Potřebujete pomoci, nebo máte nějakou připomínku?

Máme pro vás řešení nejčastějších dotazů:

HLEDÁNÍ PRÁCE


Zaměstnavatelé si výběrová řízení vedou sami a svoje nabídky u nás jen inzerují. Na inzeráty, které Vás zaujmou, můžete odpovědět přímo zaměstnavatelům pomocí odpovědního formuláře v inzerátu.

Pro zjednodušení odpovídání na inzeráty a evidenci historie odpovědí si můžete vytvořit svůj účet na Prace.cz.

Také je možné nastavit si zasílání nabídek emailem podle tohoto návodu.

Pokud budete potřebovat pomoci s používáním Prace.cz, prosím, napište nám pomocí formuláře níže.

Nic se neděje, i to se může stát. Stačí se na stejnou pozici přihlásit znovu s přiloženým CV. Vaše přihláška se sloučí v jednu s tou první.

ZASÍLÁNÍ NABÍDEK POMOCÍ E-MAILU

Nastavit si zasílání nabídek můžete pomocí krátkého videonávodu. Zjistíte tak, podle čeho Vám nabídky můžeme vybírat a zasílat.

Nastavení nabídek potom můžete upravovat pomocí tlačítka “Změnit nabídky” přímo v e-mailu s nabídkami, nebo jejich zasílání úplně zrušit klikem na “Zrušit posílání nabídek”.

Nastavení nabídek můžete upravovat pomocí tlačítka “Změnit nabídky” přímo v e-mailu s nabídkami. Jak nabídky fungují a co jde nastavit se můžete podívat zde

Může nastat situace, kdy žádné nabídky Vašim požadavkům neodpovídají. V tom případě doporučíme podobné nabídky.

Zrušit zasílání nabídek si můžete pomocí kliku na “Zrušit posílání nabídek” přímo ve zprávě s nabídkami.

Zrušit zasílání pracovních rad a tipů můžete přímo v patičce našeho e-mailu klikem na odkaz pro odhlášení.

Zasíláme vám nejnovější a aktuální nabídky, které vyhovují Vašemu nastavení. Pokud na ně neodpovíte, raději raději Vám je v průběhu měsíce ještě připomeneme.

Zasíláme Vám opravdu jen nabídky, které vyhovují Vašemu nastavení. Doporučujeme Vám proto jeho kontrolu, zda nemáte nastaveno příliš mnoho požadavků, kterým by mnoho nabídek nevyhovovalo. Provedete to pomocí tlačítka “Změnit nabídky” přímo v e-mailu s nabídkami. Podrobněji v článku “Chci dostávat pracovní nabídky e-mailem”.

PRACE.CZ ÚČET

Pokud účet nemáte vedený na jiný e-mail, může to být tak, že na tento e-mail jste pouze přihlášen/a k zasílání nových nabídek bez účtu, nebo šlo o původní profil “Moje Prace.cz”.

Pro přihlášení se prosím nejdříve s tímto e-mailem zaregistrujte, tedy vytvořte nový účet zde.

Historie odpovědí (v nichž je stejný e-mail) se Vám v účtu objeví. Pokud nemáte k dispozici svůj životopis z původního “Moje Prace.cz” profilu, prosím, napište nám.

Tip: Nastavení nabídek můžete ovládat také bez profilu tímto způsobem: “Chci, aby mi chodily jiné pracovní nabídky, změnit jejich nastavení

Nechte si prosím zaslat odkaz na obnovení hesla. Pokud se setkáte s hláškou, že neznáme Váš e-mail, pokračujte prosím zde: “Když si chci poslat zapomenuté heslo nebo se přihlásit, píše mi to, že neznáte můj e-mail (i když mi na něj posíláte nabídky)

Svůj účet si můžete zrušit sami v nastavení účtu. Možnost zrušení se na této stránce nachází úplně dole.

Pozor, zrušení účtu na Prace.cz je nevratné a připravíte se tím o tyto možnosti:

  • Přehledně si zobrazit historii svých odpovědí.
  • Možnost hodnotit firmy, kterým jste odpovídali přes Prace.cz.
  • Dojde ke zrušení zasílání pracovních nabídek a tipů na váš e-mail.

Nenašli jste odpověď? Napište nám.

Pro vyřešení Vašeho požadavku či zodpovězení dotazu budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz