B:TECH, a.s.

B:TECH, a.s.

Jsme česká inženýrská společnost a společně tvoříme jeden z největších automatizačních týmů v Česku. Na trhu působíme od roku 2000 a disponujeme celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Je nás téměř 180 a každý z nás má svůj příběh. Jedno nás ale spojuje, naše srdce buší pro techniku. Pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Automatizujeme. Projektujeme. Programujeme. Oživujeme. Přidejte se k nám.

Jak se nám daří?

300

Ročně zrealizujeme 300 projektů.

180

Je nás 180 a stále se rozrůstáme.

50

Navštívili jsme 50 zemí světa.

Proč k nám?

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Ročně zrealizujeme zhruba 300 projektů ve více než 50 zemích světa. Jsme tu s Vámi již 20 let.

Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Chceme být příkladem nové generaci techniků a zasvětit ji do našeho oboru. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy.

Pomáháme novým technologiím vdechnout život, zastaralým provozům posunout se do konkurenceschopného a flexibilního řešení a zachraňujeme situaci, když roboty nebo linky stávkují.

A děláme to rádi. Naše práce je naším koníčkem.

Jak to u nás vypadá?

B:TECH, a.s. - virtuální prohlídka
B:TECH, a.s. - jak to u nás vypadá
B:TECH, a.s. - jak to u nás vypadá
B:TECH, a.s. - jak to u nás vypadá

Video

Koho hledáme?

PLC programátor/ka

Projektant/ka elektro i junior

S kým budete pracovat?

Jiří Klimeš

Jiří Klimeš

Technical leader
V práci se zaměřuji na programování výrobních technologií, robotiku, strojní bezpečnost a tvorbu SCADA systémů. Pokud k nám nastoupíte, budu se věnovat vašemu zaškolování a připravovat vás na vstup do realizace.

Ondřej Vašíček

Ondřej Vašíček

Business leader
Do našeho týmu hledám projektanty a programátory PLC pro oblast logistiky a skladování. V práci mám rád otevřenost a fair play. Od svých lidí čekám totéž.

Petra Žemličková

Petra Žemličková

Head of Engineering
Ve svých kolezích vidím především lidi. Spolupráci s nimi zakládám na vzájemném respektu. Mým cílem je spravedlivý přístup pro všechny naše inženýry.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme:

Chcete se o nás dozvědět více?