Přidáno před týdnem

Operátor skladu - Hostomice nad Bílinou

Plat neuveden

  • Firma:

    Damco Czech Republic, s.r.o. (zaměstnavatel)

  • Místo pracoviště:

    Hostomice, okres Teplice

  • Pracovní poměr:práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah:pracovní smlouva
  • Vzdělání:středoškolské s maturitou nebo vyšší odborné
  • Jazyky:čeština výhodou (pokročilá), slovenština výhodou (pokročilá)
  • Zařazení:skladník/manipulant, doprava, logistika a zásobování

Co říká Damco Czech Republic, s.r.o. o pozici

Damco je součástí skupiny Maersk – jednoho z největších světových poskytovatelů přepravy a logistiky. Naše servisní síť pokrývá šest kontinentů s kancelářemi ve více než 100 zemích po celém světě..

JE VAŠÍM SNEM STÁT SE SOUČÁSTÍ NADNÁRODNÍ STABILNÍ EXPADUJÍCÍ SPOLEČNOSTI ?

POKUD ANO, RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠICH ŘADÁCH !

Skladový Operátor

Do našeho skladu v Hostomicích nad Bílinou (u Teplic) hledáme posilu na pozici Operátor skladu, pro skladové manipulace, práce ve směnném režimu.

Hlavním účelem pozice je zajištění plynulého chodu přebalovací části skladu, správné manipulace se zbožím a přesné evidence v systému.

Co vás čeká a jaké budou vaše zodpovědnosti

Budete se podílet na manuálním a automatickém přebalování zboží a obsluze přebalovací linky, zajišťovat skladové operace v požadované kvalitě, přesnosti a včasnosti, pracovat se čtečkou čárových kódů a vést evidenci v systému (SAP). Součástí práce je manipulace se zbožím ručně i pomocí paletových vozíků, základní kontrola kvality zboží, udržování pořádku na pracovišti a dodržování bezpečnostních a provozních standardů.

Koho hledáme

Oceníme pečlivost, odpovědnost, samostatnost, proaktivní přístup a flexibilitu. Důležité jsou také základní PC dovednosti (evidence, práce se systémem) a schopnost komunikovat a rozumět česky.

Výhodou je

Podmínkou je oprávnění a praxe na technice – NZV. Výhodou je zkušenost práce s VZV (čelní vozík, retrak). Pokud oprávnění nemáte, je možnost zaškolení a získání/obnovení průkazu na manipulační techniku. Výhodou je zkušenost ze skladu nebo výroby, znalost SAP eventuelně práce s jiným skladovým systémem.

Základní požadavky

Základní vzdělání, spolehlivost, bezúhonnost (čistý trestní rejstřík), povolení k práci v ČR. Jedná se o směnný režim.

Co vám nabídneme

  • Nadprůměrnou mzdu a variabilní složku mzdy
  • Příspěvek na stravné
  • Penzijní připojištění až do 3 % hrubé mzdy
  • Životní pojištění od prvního dne
  • 25 dní placené dovolené
  • Roční příspěvek do benefitního systému cafeterie (Benefit Plus)
  • Příspěvek na dojíždění
  • Odměny za doporučení zaměstnance
  • Odměny za pracovní výročí a životní události
  • Příplatky za přesčasy a práci ve svátky
  • Wellbeing programy včetně EAP (důvěrná linka podpory)
  • MultiSport karta
  • Mzda vyplacená vždy včas

Místo výkonu práce

Sklad se nachází v Panattoni Business Park Teplice South – Hostomice nad Bílinou, cca 10 minut jízdy z Teplic.

Pozice spadá pod právní entitu Damco Czech Republic s.r.o., která je součástí skupiny A.P. Møller – Maersk Group. Maersk podporuje rozmanité a inkluzivní pracovní prostředí a je zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi.

Nástup: Květen - Červenec 2026

­­­­­_____

Obor Doprava, logistika a zásobování

Profese Skladník/manipulant

Místo pracoviště Mlýnská 327, Hostomice

Požadované vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Jazykové znalosti (Všechny jazyky) Čeština - Středně pokročilá

Typ úvazku Práce na plný úvazek

Délka trvání pracovního poměru Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu pracovní smlouva

Kontaktní údaje

Ivana Krpálková

Damco Czech Republic, s.r.o.