Linet spol. s r.o.

Linet spol. s r.o.

LINET spol. s r.o. je předním světovým výrobcem a distributorem nemocničních a pečovatelských lůžek. Od roku 2011 podnikání společnosti zastřešuje skupina LINET Group SE se sídlem v Nizozemí. Roční produkce 100 tisíc lůžek a odbyt ve více než sto zemích činí z tohoto holdingu lídra evropského trhu. Dlouholetý úspěch společnosti je postaven především na vlastních inovacích, díky kterým se LINET významně podílí na definování standardů kvality v oblasti moderní nemocniční lůžkové péče.

Jak se nám daří?

100 000

vyrobených lůžek ročně

1 600

zaměstnanců

230

milionů € roční obrat

Proč k nám?

V oboru patříme ke světové špičce

Dlouhodobě patříme mezi nejlépe hodnocené a vnímané české firmy (pravidelně se LINET objevuje například v první desítce ankety Czech Top 100) a jsme držiteli řady prestižních mezinárodních ocenění. Jsme firmou, na níž jsou její zaměstnanci pyšní.


Pomáháme měnit svět k lepšímu

Naše inovativní výrobky proměnily oblast péče o pacienta po celém světě. Jsme společností, která moderní trendy v oboru nejen sleduje, ale i určuje. 

Díky svému dlouhodobě budovanému úspěchu firma zaměstnancům poskytuje stabilní zázemí moderní a perspektivní společnosti, která má jasně stanovené cíle a umí jich dosahovat.


O zaměstnance se staráme

Chceme, aby se našim zaměstnancům dařilo dobře a byli spokojení. Vyrábíme produkty pro zdravotnictví a zdraví je to, na co klademe velký důraz. Proto našim zaměstnancům nabízíme nadstandardní zdravotní péči, psychologické poradenství, fyzioterapii přímo na pracovišti, program na odvykání kouření a program na udržení zdravého životního stylu. Pravidelně organizujeme Dny zdraví v rámci prostor LINETu a také zaměstnancům poskytujeme možnost využívat službu U lékaře.   

Víme, že každý se občas potřebuje pobavit a relaxovat, tak pro zaměstnance připravujeme i nějakou tu zábavu: Zaměstnanecký den plný hudby, dobrého jídla a pití a týmových soutěží, Mikulášskou besídku pro děti našich zaměstnanců, nebo různé zážitkové team-buildingy pro jednotlivá oddělení. 
Benefity

5 týdnů dovolené

Naši zaměstnanci si dovolenou umí užít:-)

3 dny rekondičního volna

Necítíte se dobře a na návštěvu lékaře to není? Tak zavolejte do práce, že zůstanete doma.

13. plat

Jeden z nejoblíbenějších benefitů:-)

Stabilita a jistota

Hledáte stabilní práci s jistotou výdělku a peněz vždy včas na účtě? Tak to se k nám přidejte! Jsme na trhu od roku 1990 a neustále rosteme.

Podporujeme sport

Běháte, hrajete volejbal, jezdíte na kole...? V LINETu najdete spoustu sportovců. Můžete zdarma zajít do posilovny ve Slaném, pořídit si Multisport kartu, nebo zorganizovat s kolegy přátelák ve fotbalu....

Kafetérie

Kafetérie není o kafi:-). Obdržíte finanční prostředky, za které si můžete pořídit služby nebo produkty v oblasti zdraví, cestování, kultury, sportu a vzdělávání. Každý podle toho, co jemu a jeho rodině nejvíce vyhovuje:-).

Firemní školka

Nevzali vám dítě do školky? To se vám v LINETu nestane! Školka Linetka je určena pro děti zaměstnanců od dvou let věku.

Závodní stravování

Chcete se v práci chutně a pohodlně najíst? To vám v LINETu hravě splníme v naší jídelně, kde si vybere opravdu každý! A navíc je stravování dotované, takže ušetříte:-)

Pružná pracovní doba

Neustále bojujete s volným časem? THP zaměstnancům nabízíme možnost začít pracovat mezi 6. a 9. hodinou ranní a odpoledne každý může stihnout zařídit vše, co potřebuje.

Jak to u nás vypadá?

Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá
Linet spol. s r.o. - jak to u nás vypadá

Video

S kým budete pracovat?

Alena Kalousová

Alena Kalousová

Skladový a manipulační dělník
"V LINETu jsem spokojená a mám naši společnost ráda. Je to neustále se rozvíjející firma, ve které se pořád něco děje, vznikají nové možnosti a poskytuje mi jistotu a stabilitu zaměstnání."

Josef Bystrianský

Josef Bystrianský

Vedoucí servisu
V LINETu pracuju už více než 10 let. Hned po škole mi tady dali šanci, proto i teď já sám do svého týmu rád přijímám čerstvé absolventy.

Radek Jirman

Radek Jirman

Technik záručních a preventivních oprav
Do LINETu jsem nastoupil více než před rokem po dokončení studia na ČVUT v Praze. Zaujal mě Trainee program, který LINET nabízel čerstvým absolventům. Už během prvních pár měsíců programu jsem získal spoustu zkušeností a měl možnost nastoupit na pozici koordinátora servisních výjezdů do zahraničí. Myslím, že LINET jako nadnárodní firma se svojí 30letou tradicí je skvělá volba pro každého zájemce o nové zkušenosti a příležitosti.

Průběh výběrového řízení

1

Jak do LINETu?

Je to úplně jednoduché: stačí odpovědět na některý z inzerátů a poslat nám životopis.

2

Zájemcům o dělnické pozice se ozve Petra

Petra vám zavolá a dohodne se s vámi, kdy se přijdete do LINETu podívat a krátce si vyzkoušíte práci, na kterou se hlásíte.

3

A co dál?

Když půjde vše dobře, Petra vám zavolá a domluvíte se na datu nástupu:-).

4

Zájemcům o THP pozice se ozve Jana, nebo Katka

Jana, nebo Katka vám zavolají a dohodnete si termín prvního kola výběrového řízení.

5

První kolo výběrového řízení

V LINETu se potkáte jak s Janou, nebo Katkou, tak s vaším budoucím nadřízeným. První kolo je seznamovacího charakteru a je tam i hodně prostoru pro vaše dotazy.

6

Druhé kolo výběrového řízení

Znovu se potkáte s budoucím nadřízeným, proberete specifika konkrétní práce, na místě vyřešíte nějaký úkol, nebo budete prezentovat předem připravenou prezentaci.

7

Nabídka

Půjde-li vše hladce, obdržíte do e-mailu nabídku práce a domluvíte se na datu nástupu:-).

Kde nás najdete?

Chcete se o nás dozvědět více?