Prace.cz  > Poradna > Výškové práce

Najděte si výpomoc na výškové práce

Potřebujete natřít fasádu, nebo umýt okna na výškové budově? Věděli jste, že na portálu Prace.cz můžete najít výpomoc například na výškové práce? Nemusíte být firma ani podnikatel k tomu, abyste si mohli zadat inzerát na výpomoc.

Samozřejmě, že pro podnikatele, kteří hledají dočasné pracovníky s horolezeckou zkušeností na výškové práce, nabízíme možnost velmi jednoduchého zadání inzerátu. Vzhledem k tomu, že na našich portálech máme nejširší nabídku aktuálních brigád na internetu, je návštěvnost velmi vysoká a zaručuje dostatek zajemců o vystavené inzeráty.

Výškové práce jsou všechny činnosti prováděné ve výškách za pomoci horolezecké techniky nebo z visutých plošin a žebříků.

Práce pomocí horolezecké techniky mohou být výhodnější než stavba a pronájem lešení nebo vysokého jeřábu. Během výškových prací jde většinou o stavební práce nebo práce úklidové.

Ve výškách jsou také často prováděny nátěry nebo montáže reklam a reklamních billboardů. Práce mohou být také prováděny na dřevinách při kácení nebo prořezávání stromů. A výjimkou nejsou ani demoliční práce při bourání komínů nebo demontáže velkých ocelových hal.

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz