Prace.cz  > Poradna > Úklidové práce

Najděte si výpomoc na úklidové práce

Věděli jste, že na portálu Prace.cz můžete najít výpomoc například na úklid domácnosti? Nemusíte být firma ani podnikatel k tomu, abyste si mohli zadat inzerát na výpomoc.

Samozřejmě, že pro podnikatele, kteří hledají uklidové pracovníky nabízíme možnost velmi jednoduchého zadání inzerátu. Vzhledem k tomu, že na našich portálech máme nejširší nabídku aktuálních brigád na internetu, je návštěvnost velmi vysoká a zaručuje dostatek zajemců o vystavené inzeráty. Zadat inzerci na úklidové práce se vám může hodit v okamžiku, kdy potřebujete rychle najít někoho na úklid domácnosti, kancelářských či průmyslových prostor.

Jednorázové úklidové práce

Pomoc při úklidu si můžete zajistit jednorázově bez dalších závazků. Hodí se v případě větších stavebních prací, před jarními nebo zimními svátky nebo když nenacházíte dostatek energie a chuti uklízet sami.

Úklid domácností, bytů a domů

Pravidelný úklid domácnosti nebo společných prostor je stále populárnější. Obyvatelé bytu či domu mohou věnovat svůj čas a energii jiným aktivitám. O luxování koberců, mytí podlah, mytí oken, čištění nábytku a vytírání prachu se postará úklidová firma, hospodyně nebo uklízečka.

V případě kompletního úklidu domácnosti mohou být doplněny další služby: mytí nádobí, čištění a zalévání květin nebo doplňování hygienických potřeb.

Úklid administrativních a komerčních budov

Každá větší firma využívá služeb úklidové firmy pro pravidelný úklid kanceláří. Úklid probíhá většinou před začátkem pracovní doby nebo ve večerních hodinách. Zahrnuje luxování a mytí podlah, vynášení odpadků, úklid a dezinfekci toalet, úklid kuchyňky a doplňování hygienických potřeb.

Úklid hotelů a restaurací

Ubytovací a stravovací zařízení mají větší nároky na úklid. Čistota musí zapůsobit na každého návštěvníka a nedostatky mohou mít nedozírné následky. Proto je třeba věnovat úklidu vstupních hal, chodeb, pokojů i restaurací veškerou péči.

Speciální úklidové práce

Další služby nad rámec běžného úklidu můžeme zařadit do speciálních úklidových prací. Patří sem speciální povrchové úpravy: krystalizace mramoru (zarovnání povrchu a jeho vyleštění), ošetření polymerem (doplnění ochranné polymerové vrstvy). Uklízí se místa, která nejsou běžně dostupná: čištění vzduchotechniky a klimatizace, mytí oken a fasády horolezeckou metodou nebo z plošiny.

Technický a průmyslový úklid

Továrny, průmyslové haly nebo výrobní linky. Technický a průmyslový úklid může začínat běžným úklidem podlahových ploch, pokračovat čištěním klimatizace a vzduchotechniky, mytím fasád, údržbou trávníků nebo odstraňováním sněhu a ledu.

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz