Partneři

Aktualne.cz

www.aktualne.cz

Online deník Aktuálně.cz vznikl jako první ryze internetové zpravodajské médium v zemi a patří mezi nejvlivnější informační zdroje. Aktuálně.cz navštěvuje měsíčně více než 2 400 000 reálných uživatelů (květen 2009).

 

Centrum.cz

www.centrum.cz

Centrum.cz je druhý největší portál v českém internetovém prostředí, který měsíčně osloví průměrně přes 3 300 000 reálných uživatelů (květen 2009). Značku Centrum.cz provozuje společnost Centrum Holdings.

 

Blesk.cz

www.blesk.cz

Blesk.cz je internetová verze nejčtenějšího deníku v ČR. Měsíčně oslovuje až 700 000 reálných uživatelů (květen 2009). Provozuje jej společnost Ringier, která vlastní další servery - ahaonline.cz, reflex.cz, deniksport.cz a iabc.cz.

 

 

Ahaonline.cz

www.ahaonline.cz

Ahaonline.cz je internetová verze druheho nejčtenějšího českého bulvárního deníku. Zajímá se o showbyznys a vyhledává senzace. Měsíčně osloví až 220 000 reálných uživatelů (květen 2009) Provozuje jej společnost Ringier, která vlastní další servery - ahaonline.cz, reflex.cz, deniksport.cz a iabc.cz.

 

 

Turistika.cz

www.turistika.cz

Turistika.cz je přední portál pro turisty a cestovatele. Naleznou zde tipy na výlety, zajímavá místa, akce, rady, cestopisy a zájezdy. Měsíčně osloví až 107 000 reálných uživatelů (květen 2009)

 

 

Vysoké školy Jobs.cz

www.jobs.cz/vysoke-skoly/

Portál Jobs.cz nově nabízí sekci zaměřenou na vzdělávání a má ambici stát se jedinečným průvodcem karierního a osobního rozvoje člověka. Studenti středních škol a ostatní zájemci o studium na vysoké škole zde najdou: kompletní přehled vysokých škol v ČR, on-line testy Scio a pohled na jednotlivé obory podle uplatnění v praxi (průměrná mzda, nabídky práce a zaměstnavatelé v oboru).

 

VysokéŠkoly.cz

www.vysokeskoly.cz

V současné době nabízí server VysokeSkoly.cz svým návštěvníkům informace o podmínkách studia na vysoké škole v ČR, katalog vysokých škol a fakult v ČR, katalog studijních programů a oborů, včetně porovnání studijních oborů a speciálu o oborech, kalendář akcí vysokých škol (termíny dnů otevřených dveří, přijímání přihlášek a přijímacích zkoušek)

 

 

Kurzy a školení Jobs.cz

www.jobs.cz/kurzy-a-skoleni/

Uživatelé i personalisté zde najdou širokou nabídku kvalitních kurzů a školení pro profesní i osobní rozvoj. Intuitivní vyhledávání podle profese, oboru nebo vzdělávací společnosti. Jednoduché zaslání poptávky a objednávky kurzů a školení s možností přeposlat kurz nadřízenému, personalistovi nebo známému.

 

Advokátní kancelář CMS Cameron McKenna

http://www.cms-cmck.com/

CMS Cameron McKenna je členem celosvětového řetězce advokátních kanceláří CMS a poskytuje svým klientům komplexní právní poradenství, včetně služeb v oblasti pracovního a smluvního práva. Pražskou pobočku advokátní kanceláře CMS Cameron McKenna můžete kontaktovat zde.

 

Anketa Mattoni restaurace roku

www.restu.cz/restaurace-roku/

Společnost Restu – organizátor ankety - je největší rezervační systém restaurací v České republice. Prace.cz podporuje soutěž Mattoni Restaurace roku a je garantem kategorie Top 10 Servis. Věříme, že najímání nejlepšího personálu je rozhodující pro vaše podnikání v Gastronomii.

 
 

 
 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz