JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o.
Odpověď dostanete do 2 týdnů

JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o.

Společnost zaměřená na kávu a čaj s celosvětovou působností, která slouží zákazníkům ve více než 100 zemích. Nabízí rozsáhlé portfolio vysoce kvalitních, inovativních kávových a čajových produktů, jenž jsou dobře známy jak maloobchodu a velkoobchodu, tak i gastronomickým trhům Evropy, Brazílie, Austrálie a Thajska.

Proč k nám?

Společnost JDE má ve svém vlastnictví širokou paletu velmi známých a důvěryhodných značek, které zaujímají vedoucí pozice na klíčových trzích – Jacobs, Tassimo, Douwe Egberts, Pickwick, Senseo, L’OR, Moccona, Piazza d´Oro, Kenco, Pilao&Gevalia.

V JACOBS DOUWE EGBERTS si myslíme, že je úžasné, co vše se může stát nad šálkem kávy. Věříme, že každý si zaslouží kávu, kterou miluje. Káva je součástí života milionů lidí po celém světě, a je s námi při velkých i malých okamžicích. Hodnoty společnosti JACOBS DOUWE EGBERTS jsou Jednoduchost, Podnikavost, Odpovědnost, Disciplína a Solidarita a tyto hodnoty formují naše chování.


Naše historie

V roce 1753 Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses otevřeli svůj obchod s potravinami nazvaný "De Witte Os" (v překladu “Bílý vůl”), v obci Joure v Nizozemí, kde prodávali kávu, čaj a další věci, které patří k "radostem každodenního života".

Postupně Douwes a jeho potomci budovali firmu, která se stala koncem 19. století vedoucí společností na nizozemském trhu ve svých hlavních produktech, kávě a čaji.

Původní obchod se jmenoval De Witte Os, rodina však společnost přejmenovala na Douwe Egberts, jak se obchod s kávou a čajem rozvíjel spolu s jejich pověstí. Protože se podnikání rozrůstalo, bylo ředitelství společnosti přesunuto do Utrechtu a v roce 1925 byla poprvé představena ikonická pečeť Douwe Egberts.

V roce 1895 26letý Johann Jacobs otevřel v Brémách svůj první obchod s potravinami, mimo jiné s kávou, čajem a čokoládou, který založil na slibu: Mým cílem je dodávat jen to nejlepší zboží bez vad, a to vždy za rozumnou cenu. O několik let později byl Johann Jacobs průmyslovým podnikatelem a prvním z maloobchodních prodejců kávy, který si ve svých budovách pražil vlastní kávová zrna. Jedině tak mohl svým zákazníkům zaručit stálou kvalitu kávy, která byla připravena k okamžitému použití.

V roce 1906 si Johann Jacobs otevřel pražírnu a v roce 1913 poprvé zaregistroval značku Jacobs. Ve 20. letech začal nabízet svou kávu zásilkovým prodejem.Káva Jacobs získala takovou oblibu, že v 60. letech Johannův syn Walther již provozoval rozvoz kávy s 1 000 vozů a pravidelně dodával čerstvě praženou kávu 60 000 maloobchodním prodejcům po celém Německu. Značka Jacobs se od 70. let začala šířit po celém světě.

Johann Jacobs a Egbert Douwes nevěděli, kam je jejich cesty zavedou. Zkrátka věřili, že každý si zaslouží kávu, kterou má rád.

Stejně jako my dnes. Značky Jacobs a Douwe Egberts se v roce 2015 spojily a vznikla společnost JACOBS DOUWE EGBERTS.


Proč k nám

V JACOBS DOUWE EGBERTS se ocitnete ve světě velké vášně pro kávu a čaj, výjimečných značek a inovativních produktů. Ve světě, který se nachází ve vysoce konkurenčním prostředí a odlišuje se svým jasným produktovým zaměřením. Ve světě, který byl vybudován na základě své tradice a tvoří vzrušující budoucnost pro své zákazníky, spotřebitele a pro Vás!

Nabízíme našim zaměstnancům skvělou kombinaci práce pro velkou nadnárodní korporaci se širokým záběrem, infrastrukturou a know-how a zároveň flexibilitu lokální společnosti.

Zaměstnanecké benefity tvoří nedílnou součást odměňování zaměstnanců naší společnosti. Společnost JDE poskytuje svým zaměstnancům následující benefity:

  • 5 dní dovolené navíc tj. celkem 25 dní
  • Volno nad rámec zákona
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněný nákup výrobků
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport, zdraví, kulturu a vzdělání formou kafeterie (Benefitka)

Jak to u nás vypadá?

JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá
JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o. - jak to u nás vypadá

Video

Koho hledáme?

SEŘIZOVAČ

SKLADNÍK

Obsluha míchacího zařízení

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme

Více o nás