BELDEN

BELDEN

Jsme americká společnost BELDEN, v České republice zastoupená společností L U K R A M s. r. o. Zabýváme se výrobou propojovacích signálních a datových kabelových konektorů, zejména pro průmyslovou automatizaci. L U K R A M s. r.o. je na trhu od roku 1997 a k americké skupině BELDEN patří od roku 2007. V roce 2009 došlo k aplikaci nástrojů štíhlé výroby tzv. LEAN napříč celou společností. To s sebou přineslo také efektivní způsob produkce ve výrobních linkách.

Jak se nám daří?

120

let tradice slavíme letos

o 32%

vzrostl náš světový obrat v roce 2021

600

zaměstnanců v České republice

Proč k nám?

Společnost Belden Inc. je organizace s mnohamiliardovým obratem a 8 000 talentovanými zaměstnanci, kteří zajišťují kriticky důležitou síťovou infrastrukturu a potřeby audiovizuálního vysílání mnoha nejznámějších světových značek, což nás staví do centra globální transformace ve skutečně propojeném světě. Naše řešení najdete na mnoha vašich oblíbených místech: koncertech, sportovních akcích, zábavních parcích a univerzitách, a to je jen několik málo příkladů.

Pokud se chcete připojit k celosvětovému týmu výjimečných lidí, kteří se věnují navrhování, dodávání a podpoře nejlepších technologických řešení ve své třídě v rychle se rozvíjející společnosti orientované na výsledky - Belden je tu pro vás. Naši lidé jsou kreativní, chytří, analytičtí, posedlí touhou být nejlepší a společně pracují na poskytování vysoce kvalitních řešení a služeb.

V naší společnosti dbáme na diverzitu a naše jednání s uchazeči jsou bez předsudků a vyznačují se vzájemným uznáním a respektem, nezávisle na původu a národnosti, pohledu na život a náboženství, vzdělání a postižení, věku, pohlaví a pohlavní identitě.

Ženy zastávají nejrůznější pozice ve všech oborech: od průmyslových manažerů přes vývojáře až po technické obchodní zástupce a vedoucí směn. Toto rovné zacházení vůči mužům a ženám je základním kamenem naší politiky diverzity. Rovněž se snažíme dále zvyšovat podíl žen ve výkonných pozicích a mezi odborníky. Proto jsme se zaměřili na uchazečky o zaměstnání ve snaze získat větší počet žen v technických oborech. Měříme a dokumentujeme implementaci tohoto přístupu, a tím garantujeme transparentní a srozumitelný výběr zaměstnanců.

Benefity

25 dní dovolené

1 týden navíc

2 sick day

2 dny na nemoc/za odpracovaný kalendářní rok

82,-Kč stravenkový paušál

čistého/za každou odpracovanou směnu

jazykové a odborné kurzy

práce ve stabilní, nadnárodní společnosti

náborový a stabilizační bonus

ve výši 30.000,-Kč pro každého nováčka

Docházkový bonus

ve výši 2.500,-Kč pro zaměstnance ve 3-směnném provozu, ve výši 1.000,-Kč pro zaměstnance v 1-směnném provozu.

Rodičovský bonus

Kafeterie/kantýna

včetně možnosti závodního stravování, denně výběr ze tří hlavních jídel a polévky

Jak to u nás vypadá?

BELDEN - virtuální prohlídka
BELDEN - jak to u nás vypadá
BELDEN - jak to u nás vypadá
BELDEN - jak to u nás vypadá
BELDEN - jak to u nás vypadá
BELDEN - jak to u nás vypadá
BELDEN - jak to u nás vypadá
BELDEN - jak to u nás vypadá

Koho hledáme?

Směnový mistr/Směnová mistrová

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.