Prace.cz  >  Poradna  > Praktické rady  > Aktuální nabídky práce na webových stránkách vaší obce

Praktické rady: Aktuální nabídky práce na webových stránkách vaší obce

Informovat občany o aktuálních nabídkách práce můžete nově přímo z webových stránek Vaší obce, a to prostřednictvím informačního boxu portálu Prace.cz. Instalace do webových stránek je velmi snadná, zabere pouze několik minut. Služba je poskytována bezplatně.

Ukázka informačního boxu

Prohlédněte si ukázku informačního boxu na následující webové stránce: http://www.cityportals.cz/hlucin.cz/

Popis informačního boxu

Informační box uvádí aktuální nabídky práce pro Váš region. Zobrazuje jak nabídky hlavního pracovního poměru, tak zkrácených úvazků nebo brigád. Uplatnění zde mohou nalézt také osoby se zdravotním postižením. Součástí boxu jsou také informace z trhu práce a příspěvky právního rádce.

Nabídky práce dodává pracovní portál Práce.cz, což je největší pracovní portál v České republice, a zaručuje tak největší množství pracovních nabídek, které jsou stále aktuální. V nabídkách prací jsou jak nabídky komerčních subjektů, tak nabídky úřadů práce.

Informační box má přidanou hodnotu také pro zaměstnavatele, kteří ho mohou využít k jednoduchému vložení nabídky práce či brigády.

Občané Vaší obce tak budou mít všechny důležité informace na jednom místě, navíc přímo na webových stránkách Vaší obce.

Instalace boxu do webových stránek Vaší obce

Pro zobrazení informačního modulu vytvořte novou položku v menu Vašich webových stránek s názvem například „Nabídky práce“. Do nově vytvořené stránky potom vložte kód:

<script type="text/javascript" src="http://www.prace.cz/cityportals" charset="utf-8"></script>

Informační box se designem a fontem písma zcela přizpůsobí stylu Vašeho webu. Také se během 24 hodin sám přizpůsobí, aby dodával takové nabídky, která jsou nejzajímavější pro občany Vaší obce.

Kontakt

Pokud budete potřebovat jakoukoliv konzultaci ohledně nasazení informačního boxu, jsme Vám plně k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Děkujeme a těšíme se na budoucí vzájemnou spoluprácI

Mgr. Markéta Dušková
koordinátor informačních boxů Práce.cz
partneri@prace.cz

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz