Partner in Pet Food CZ s.r.o.

Partner in Pet Food CZ s.r.o.

Jsme Partner in Pet Food, přední evropský výrobce krmiv pro domácí mazlíčky. Vyrábíme granule, kapsičky, konzervy a pamlsky pro vlastní značky i pro značky obchodních řetězců. Působíme v 10 evropských zemích. V České republice jsou vedle pražské centrály dva klíčové výrobní závody pro celou skupinu – mokrá krmiva vyrábíme ve Veselí nad Lužnicí, suchá krmiva pak v Brništi nedaleko České Lípy. Našimi hlavními vlastními značkami jsou Shelma, Propesko, Prevital, Bozita, Polaris nebo Italian Way.

Jak se nám daří?

2000

Zaměstnanců v 10 zemích Evropy

500

Tržby celé společnosti v mil. EUR

46 %

Objemový tržní podíl firmy v maloobchodu v ČR

Proč k nám?

Přidej se k nám a pojďme společně dělat radost domácím mazlíčkům!

Nabízíme stabilní zaměstnání a férové podmínky. Naší prioritou je spokojený zákazník a spokojený zaměstnanec. Hledáme nové příležitosti, stavíme na inovacích a myslíme dopředu.

Orientace na detail, vysoká úroveň služeb a schopnost pružně reagovat na situaci na trhu nám pomohly vybudovat pevné vztahy s předními evropskými zákazníky.

Naši firemní kulturu charakterizuje flexibilita, efektivita, výkonnost a schopnost najít řešení v každé situaci.

Partner in Pet Food hledá talenty především do výroby a do logistiky, ale i do administrativy. Nastartujte u nás svou kariéru a staňte se součástí úspěšné mezinárodní společnosti, která neustále roste.

Partner in Pet Food jsme my, tvoříme budoucnost společně.

Video

Koho hledáme?

Elektrikář

Seřizovač/ Údržbář

Operátor/ka ve výrobě

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.

Chcete se o nás dozvědět více?