Rekvalifikační kurzy pro vstup do automobilového průmyslu

Místo
Místo konání dohodou
Cena

Společnost DP WORK jako jediná v ČR nabízí rekvalifikační kurzy pro zájemce o práci v automobilovém průmyslu. Kurzy jsou určeny osobám, které v tomto odvětví nemají žádnou praxi či mají praxi pouze minimální.

Naše kurzy vedou k získání zaměstnání. Všem úspěšným absolventům bude nabídnuta práce odpovídající profesi, na kterou se absolventi rekvalifikovali.

Výuka probíhá v moderním tréninkovém centru v Bakově nad Jizerou nebo přímo ve výrobních závodech v různých regionech. Momentálně plánujeme kurzy například v Písku. Dojíždějícím zajistíme bezplatné ubytování.

V současnosti nabízíme tyto kurzy:

Operátor poloautomatických strojů v automobilovém průmyslu

Kurz je zaměřen na základní výrobní pozici, která se vyskytuje ve všech výrobních závodech. Operátor poloautomatických strojů se přímo podílí na výrobě a kontrole finálních výrobků. Je vždy součástí širšího výrobního týmu, se kterým úzce spolupracuje. Pracovní činnost je vykonávána v taktu a klade nároky na pečlivost a pozornost, neboť kvalita výrobků je základním kritériem v automobilovém průmyslu.

Délka kurzu je 17 vyučovacích dní v případě celodenní výuky (128 hodin).

 
Manipulant výroby v automobilovém průmyslu
Kurz připraví účastníky na výkon pracovní činnosti manipulanta výroby, která spadá do oblasti interní logistiky. Manipulant výroby je zodpovědný za zásobování výrobních jednotek potřebnými komponenty. Ty distribuuje přesně podle interních objednávek vycházejících z výrobního plánu, které se odehrávají většinou v rámci logistického systému KANBAN.
 
Délka kurzu je 14 vyučovacích dní v případě celodenní výuky (100 hodin).
 
Vstupní požadavky pro rekvalifikační kurzy:

  • dobrý zdravotní stav,
  • minimální věk 18 let,
  • alespoň ukončené základní vzdělání.

 
Kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, tudíž je možné využít financování z prostředků Úřadu práce a pro účastníky jsou tedy zcela zdarma.
  
Rádi Vám pomůžeme:

  • s výběrem vhodného kurzu z naší nabídky na základě osobní konzultace,
  • s vyplněním žádosti o zvolenou rekvalifikaci pro Úřad práce,
  • se zajištěním ubytování, které budete mít po dobu realizace kurzu zdarma,
  • s hledáním zaměstnání. Díky naším úzkým vztahům s výrobními závody Vás po úspěšném absolvování kurzu doporučíme jako vhodného kandidáta a pokusíme se Vám bezplatně zaměstnání zprostředkovat, nebo Vás zaměstnáme sami.

Neváhejte se na nás obrátit pro bližší informace a aktuální termíny.

www.dpwork.cz

800 310 013 (bezplatná linka)

Pořadatel

DP WORK, s.r.o.
DP WORK, s.r.o.

Místo konání

Místo konání dohodou

Nezávazná objednávka