invelt - s.r.o.
Odpověď dostanete do 2 týdnů

invelt - s.r.o.

Společnost BMW Invelt je již od roku 1992 předním autorizovaným partnerem BMW AG v oblasti prodeje a servisu vozidel značek BMW, MINI, BMW ALPINA a BMW Motorrad. Ve svých showroomech v Praze a Plzni zastřešuje téměř kompletní portfolio koncernu BMW vč. prodeje Lifestylových doplňků a příslušenství uvedených značek. Stabilita, tradice a osobní přístup jsou základní kameny, na kterých jsme vybudovali jedno z nejstarších dealerství prémiových značek BMW a MINI v České republice.

Co stojí za pozornost?

30

Let zkušeností a stability

150

Spokojených kolegů a kolegyň

1000+

Více než 1000 předaných vozidel ročně

Proč k nám?

...protože jsme společností zaměřenou na dynamický růst, rádi čelíme novým výzvám a soustředíme se na efektivitu práce s osobním přístupem k zákazníkům.

Vážíme si loajality a skvělé pracovní výsledky umíme patřičně odměnit.  

Plně si uvědomujeme, že úspěch společnosti leží v rukou našich kolegů, které se snažíme podporovat v rozvoji jejich potenciálu nejen vytvořením ideálních pracovních podmínek v prémiovém prostřední značky BMW s řadou firemních benefitů, ale i pravidelnými školeními a možností sebevzdělávání v oboru.

 Jen díky našim lidem jsme na trhu již bez mála 30 let.

Příklady našich pracovních pozic

Product Genius

Product Genius

Náš produktový génius je v úzkém styku s našimi zákazníky. Čelí dotazům a pomáhá se zorientovat v nepřeberném množství informací a nabídek. Znalost našich produktů od A do Z je nezbytnou podmínkou, stejně jako příjemné vystupování se zápalem pro značku. Je tím, kdo probouzí vášeň a nadšení.

Vedoucí prodeje BMW Motorrad

Vedoucí prodeje BMW Motorrad

Každý kluk alespoň jednou zatouží po nablýskaném a nadupaném stroji. Proč tenhle sen nežít? Každý den a kdykoliv zatoužíš, budeš mít na očích showroom plný nejlepších motorek. Tvoje služební stojí venku... Vedeš a motivuješ svůj tým, který je stejně nadšený pro věc jako ty. Práce snů? Jednoznačně!

Automechanik / Autotronik

Automechanik / Autotronik

Vrtat se v motorech, opravovat a léčit. Prémiové prostředí našich dílen umocněné prací s luxusními vozy Vás nadchnou. Pracovní doba v partě stejně zapálených a přátelských kolegů, kteří neváhají pomoci či poradit, uteče jak voda. Pravidelná školení, speciální techniky i nářadí jsou samozřejmostí.

Je libo něco nad rámec standardu?

Týden dovolené nad rámec standardu

Uvědomujeme si, že výkon, který požadujeme vyžaduje Vaše vysoké nasazení. Ale stejně tak si uvědomujeme, že odpočinek je stejně důležitý...

Office Days

Potřebujete si něco vyřídit v pracovní době? Stalo se něco neočekávaného a potřebujete náhle volno? Nebo jste chytli rýmičku? Od toho máme tento benefit v celkovém fondu 5ti dní.

Pravidelná školení a možnost sebevzdělávání.

Náš obor je velice dynamický a vyžaduje ty nejaktuálnější znalosti a vědomosti. V rámci benefitů nabízíme školení, která Vám pomohou stát se profíkem ve světě BMW.

Multi-sport Karta

Ve zdravém těle zdravý duch. Po práci zábava za zvýhodněných podmínek díky benefitu Multi-sport Karty.

Dotované stravování

Možnost využití zvýhodněného stravování přímo v místě výkonu zaměstnání a zaměstnanecké kuchyňky pro nezbytné přestávky.

Příspěvek na penzijní připojištění

No jo... kdo by chtěl pracovat do skonání věků? Každou ušetřenou korunu ve stáří jako když najdete a my Vám s tím břemenem trochu pomůžeme.

Jak to u nás vypadá?

invelt - s.r.o. - virtuální prohlídka
invelt - s.r.o. - jak to u nás vypadá
invelt - s.r.o. - jak to u nás vypadá
invelt - s.r.o. - jak to u nás vypadá
invelt - s.r.o. - jak to u nás vypadá
invelt - s.r.o. - jak to u nás vypadá
invelt - s.r.o. - jak to u nás vypadá
invelt - s.r.o. - jak to u nás vypadá
invelt - s.r.o. - jak to u nás vypadá
invelt - s.r.o. - jak to u nás vypadá
invelt - s.r.o. - jak to u nás vypadá

Video

Koho hledáme?

OBCHODNÍK VÝKUPNÍHO ODD. OJETÝCH VOZŮ Plzeň

OBCHODNÍK VÝKUPNÍHO ODD. OJETÝCH VOZŮ Praha

PRODEJCE NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ BMW

Koho dalšího hledáme

S kým budete pracovat?

Daniel Harant

Daniel Harant

Generální ředitel
“Lepší se opotřebovat, než zrezivět”

Jiří Šatra

Jiří Šatra

Obchodní ředitel


Jak výběrové řízení proběhne?

1

Nadchněte se...

Nadšení je to, co Vám dodá chuť k Vaší práci. Práce u nás Vás musí bavit a musíte ji chtít dělat s radostí...

2

Prohlédněte si nabídku volných pozic

Zobrazte si nabízené pozice a pokud Vás některá zaujala, pak postupte ke kroku 3.

3

Kontaktujte nás

Pokud jste úspěšně prošli prvním krokem a vybrali si i vhodnou pozici, je správný čas se s námi spojit. Vždy hledáme nadšené lidi s chutí do práce. Napište nám na e-mail kariera@invelt.com, připojte své CV a průvodní dopis nebo nás kontaktujte prostřednictvím našich webových stránek v sekci "kariéra"

4

Váš zájem vyhodnotíme

...a v brzké době se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o výsledku. Pokud bude pozitivní, dohodneme si termín osobní schůzky abychom se lépe poznali.

5

Po schůzce se s Vámi opět spojíme

Pokud jste již absolvovali osobní pohovor, opět se s Vámi spojíme v závislosti na době trvání výběrového řízení a budeme Vás informovat o výsledku - ať již negativním či pozitivním.

6

Dopadlo to?

Tak sláva a my Vás vítáme v našem týmu. Nastává čas na formální záležitosti, podpis smlouvy, zdravotní prohlídku a další byrokratické záležitosti, které nejsou příliš náročné. Jsme rádi a těšíme se na vzájemně přínosnou spolupráci.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.

Chcete se o nás dozvědět více?