis pečlivě prostudujeme a pokud vyhodnotíme, že pro nás můžete být vhodným kandidátem, zavoláme Vám.

2

Potom Vás čeká telefonický rozhovor s naším HR oddělením

Pokud tento telefonický pohovor bude úspěšný, pozveme Vás na osobní schůzku k nám.

3

Osobní setkání u nás ve společnosti KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.

Během pohovoru budete mít možnost se osobně setkat s Vaším potencionálním přímým nadřízeným a s některými kolegy a také si udělat obrázek o prostředí, ve kterém byste působili.

4

Možnost přijít na zkoušku

U některých pozic nabízíme možnost přijít vyzkoušet si danou pozici a zjistit tak více - zda by Vás práce u nás naplňovala a zda by byla pro Vás vhodná.

5

Pokud všechny předchozí kroky byly úspěšné, můžete začít pracovat v KOVOŠROTu

Pokud byla osobní schůzka také úspěšná, zašleme Vám pracovní nabídku a pokud s ní budete souhlasit, můžete rovnou začít - nástupy u nás probíhají i v průběhu měsíce.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.