FAST ČR, a.s.

FAST ČR, a.s.

FAST ČR, a.s. jako jeden z předních a dynamicky se rozvíjejícím prodejců spotřební, telekomunikační a kancelářské elektroniky a provozovatel maloobchodní sítě PLANEO a PLANEO Quick Time, nabízí na centrále nebo svých pobočkách nepřeberné množství rozmanitých pracovních příležitostí, kde na prvním místě je vždy spokojený zákazník.

Jak se nám daří?

1600

zaměstnanců

11,5 mld

roční obrat

960000

zákazníků ročně

Proč k nám?

Proč právě s námi

Každá firma je tak dobrá, jak dobří jsou lidé, kteří zde pracují. Na našich zaměstnancích nám záleží, jsme rádi, když se cítí dobře, jsou v pohodě a vidí za sebou výsledky své práce. Práce, která baví, to je práce, do které lidé chodí rádi.


Otevřená firemní kultura

I když patříme k lídrům v oblasti velkoobchodu a maloobchodu, naše firemní kultura stále vychází ze zásad české rodinné firmy s více než 20 letou tradicí. Jsme přesvědčeni, že otevřená komunikace formou dialogu a zpětná vazba je základ fungujícího týmu. Otevřená firemní kultura, týmová hra, férové jednání, sounáležitost, je jen několik výhod, kterými se odlišujeme od naší konkurence.


Nadšení a pozitivní myšlení

Úsměv tě nic nestojí a dokáže lidem kolem tebe zvednout náladu na celý den. Nadšení je prostě nakažlivé. Pozitivní náladu přenášíme i na své zákazníky, kteří se k nám rádi vracejí a naše prodejce doporučují svým známým.


Motivační systém

Náš motivační systém podporuje, motivuje a odměňuje naše zaměstnance za jejich každodenní snahu a dobrou práci. Přestože se říká, že spravedlnost neexistuje, u nás to příliš neplatí. Náš odměňovací systém je postavený na výsledcích a spravedlivě odměňuje ty, kteří chtějí být odměněni. Jestli chceš vidět toho, kdo rozhoduje o tvé výplatě, podívej se ráno do zrcadla.


Školení a rozvoj

Naše společnost je charakterizována dynamickou firemní kulturou s charakterem učící se organizace, s vysokou orientací na zákazníky i zaměstnance, budoucnost a přidanou hodnotu. Naši zaměstnanci na všech úrovních dostávají plnou podporu v oblasti firemního vzdělávání a téměř neomezenou příležitost k osobnímu i kariernímu růstu. Úvodní zaškolení i rozvojová školení v oblasti procesů, zbožíznalství i prodejních dovedností formou interních nebo dodavatelských školení, společenských akcí a koučingu jsou samozřejmostí. Vzhledem k neustále expanzi prodejní sítě nabízíme možnost karierního růstu, přednost dáváme vždy lidem z vlastních řad.

Jak to u nás vypadá?

FAST ČR, a.s. - jak to u nás vypadá
FAST ČR, a.s. - jak to u nás vypadá
FAST ČR, a.s. - jak to u nás vypadá
FAST ČR, a.s. - jak to u nás vypadá

Video

Koho hledáme?

PRODEJCE PLANEO Elektro 28.000 - 50.000

TECHNICKÝ PRACOVNÍK

CONTENT EDITOR/WEB ADMIN

Koho dalšího hledáme

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme

Více o nás