ROHDE & SCHWARZ
Odpověď dostanete do 2 týdnů

ROHDE & SCHWARZ

Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 90 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 80 zemích světa. ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 960 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

Jak se nám daří?

č. 1

vedoucí pozice v oblasti bezdrátové komunikace

2,7

miliardy eur obratu celosvětově v roce 2020/2021

> 13 000

zaměstnanců celosvětově

Jaká je naše firemní kultura?

Díky zázemí silné mateřské společnosti, technologickému know-how a angažovanosti našich pracovníků působíme v jihočeském Vimperku již 21 let. Naše práce dává smysl. Přispíváme k zajištění bezpečného a propojeného světa. 

Ceníme si všech, které přitahují výzvy a mají chuť se učit novým věcem. Příjemné prostředí, otevřená komunikace, důvěra a rodinná atmosféra jsou u nás na prvním místě. Snažíme se, aby naše zaměstnance práce bavila a byli za ni náležitě odměněni. Rádi podporujeme volnočasové aktivity, kdy se mohou všichni kolegové bavit a navzájem poznávat.

Jak vypadá práce u nás?

Vlastní firemní restaurace

Vlastní firemní restaurace

Na snídaně, obědy i večeře jsme náležitě připraveni díky moderní firemní restauraci. Navíc díky dotovanému stravování se najíme za velmi příznivé ceny.

Podpora vzdělávání a investice do regionu

Podpora vzdělávání a investice do regionu

Věnujeme se dlouhodobé podpoře technického vzdělávání v regionu i celé České republice. Jsme partnery středních škol, gymnázií a hned dvou elektrotechnických fakult na ZČU v Plzni a ČVUT v Praze. Investice směřují také do rozvoje regionu a rozvojových aktivit města Vimperk.

Péče o naše zaměstnance

Péče o naše zaměstnance

Tajemstvím našeho úspěchu jsou zkušení a spokojení zaměstnanci. Kromě nadstandartního platové ohodnocení u nás najdete také firemní školku, benefitní partnery, dotované firemní sportovní oddíly, příspěvky na dopravu, kulturní akce pro zaměstnance a celou řadu dalších výhod.

Benefity

Volno navíc s náhradou mzdy

● 5. týden dovolené navíc ● 2 dny na péči o děti mladší 15 let ● 2 dny zdravotního volna ● 2 dny na stěhování ● 2 dny otcovského volna při narození dítěte ● 3 dny na vlastní svatbu ● 2 dny na svatbu dětí ● 1 den na svatbu rodičů

Finance, příspěvky a poradenství

● každoroční valorizace mezd ● odměna za pracovní věrnost ● přítomnostní prémie ● příplatky za směnný provoz ● odměna za nové zaměstnance ● příspěvek na penzijní připojištění ● příspěvek na životní pojištění ● příspěvek na dopravu

Podpora bydlení

● zvýhodněné firemní půjčky pro realizaci vlastního bydlení ● firemní startovací byty

Péče o rodinu, firemní dětská skupina

● společné aktivity pro děti zaměstnanců ● Den dětí, Mikulášská nadílka, letní tábor ● elektrokroužek Mladý koumák ● firemní dětská skupina pro děti od 1 roku v areálu závodu, výukový program Malá technická univerzita, venkovní zahrada a hřiště

Firemní stravování

● vlastní firemní restaurace ● dotované ceny ● vybavené kuchyňky pro možnost vlastního stravování

Moderní pracovní prostředí, firemní oblečení

● příjemné pracovní prostředí podporující týmovou spolupráci ● technické vybavení pracovišť na špičkové úrovni ● ergonomicky uzpůsobená pracoviště ● ochranné pomůcky ● firemní oblečení a obuv

Zdravotní péče, podpora sportovních aktivit

● očkování proti chřipce ● podpora pitného režimu ● dny zdraví ● zdravé stravování ● podpora zájmových sportovních oddílů zaměstnanců (volejbal, hokej, tenis, běh, turistika, badminton)

Flexibilní pracovní doba, podpora vzdělávání

● zkrácené pracovní úvazky ● pružné rozvržení pracovní doby ● možnost home office ● firemní vzdělávací programy ● volno při dálkovém studiu ● příspěvek na odborné vzdělávání ● finanční podpora jazykových kurzů ● stipendijní programy

Podpora kulturních aktivit a benefitní partneři

● vlastní kulturní aktivity pro zaměstnance ● firemní ples, letní festival ● setkání bývalých zaměstnanců ● tematicky zaměřené zájezdy ● pestrá nabídka slev na zboží a služby u regionálních partnerů

Jak to u nás vypadá?

ROHDE & SCHWARZ - jak to u nás vypadá
ROHDE & SCHWARZ - jak to u nás vypadá
ROHDE & SCHWARZ - jak to u nás vypadá
ROHDE & SCHWARZ - jak to u nás vypadá
ROHDE & SCHWARZ - jak to u nás vypadá
ROHDE & SCHWARZ - jak to u nás vypadá
ROHDE & SCHWARZ - jak to u nás vypadá
ROHDE & SCHWARZ - jak to u nás vypadá
ROHDE & SCHWARZ - jak to u nás vypadá
ROHDE & SCHWARZ - jak to u nás vypadá

Video

Koho hledáme?

Energetik (m/ž)

Senior RF inženýr (m/ž)

Vývojář měřících zařízení (m/ž)

Koho dalšího hledáme

S kým budete pracovat?

Michal

Michal

Vedoucí technické podpory
Jsme rovnocenným partnerem laboratoří v Mnichově a naši inženýři se podílí na vývoji nových produktů stejně jako na jejich zavádění do výroby. Proto potřebujeme kvalifikované odborníky, kteří mají chuť uplatnit své odborné vzdělání a zároveň se dále rozvíjet.

Libor

Libor

Produktový inženýr
Po škole jsem chtěl zůstat v oboru, abych využil znalosti ze školy. Ve firmě Rohde & Schwarz jsem zjistil, že škola je jen špička ledovce, který elektrotechnika představuje. Každý týden se setkávám s novými výzvami a poznatky. Když se dostanu do slepé uličky, moji kolegové mě vždy vyvedou a poradí kudy dál. Je to různorodá a zajímavá práce.

Jaroslava

Jaroslava

Vedoucí manuálního osazování desek plošných spojů
Co je pro mě Rohde & Schwarz? Příležitost, podpora, prostor pro realizaci a různorodá práce s využitím nejmodernějších technologií.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme

Více o nás