Prace.cz  >  Poradna  >  Úřady práce

Kontaktní pracoviště Kladno - Hmotná nouze

Máte dotaz? Kontaktujte poradenskou linku Úřadu práce ČR.

844 844 803 nebo callcentrum@mpsv.cz, kontaktni.centrum@mpsv.cz

Od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Více informací

Kontakty

Telefon 950 127 111
Fax
E-mail podatelna.kl@uradprace.cz
Adresa Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Hmotná nouze

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení hmotné nouze Jana Volfová
950 127 570
Email: Jana.Volfova@uradprace.cz
ověřovatel dávek HN Kristýna Dušková
950 127 360
Email: Kristyna.Duskova@uradprace.cz
ověřovatel dávek HN Marcela Šimková
950 127 578
Email: Marcela.Simkova@uradprace.cz
ověřovatel dávek HN Jana Tovarová
950 127 578
Email: Jana.Tovarova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Kateřina Babková
950 127 385
Email: Katerina.Babkova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Jana Ferbyová
950 127 572
Email: Jana.Ferbyova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Andrea Heřmánková
950 127 587
Email: Andrea.Hermankova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Jolana Hoffmanová
950 127 576
Email: Jolana.Hoffmanova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Radka Kubíková
950 127 581
Email: Radka.Kubikova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Barbora Labanowská
950 127 575
Email: Barbora.Labanowska@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Dagmar Markovičová
950 127 583
Email: Dagmar.Markovicova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Petra Martincová
950 127 367
Email: Petra.Martincova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Miloslava Nakládalová
950 127 582
Email: Miloslava.Nakladalov@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Eva Šafaříková
950 127 364
Email: Eva.Safarikova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Jana Šerhantová
950 127 572
Email: Jana.Serhantova@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Milena Báčová
950 127 582
Email: Milena.Bacova@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Miroslava Gajdošová
950 127 389
Email: Miroslava.Gajdosova@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Veronika Králová
950 127 580
Email: Veronika.Kralova1@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Jakub Palán
950 127 573
Email: Jakub.Palan@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Jitka Staňková
950 127 385
Email: Jitka.Stankova@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Irena Vimrová
950 127 389
Email: Irena.Vimrova@uradprace.cz
odborný pracovník hmotné nouze Ivana Vršková
950 127 573
Email: Ivana.Vrskova@uradprace.cz
 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz