Manažer pro Internetové projekty - rekvalifikační kurz + videoakademie celého kurzu zdarma + 2 prestižní certifikáty Google - místa školení PRAHA a BRNO

Termín
23. 11. – 18. 12. 2017
Místo
Praha
Cena
zdarma od Úřadu práce nebo od 19 000 Kč s DPH

NEJVÍCE hodnocený kurz online marketingu v České republice! Více než 145 recenzí a desítky velmi úspěšných absolventů, kteří po ukončení tohoto kurzu našli v oboru velmi rychle dobře placenou práci! Vybrané reference zde --> https://www.primakurzy.cz/rekvalifikacni-kurzy/#reference 

 

Pro detail kurzu zkopírujte do vašeho prohlížeče adresu --> www.primakurzy.cz/rekvalifikacni-kurzy 

Kde kurz probíhá?

Praha

Jak je možné tento kurz absolvovat?

Začínáme už  denní kurz 23. 11. 2017 !

5x týdně - PO - PÁ

2x týdně - PO a ÚT 

Jaké jsou možnosti úhrady tohoto kurzu?

- z vlastních zdrojů

- ZDARMA přes úřad práce jako rekvalifikace

- pro zaměstnané a nebo OSVČ lze kurz financovat dotačním programem POVEZ II - na kurz Vám bude přispěno ve výši 85% ceny kurzu. Zaplatíte pouze 15% ceny.

Pro více informací volejte 774 995 081 - žádost pro úřad práce nebo vyřízení dotačního programu zařídíme zdarma za vás!

 

Proč absolvovat kurz Manažer pro internetové projekty?

 • Nejrozsáhlejší kurz online marketingu v ČR
 • Celý kurz je zpracován ve formě videí pro vaše zopakování probrané problematiky a to není vše, navíc od nás získáte zdarma přístup ke všem budoucím novinkám v oboru 
 • Součástí kurzu je rozsáhlá prezentace, kde je detailně popsané celé odvětví online marketingu. Navíc po ukončení rekvalifikačního kurzu od nás také získáte přístup do administrace a zde si můžete po neomezenou dobu stahovat aktualizovanou prezentaci se všemi novinkami v oblasti online marketingu. Budete tak mít snadno všechny novinky na jednom místě, bez potřeby vašeho hledání a zejména testování.
 • Snadná dostupnost - jsme na metru C - pouze 1 minuta pěšky
 • Možnost po ukončení kurzu spolupracovat na optimalizaci našich projektů a získat tak praxi v oblasti online marketingu!
 • Konzultace s lektorem po ukončení kurzu ZDARMA.
 • Pro mimopražské zajistíme zdarma ubytování v našich prostorách.
 • Veškeré techniky internetového marketingu jsou předváděny na konkrétních úspěšných internetových projektech společnosti PrimaFuture.cz s.r.o., mezi které patří např. Primaeshop.cz, Primarestaurant.cz, Primaautopujcovna.cz atd. Tyto weby patří v rámci svého oboru k předním v České republice. Poznáte tedy opravdu co na projektech funguje a čemu se naopak vyhnout.
 • Velká poptávka ze strany zaměstnavatelů v České republice o odborníky v oblasti online marketingu.
 • Kurzem vás provede David Šolc, jednatel a majitel agentury PrimaFuture.cz s.r.o. Naše agentura spravuje online marketing desítkám klientů jak v ČR tak i ve světě.

 

Co se naučíte v našem rekvalifikačním kurzu:

 • Optimalizovat webové stránky (SEO) na té nejvyšší úrovni a zajistit jim tak přední místa ve vyhledávačích. Garantujeme vám, že od nás získáte efektivní techniky, jak na internetu uspět ve velmi krátkém čase.
 • Spravovat PPC reklamní systémy, které jsou nejefektivnějším nástrojem, jak rychle získat pro každou firmu zákazníky. Tyto PPC inzeráty budete umět zoptimalizovat na tak vysoké úrovni, že se jejich míra prokliku bude přibližovat hodnotě přirozených výsledků ve vyhledávačích.
 • Analytické systémy - Google Analytics, Google Webmaster Tools
 • Sociální sítě - Facebook a G+
 • Zbožové srovnávače Zbozi.cz a Heureka.cz
 • Uživatelskou přívětivost webu
 • Projektové řízení
 • A mnoho dalšího!

 

Poptejte u nás kurz a naučte se online marketing na té nejvyšší úrovni.

Detailní osnovu a více informací o kurzu naleznete na http://www.primakurzy.cz/rekvalifikacni-kurzy/

 

Desítky referencí na našem webu

Ljuba Novikova napsala:

Kurz předčil má očekávání, teorii umí vyučovat každý, praxe ale bývá jiná. Bylo to podané právě z praktického hlediska a informaci, kterou jsem obdržela během kurzu, již s úspěchem používám pro své podnikání. V Online Marketingu jsem se pohybovala i před kurzem, ale zrovna na Prima Kurzech jsem pochopila, že znám pouze základy. Prvních pár dní jsme se učili základy, tekže to bylo pro mě jednodušší, ale poté šlo do tuhého, a již byla podávána informace, o které jsem i vůbec neslyšela. Ptala jsem se a vždy mi dokazali poradit a zodpovědět všechny dotazy, ať byli jakkoliv složité. Znamená to jen, že nejlepší lektoři jsou ti, kteří mluví z praxe. To mohu jen potvrdit! David Šolc a Lukáš Pavelka mi pomohli se dostat na jinou úroveň v Online Marketingu, a proto jsem jim nesmírně vděčná! Děkuji za vstřícnost celému týmu Primakurzu.cz a všem novým studentům ,,Kurz - Manažer pro internetové projekty" mohu jen doporučit :)

 

Tomas Kanzelsberger napsal:

V marketingu se pohybuji již 15 let, ale online marketing se kolem mě většinou jen mihnul oklikou. Kurz Manažer internetových projektů mi pomohl si osvojit danou problematiku, a to nejen obecně, ale i prakticky. Lektoři David Šolc a Lukáš Pavelka ve svých přednáškách aplikují především zkušenosti z praxe, které demonstrují na konkrétních příkladech a postupech. Díky kurzu jsem se profesně posunul dál a rozšířil tak portfolio svých služeb o online marketing, který je v současné době velmi žádaným oborem. Profesionalita a přístup lektorů, způsob výuky i fajn kolektiv mě přesvědčil o tom, že absolvování tohoto kurzu byla skvělá volba.

 

Desítky referencí najdete na https://www.primakurzy.cz/rekvalifikacni-kurzy/#reference 

 

 

 

Pořadatel

PrimaFuture.cz s.r.o.
PrimaFuture.cz s.r.o.

Místo a termíny

Jablonského 640/2, 170 00 Praha

23. 11. – 18. 12. 2017
zdarma od Úřadu práce nebo 19 000 Kč s DPH
Chci tento termín

Nezávazná objednávka