Prace.cz  > Poradna > Domácí práce

Najděte si výpomoc na "domácí práce nebo práce z domu"

Věděli jste, že na portálu Prace.cz můžete najít nabídky prací z domova? Pokud například v malém objemu něco vyrábíte a potřebujete pomoc s kompletací, můžete najít někoho, kdo vám pomůže. Nemusíte být firma ani podnikatel, abyste si mohli zadat inzerát na výpomoc.

Samozřejmě, že pro podnikatele, kteří hledají pomocné síly například na prodej výrobků po telefonu, nabízíme možnost velmi jednoduchého zadání inzerátu. Vzhledem k tomu, že na našich portálech máme nejširší nabídku aktuálních brigád na internetu, je návštěvnost velmi vysoká a zaručuje dostatek zajemců o vystavené inzeráty.

Domácí práce mohou být způsobem výdělku, pokud člověk nechce nebo nemůže dojíždět na pracoviště. Většinou se jedná o drobné manuální činnosti, které jsou odměňovány podle výkonu a vytvořených výrobků.

Domácí práce přes telefon nebo počítač

Vedle manuálních činností, na které potřebujete trochu zručnosti, lze využít k výdělku telefon nebo počítač připojený k internetu. Pomocí mobilního telefonu můžete oslovovat potenciální zákazníky a nabízet jim firemní produkty. V tom případě bude záležet na vaší výřečnosti a obratnosti v jednání.

Práce na počítači a internetu může zahrnovat prodej výrobků v internetových aukcích nebo ve vlastním elektronickém obchodě, provádění grafických prací na zakázku nebo vytváření webových stránek.

Práce z domova pro firmy

Práce z domova se postupně stává dostupným benefitem pro většinu firem. Zaměstnanci mají možnost několikrát měsíčně zůstat v teple a pracovat doma. Práce z domova přinese větší klid než na rušném pracovišti. Je možné vstávat později, protože cesta k pracovnímu stolu je kratší než do firemní kanceláře.

Je nutné mít dostatečnou sebekontrolu, aby se práce z domova nestala jen prodlouženým víkendem, ale podařilo se opravdu nějakou práci dokončit.

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz