Prace.cz  > Poradna > Manuální práce

Najděte si výpomoc na manuální práce

Věděli jste, že na portálu Prace.cz můžete najít výpomoc například na manuální práce? Třeba na výrobu ozdob či keramické práce. Nemusíte být firma ani podnikatel, abyste si mohli zadat inzerát na výpomoc.

Samozřejmě, že pro podnikatele, kteří hledají krátkodobě pracovníky na manuální práce, nabízíme možnost velmi jednoduchého zadání inzerátu. Vzhledem k tomu, že na našich portálech máme nejširší nabídku aktuálních brigád na internetu, je návštěvnost velmi vysoká a zaručuje dostatek zajemců o vystavené inzeráty.

Jak naznačují níže vyjmenované příklady, manuální práce je možné většinou snadno provádět i v domácích podmínkách (práce na doma). Zaměstnanec během své práce produkuje nějaký výrobek nebo jej kompletuje z jednotlivých dílů. 

Výroba ozdob

Většinou jde o sezónní práce, které probíhají hlavně v období před Vánocemi nebo Velikonocemi. Vánoční ozdoby nebo velikonoční kraslice jsou vyráběny podle předem stanovených předloh.

Mimo sezónu je možné vyrábět další produkty: dřevěné hračky, sádrové nebo slaměné ozdoby.

Výroba keramických nádob

Ze zábavné tvorby keramických nádob po večerech se může postupem času stát zajímavý přivýdělek. Postupně se můžete dostat až k založení vlastní keramické dílny, kde budete vyrábět vlastní hrnečky, misky, talířky nebo květináče.

Vyšívání a výroba krajek

Zejména pro starší generace bylo vyšívání běžnou činností, kterým si krátili chvíle. Ruční výšivky nebo ručně vyráběné tradiční krajky mají i dnes stále své místo. Sice již nejde o populární žádané produkty, ale stále je po nich poptávka jako po zajímavém místním suvenýru nebo výrobku na památku.

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz