Linet spol. s r.o.

Linet spol. s r.o.

LINET spol. s r.o. je předním světovým výrobcem a distributorem nemocničních a pečovatelských lůžek. Od roku 2011 podnikání společnosti zastřešuje skupina LINET Group SE se sídlem v Nizozemí. Roční produkce 100 tisíc lůžek a odbyt ve více než sto zemích činí z tohoto holdingu lídra evropského trhu. Dlouholetý úspěch společnosti je postaven především na vlastních inovacích, díky kterým se LINET významně podílí na definování standardů kvality v oblasti moderní nemocniční lůžkové péče.

Jak se nám daří?

100 000

vyrobených lůžek ročně

1 100

zaměstnanců

230

milionů € roční obrat

Proč k nám?

V oboru patříme ke světové špičce

Dlouhodobě patříme mezi nejlépe hodnocené a vnímané české firmy (pravidelně se LINET objevuje například v první desítce ankety Czech Top 100) a jsme držiteli řady prestižních mezinárodních ocenění. Jsme firmou, na níž jsou její zaměstnanci pyšní.


Pomáháme měnit svět k lepšímu

Naše inovativní výrobky proměnily oblast péče o pacienta po celém světě. Jsme společností, která moderní trendy v oboru nejen sleduje, ale i určuje. 

Díky svému dlouhodobě budovanému úspěchu firma zaměstnancům poskytuje stabilní zázemí moderní a perspektivní společnosti, která má jasně stanovené cíle a umí jich dosahovat.

O zaměstnance se staráme

Chceme, aby se našim zaměstnancům dařilo dobře a byli spokojení. V našich dvou závodech (Slaný blízko Prahy a Fryčovice blízko Ostravy) vyrábíme a vyvíjíme produkty pro zdravotnictví a pečovatelství a zdraví je to, na co klademe velký důraz. Proto našim zaměstnancům nabízíme nadstandardní zdravotní péči, psychologické poradenství, fyzioterapii přímo na pracovišti a další. Pravidelně organizujeme Dny zdraví v rámci prostor LINETu a také zaměstnancům poskytujeme možnost využívat službu U lékaře.   

Víme, že každý se občas potřebuje pobavit a relaxovat, tak pro zaměstnance připravujeme i nějakou tu zábavu: Zaměstnanecký den plný hudby, dobrého jídla a pití a týmových soutěží, Mikulášskou besídku pro děti našich zaměstnanců, nebo různé zážitkové team-buildingy pro jednotlivá oddělení. 

Benefity

5 týdnů dovolené

Naši zaměstnanci si dovolenou umí užít:-)

3 dny rekondičního volna

Necítíte se dobře a na návštěvu lékaře to není? Tak zavolejte do práce, že zůstanete doma.

13. plat

Jeden z nejoblíbenějších benefitů:-)

Stabilita a jistota

Hledáte stabilní práci s jistotou výdělku a peněz vždy včas na účtě? Tak to se k nám přidejte! Jsme na trhu od roku 1990 a neustále rosteme. Nyní máme pracoviště ve Slaném ve středních Čechách a ve Fryčovicích na severní Moravě.

Podporujeme sport

Běháte, hrajete volejbal, jezdíte na kole...? V LINETu najdete spoustu sportovců. Můžete si pořídit Multisport kartu, zorganizovat s kolegy přátelák ve fotbalu nebo se účastnit soutěže v lovu kaprů....

Kafetérie

Kafetérie není o kafi:-). Obdržíte finanční prostředky, za které si můžete pořídit služby nebo produkty v oblasti zdraví, cestování, kultury, sportu a vzdělávání. Každý podle toho, co jemu a jeho rodině nejvíce vyhovuje:-).

Firemní školka

Nevzali vám dítě do školky? To se vám v LINETu nestane! Školka Linetka je určena pro děti zaměstnanců od dvou let věku.

Závodní stravování

Chcete se v práci chutně a pohodlně najíst? To vám v LINETu hravě splníme v naší jídelně, kde si vybere opravdu každý! A navíc je stravování dotované, takže ušetříte:-)

Pružná pracovní doba

Neustále bojujete s volným časem? THP zaměstnancům nabízíme možnost začít pracovat mezi 6. a 9. hodinou ranní a odpoledne každý může stihnout zařídit vše, co potřebuje.

Jak to u nás vypadá?

Linet spol. s r.o. - virtuální prohlídka
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá

Video

Koho hledáme?

Servisní specialista

Údržbář elektrikář

Pracovník expedice a balení

Koho dalšího hledáme

S kým budete pracovat?

Alena Kalousová

Alena Kalousová

Skladový a manipulační dělník
V LINETu jsem spokojená a mám naši společnost ráda. Je to neustále se rozvíjející firma, ve které se pořád něco děje, vznikají nové možnosti a poskytuje mi jistotu a stabilitu zaměstnání.

Radka Nagyová

Radka Nagyová

Vedoucí montáže
V LINETu pracuji už téměř 30 let. Naše společnost dává všem svým zaměstnancům možnost kariérního růstu, čehož jsem příkladem. Postupně jsem se vypracovala od asistentky nákupu až na vedoucí montáže. Nyní vedu asi 250 zaměstnanců.

Jakub Pospíšil

Jakub Pospíšil

IT Business Processes Coordinator
Do LINETu jsem nastoupil před více než 6 lety. Začal jsem jako brigádník na IT, poznal jsem, jak IT oddělení velké firmy funguje. Sám jsem si pak vybral cestu, kterou se v IT chci vydat. Prošel jsem si několika IT pozicemi a dostal se na tu svou aktuální. Mám velice kreativní pracovní náplň, kterou si z velké části sám řídím. LINET je firma, která vám může dát spoustu zkušeností, které vám v životě pomohou, a můžete se také rozvíjet. Dělat práci, která vás baví a má přínos pro celý svět.

Průběh výběrového řízení

1

Jak do LINETu?

Je to úplně jednoduché: stačí odpovědět na některý z inzerátů a poslat nám životopis.

2

Zájemcům o dělnické pozice se ozve Petra

Petra vám zavolá a dohodne se s vámi, kdy se přijdete do LINETu podívat a krátce si vyzkoušíte práci, na kterou se hlásíte.

3

A co dál?

Když půjde vše dobře, Petra vám zavolá a domluvíte se na datu nástupu:-).

4

Zájemcům o THP pozice se ozve Jana, nebo Katka

Jana, nebo Katka vám zavolají a dohodnete si termín prvního kola výběrového řízení.

5

První kolo výběrového řízení

V LINETu se potkáte jak s Janou, nebo Katkou, tak s vaším budoucím nadřízeným. První kolo je seznamovacího charakteru a je tam i hodně prostoru pro vaše dotazy.

6

Druhé kolo výběrového řízení

Znovu se potkáte s budoucím nadřízeným, proberete specifika konkrétní práce, na místě vyřešíte nějaký úkol, nebo budete prezentovat předem připravenou prezentaci.

7

Nabídka

Půjde-li vše hladce, obdržíte do e-mailu nabídku práce a domluvíte se na datu nástupu:-).

Těšíme se na Vás!

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.

Chcete se o nás dozvědět více?