USSPA, s.r.o.
Odpověď dostanete do 2 týdnů

USSPA, s.r.o.

Jsme ryze česká rodinná firma s historií sahající na počátek roku 1995. V oboru vířivek a termálních bazénů swim spa jsme lídrem domácího trhu a řadíme se mezi přední evropské výrobce. Naše produkty vyvážíme do více než 20 zemí světa. Celý proces – od vývoje přes design až po samotnou výrobu se odehrává v továrně v Dolní Dobrouči. Jsme v oboru respektovaní pro výjimečný design, kvalitu a technologické inovace, což nám přineslo řadu světových ocenění.

USSPA v číslech

27

let na trhu

+100

zaměstnanců

+10 000

spokojených zákazníků

Jak se u nás budete cítit

Ve firmě, která stojí na pevných základech, z nichž nejzásadnější jsou rodinné hodnoty předávané z generace na generaci si budete připadat téměř jako doma. Záleží nám na tom, aby vám u nás bylo příjemně i když pracujete.

I přes neustále se zvyšující počet zaměstnanců se nechováme jako korporát. Jsme firma, ve které se všichni známe jménem. Nevyplňujeme zbytečné tabulky a formuláře. Věci řešíme rychle, jasně a účelně a k řešení případných problémů přistupujeme čelem. Snažíme se z nich poučit a bereme je jako příležitost ke zlepšení. Táhneme za jeden provaz a totéž očekáváme i od našich kolegů. Svůj úspěch využíváme pro pomoc potřebným.

Jak pracujeme?

VÝROBA

VÝROBA

Výroba vířivek a termálních bazénů sestává z mnoha oblastí jako je např. laminace, truhlárna či elektro kompletace. Najdete u nás také moderní technologii CNC obrábění. Uplatnění u nás naleznou ti, kteří mají chuť a nadšení do práce a nechybí jim šikovné ruce. Vše ostatní už je naučíme my.

SHOWROOMY A SERVIS

SHOWROOMY A SERVIS

Naše showroomy najdete na pěti místech po České republice, v Praze, Praze-Zelenči, Ostravě, Brně a Dolní Dobrouči. Prodejem to u nás nekončí, a proto máme zkušený servisní tým, který pečuje o naše zákazníky po celou dobu životnosti spa. Denně instaluje a servisuje vířivky po celé České republice.

ADMINISTRATIVA A VÝVOJ

ADMINISTRATIVA A VÝVOJ

V naší části administrativy najdou uplatnění uchazeči o pozice v oborech marketingu, obchodu, exportu, IT, logistiky a financí. Jsme inovátoři a určujeme trendy v oblasti vývoje. Rádi zapojujeme moderní technologie do výroby, za což jsme oceňováni prestižními světovými i evropskými cenami.

Benefity

STABILITA, RŮST

Jsme na trhu již 27 let. Díky dlouhodobému růstu rozšiřujeme výrobu i tým a nabízíme tak možnost stabilního zaměstnání širokému okruhu uchazečů. Vytváříme vždy dlouhodobé plány a tak sezónní výkyvy práce u nás nečekejte, jedeme celý rok naplno.

JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

V USSPA máme nastaven jednosměnný provoz, 8 hodinovou pracovní dobu od pondělí do pátku, volné víkendy a svátky. Chceme, abyste si odpočinuli a užili čas s rodinou, proto máme dva týdny DOVOLENÉ v kuse o letních prázdninách a týden o Vánocích.

ZA DOBROU PRÁCI DOBRÁ ODMĚNA

Za dobře odvedenou práci vyplácíme MZDU, která obstojí i v konkurenci korporátních firem. Oceníme váš výkon a pozitivní přístup k práci. Hledáme do týmu lidi, kteří aktivně přinášejí podněty a jsou ochotni udělat pro dobrý výsledek i něco navíc.

KVALITNÍ PRACOVNÍ POMŮCKY A VYBAVENÍ

Záleží nám na vašem bezpečí a kvalitě vaší práce, proto zaměstnancům poskytujeme pouze prověřené PRACOVNÍ VYBAVENÍ A OCHRANNÉ POMŮCKY. Řídíme se zásadami ISO a 5S.

DOTOVANÉ OBČERSTVENÍ NA PRACOVIŠTI

Přispějeme vám na STRAVOVÁNÍ v místní restauraci. Nemá sice Michelinskou hvězdu, ale můžete si vybrat ze tří jídel. Přímo ve firmě pak můžete využívat výhod dotovaného nápojového a občerstvovacího automatu.

PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ

Není nám lhostejné, jak se naši zaměstnanci budou mít po odchodu do důchodu, proto jim přispíváme na penzijní připojištění.

SPOLEČNĚ STRÁVENÝ ČAS

Rádi se scházíme i po pracovní době, v zimě chodíme sportovat do haly, v létě hrajeme volejbal. Připravujeme vánoční večírek, slavíme kulatiny zaměstnanců.

ODPOČINEK

Chceme našim zaměstnancům dopřát stejné možnosti relaxace jako mají naši zákazníci, proto jim nabízíme po práci možnost odpočinku ve vířivce.

VÝHODNÉ NÁKUPY

Našim zaměstnancům poskytujeme za zvýhodněné ceny možnost nákupu dřevěných briket, luxusních španělských vín nebo doplňků a chemie do spa.

ATMOSFÉRA U NÁS

USSPA, s.r.o. - jak to u nás vypadá
USSPA, s.r.o. - jak to u nás vypadá
USSPA, s.r.o. - jak to u nás vypadá
USSPA, s.r.o. - jak to u nás vypadá
USSPA, s.r.o. - jak to u nás vypadá
USSPA, s.r.o. - jak to u nás vypadá

Podívejte se, jak to u nás vypadá.

Jaká tě u nás čeká budoucnost?

Lukáš Krejčí

Lukáš Krejčí

Výrobní manažer
V USSPA jsem začínal v truhlárně lepením palubek. Původně to měla být jenom brigáda po škole a nakonec už tu jsem 18 let. Měl jsem silnou motivaci se naučit všechno nové a dostal jsem k tomu příležitost. V roce 2007 jsem převzal celkové řízení výroby a koordinuji práci až 50 lidí z různých oborů. Mám možnosti se neustále rozvíjet nejen v oblasti řízení lidí a managementu. Rád přijímám všechny nové výzvy a těší mě, že se firma rozvíjí a my spolu s ní.

Pavla Luzarová

Pavla Luzarová

Finanční manažerka
Ve společnosti USSPA jsem začala pracovat v roce 2000 jako účetní. Postupem času se mi narodily dvě děti, ale díky přístupu rodiny a firmy jsem mohla skloubit pracovní i mateřské povinnosti. Možnost plynulého pokračování v práci mi umožnila se postupem času vypracovat na pozici finanční manažerky, který dodnes zastávám. USSPA svým přístupem poskytuje možnosti kariérního růstu každému, kdo se chce vzdělávat a nebojí se výzev.

David Matějíček

David Matějíček

Vedoucí servisu
Můj příběh v USSPA začal v roce 1998, když jsem zde nastoupil na letní brigádu. Postupně jsem si prošel všemi provozy, naučil a dozvěděl jsem se tak díky tomu všechno o výrobních procesech. Z kluka na brigádě jsem se vypracoval na zaměstnance s více než 20 letou pracovní zkušeností, který je v současné době zodpovědný za vedení servisního oddělení. Zde mohu zúročit všechny svoje zkušenosti nabyté za léta strávená ve všech odděleních výroby, což mi ohromně pomáhá.

Kde nás najdete?