Prace.cz  > Poradna > Grafické práce

Najděte si výpomoc na grafické práce

Věděli jste, že na portálu Prace.cz můžete najít výpomoc například na grafické práce? Potřebujete jako dárek vyrobit kalendář nebo školní ročenku? Můžete si např. najít šikovného studenta grafické školy, který vám pomůže. Nemusíte být firma ani podnikatel k tomu, abyste si mohli zadat inzerát na výpomoc.

Samozřejmě, že pro podnikatele, kteří hledají krátkodobě pracovníky na grafické práce, nabízíme možnost velmi jednoduchého zadání inzerátu. Vzhledem k tomu, že na našich portálech máme nejširší nabídku aktuálních brigád na internetu, je návštěvnost velmi vysoká a zaručuje dostatek zajemců o vystavené inzeráty.

Reklamní letáček, firemní vizitka nebo návrh webových stránek. V každém případě by měl mít produkt pod dohledem zkušený grafik, který dokáže přinést vyvážený a líbivý grafický návrh. Pokud chcete, aby grafický styl firemní komunikace odpovídal činnosti firmy, vyplatí se investovat do vytvoření firemní identity.

Logo

Vizuální jednoduchost, dostatečná zapamatovatelnost a výraznost. To vše by mělo splňovat dobře navržené logo.

Obal

Říká se, že obal prodává. Vhodný návrh obalového materiálu může na výrobek mezi desítkami dalších upozornit a přesvědčit zákazníka k nákupu. A to nejen grafická forma obalu, ale také materiál, ze kterého je obal vyroben.

Reklamní předmět

Příjemná upomínka pro obchodní partnery nebo milý dárek pro věrné zákazníky. Vhodně vybraný reklamní předmět mohou mít zákazníci nebo partneři umístěný na viditelném místě a potkávat se prostřednictvím tohoto předmětu s vaší firmou. Reklamní předmět nemusí být jen milá pozornost, ale i připomínka toho, že se na vás mohou znovu kdykoliv obrátit.

Tiskovina

Letáček, vizitka, firemní časopis, formulář, hlavičkový papír nebo propagační materiál jsou tiskoviny na které se vyplatí myslet předem. Jednotným návrhem můžete na zákazníky i partnery pozitivně zapůsobit.

Katalog

Tištěný katalog je vhodná forma propagace vlastních produktů. Představení jednotlivých produktů z nabídky vedle praktické tabulky, kde je možné jednotlivé produkty porovnat, umožní zákazníkům snazší výběr i samotný nákup.

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz