Vegacom a.s.
Odpověď dostanete do 2 týdnů

Vegacom a.s.

Jsme hrdá česká firma, která díky realizaci telekomunikačních a bezpečnostních technologií propojuje svět a umožňuje lidem žít lépe. Na naši práci narazíte na každém kroku, přesto nejsme na první pohled vidět. Stojíme za zády velkých značek. Projektujeme, stavíme a zajišťujeme servis optických, metalických i mobilních sítí. Potkáte nás na dálnicích, železnicích, křižovatkách i mostech. Významnější projekty se bez nás neobejdou, proto zajímavé práce máme dostatek. Pojďte s námi PROPOJOVAT SVĚT.

Jak se nám daří?

6

poboček v Čechách a na Moravě

806 mil.

hodnota zakázek v roce 2022

1925

rok, kam sahají kořeny firmy = stabilita, adaptace

Proč k nám?

Koho hledáme

Každého, koho baví hledat nová, lepší, chytřejší řešení, pro koho je překážka jen cesta k větším výzvám. Stačí nadšení a pak si jen vybrat, co vás nejvíc baví. Je to programování? Projektování? Návrhy a realizace? Projektové řízení? Nebo úplně něco jiného? Dejte nám o sobě vědět a něco vymyslíme.

Co u nás najdete

V první řadě přátelský přístup a fajn kolektiv, který se schází nejen v práci. Zajímá nás, jak se u nás lidé cítí a zda je práce baví. Chceme, aby se lidé do práce těšili. Že byste to čekali spíše u malých firem? Rádi měníme předsudky! Ovšem pořád jsme velká firma a to má i své nesporné výhody, ať už je to stabilní zázemí nebo velice zajímavé a neobvyklé projekty. A další benefity jako 5 týdnů dovolené, sick-days, pružnou pracovní dobu, další vzdělávání a školení, aktivní odpočinek s kartou Multisport a další...

Co nechceme (a u nás nenajdete)!

Nepotrpíme si na interní škrobená jednání. Jistě, se zákazníkem to může být jiné, ale „doma“ se chováme uvolněně. Aroganci a nevraživost taky nepraktikujeme. Nepotřebujeme v práci přesné příchody a odchody, potřebujeme se v práci setkat a spolupracovat. Nadřízený neznamená nadřazené chování. U nás existují nadřízení kvůli svým podřízeným, ne naopak. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit!

Jak pracujeme?

Jsme akční

Jsme akční

Pro své partnery zajišťujeme také servis sítí. A když přijde na věc, je třeba provést servisní zásah za každého počasí a vše vyřešit co nejrychleji. Třeba na tomto stožáru bylo potřeba provést výměnu optického kabelu, kterou naši technici výborně a rychle zvládli jako superhrdinové.

Aktuální technologie

Aktuální technologie

Ano - i fotovoltaiku umíme! Zapojení kabeláže v rozvaděčích, proměření panelů a zprovoznění. Novým kolegům se věnujeme a ve všem potřebném je zaškolíme.

Zajímavé projekty

Zajímavé projekty

Lávka v Nymburku září i díky společnosti Vegacom, která realizovala kompletní osvětlení a poradila si i s množstvím technických detailů při osvětlení zábradlí mostu. Zajímavostí byla instalace osvětlení oblouku, které bylo zčásti realizováno na souši a zčásti horolezeckou technikou nad řekou.

Benefity

Stabilní práce

Stabilní práce v české společnosti s dlouholetou tradicí. Jsme tu od roku 1925 a ještě dlouho budeme - lidé budou stále potřebovat propojení.

Možnost růstu

U nás se stále můžete něco nového učit a růst. Ředitelé divizí také vyrostli z pozice techniků. Pokud máte schopnosti a ambice, podporujeme postup.

Zajímavé projekty

Jsme srdcaři. Pokud je váš cíl být součástí týmu, který se podílí na projektech, které mají větší smysl, pokud chcete s hrdostí ukázat svým blízkým, na čem jste se podíleli, u nás jste správně.

Týden dovolené navíc + 2 dny zdravotního volna

Mobilní tarify pro celou rodinu

Výhodné mobilní tarify pro celou rodinu.

Příspěvek na penzijní připojištění

S kým budete pracovat?

Robet Janský

Robet Janský

ředitel divize TELCO
Součástí týmu Vegacom je už 12 let, na pozici ředitele 7 let. V oblasti telekomunikací se pohybuje více jak 25 let a získané zkušenosti a znalosti předává do svých týmů. Řídí divizi 50 lidí, kterou je třeba posílit díky novým zakázkám a výzvám. Pokud zrovna nepracuje, rád objevuje svět pod vodou jako vášnivý potápěč a stejně tak rád hledí vzhůru ke hvězdám a fascinuje ho vesmír.

Milan Krupka

Milan Krupka

ředitel divize Sítě Čechy
Jeho profesní život se pojí se společností Vegacom více než 18 let. V pozici ředitele již 5 let stmeluje a posouvá tým 69 odborníků k vyšším metám. Práce v této divizi je velmi rozmanitá a přesto dobře řízená. Milan po práci rád vyráží do přírody a nejraději na horském kole.

Daniel Mudroch

Daniel Mudroch

ředitel divize Sítě Morava
Dan je srdcař, který zná za 27 let života ve firmě veškerá úskalí profese. V týmu má 140 lidí, se kterými propojuje svět pomocí sítí a obezřetně umí týmy připravit na zakázky, které se odbavují. Ani v osobním životě nestojí opodál. Často bývá ve středu dění ať už jako zastupitel obce nebo spolupořadatel akcí pro děti. Ve volném čase se věnuje turistice a rekreačnímu sportu.

Průběh výběrového řízení

1

Nejdřív nám o sobě dejte vědět

Ať se o nás dozvídáte přes naše kariérní stránky, Facebook, LinkedIn, Jobs.cz a další pracovní portály, doporučení známého nebo jinak, potřebujeme o Vás vědět. Kontakt najdete vždy u reklamy, inzerátu, banneru nebo zkrátka mailem na prace@vegacom.cz.

2

Pak se potkáte s Veronikou po telefonu

Veronika se věnuje náboru a ráda si s Vámi popovídá o tom, co máte za sebou a co Vám můžeme my ve Vegacomu nabídnout. Jestli se potkáváme v očekáváních a potřebách.

3

Následuje setkání s budoucím šéfem

Dalším krokem je setkání s potenciálním šéfem. Tady už budete konkrétnější, detailnější, techničtější, budete se bavit o Vašich zkušenostech, pracovní historii, Vegacom zakázkách, technologiích a práci vůbec. Na místě je taky pobavit se o Vašich představách a našich možnostech v otázce mzdy.

4

Pokud si plácnete, začneme řešit nástup do Vegacomu

Pokud se domluvíte, spustíme kolotoč týkající se nástupu. Ozve se Vám znovu Veronika, pošle osobní dotazník k vyplnění (tam jsou všechny údaje, které potřebujeme k pracovně právním dokumentům), pak se Vám ozve Monika, která s Vámi zařídí lékařskou prohlídku

5

Nástupní den se koná na pobočkách v Praze, Brně a Ostravě

První den v práci se uvidíme na jedné z našich poboček, kkam nastupujete. Podepíšeme formality, zasvětíme Vás do IT, potkáme se online se všemi nově nastupujícími "Vegacomáky" napříč republikou (takže se seznámíte s kolegy napříč divizemi a pobočkami, dozvíte se víc o tom, co děláme, jaké technologie využíváme, kdo jsme a kam směřujeme) a absolvujete vstupní školení BOZP, PO a řidičů formou e-learningu.

6

Onboard day

Jednou za 3 měsíce se potkáváme s "novými" lidmi ve firmě na tzv. Onboard day. Seznámíte se fyzicky s kolegy z dalších divizí, ředitelé divizí Vás seznámí s technologiemi a zakázkami, které se dělali, dělají a budou dělat, mrkneme se na firemní strategii a hodnoty, marketing, HR, procesy a postupy a taky otázky, které Vám vyvstávají v mysli a chcete znát odpovědi.

Kde nás najdete?

Více o nás