Přidáno před 3 dny

Metrolog 3D měření

Plat neuveden

  • Firma:

    NOVARES CZ Cerhovice s.r.o. (zaměstnavatel)

  • Místo pracoviště:

    Cerhovice, okres Beroun

  • Pracovní poměr:práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah:pracovní smlouva
  • Vzdělání:středoškolské s maturitou nebo vyšší odborné
  • Jazyky:angličtina (středně pokročilá)
  • Zařazení:auditor, kontrolor, metrolog, kvalita a kontrola jakosti, výroba a průmysl, auto - moto

Co říká NOVARES CZ Cerhovice s.r.o. o pozici

Společnost Novares je výrobcem plastových dílů v automobilovém průmyslu. Jsme poskytovatelem kompletního řešení, dle požadavků našich klientů. Pomocí pokročilých technologií navrhujeme individuální řešení, která jsou uživatelsky přívětivá, ergonomická a cenově výhodná. Společnost působí ve 23 zemích a provozuje 42 výrobních závodů po celém světě včetně dvou závodů v České republice.

Co vás čeká

  • Provádění měření dílů: Budete pracovat s moderním 3D měřicím zařízením na kontrolu kvality dílů, včetně tvorby a úprav měřicích programů.
  • Analyzování výsledků: Na základě naměřených dat budete analyzovat a vyhodnocovat výsledky měření, hledat odchylky a navrhovat nápravná opatření.
  • Kalibrace přístrojů: Zajistíte pravidelnou kalibraci měřicích přístrojů a jejich správnou funkčnost, aby odpovídaly požadavkům na kvalitu.
  • Spolupráce na kvalitě: Aktivní spolupráce s oddělením kvality a výrobou při řešení problémů spojených s měřením a kontrolou dílů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Technické vzdělání: Střední nebo vyšší odborné vzdělání v technickém oboru (strojírenství, metrologie nebo příbuzné).
  • Znalosti v oblasti metrologie: Praktické zkušenosti s používáním 3D měřicích zařízení a jejich programováním (např. zařízení jako Zeiss, Mitutoyo apod.).
  • Analytické myšlení: Schopnost vyhodnocovat data, přesnost a pečlivost při práci.
  • Výhodou: Zkušenosti s prací v automotive sektoru nebo s měřením plastových dílů, orientace v normách kvality (např. IATF 16949).
  • Znalost programování 3D měřícího softwaru NUTNÁ

Co vám můžeme nabídnout

  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • 13.mzda
  • Firemní akce
  • Příležitost pro kariérní růst

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Občerstvení na pracovišti
  • 13. plat
  • Pracovní oblečení

Kontaktní údaje

Markéta Tomášková

NOVARES CZ Cerhovice s.r.o.

725 709 196