Prace.cz  >  Poradna  >  Úřady práce

Kontaktní pracoviště Kladno - Sociální služby, příspěvek na péči

Máte dotaz? Kontaktujte poradenskou linku Úřadu práce ČR.

844 844 803 nebo callcentrum@mpsv.cz, kontaktni.centrum@mpsv.cz

Od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Více informací

Kontakty

Telefon 950 127 111
Fax
E-mail podatelna.kl@uradprace.cz
Adresa Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Sociální služby, příspěvek na péči

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

sociální pracovník Monika Broumová
950 127 396
Email: Monika.Broumova@uradprace.cz
sociální pracovník Filip Kruncl
950 127 395
Email: Filip.Kruncl@uradprace.cz
vedoucí oddělení PnP a DOZP Lucie Slavíková
950 127 584
Email: Lucie.Slavikova@uradprace.cz
sociální pracovník Miroslava Froncová
950 127 574
Email: Miroslava.Froncova@uradprace.cz
sociální pracovník Tereza Grimová
950 127 392
Email: Tereza.Grimova@uradprace.cz
sociální pracovník Lada Hrbková
950 127 577
Email: Lada.Hrbkova@uradprace.cz
sociální pracovník David Kosina
950 127 579
Email: David.Kosina@uradprace.cz
sociální pracovník Martina Perglová
950 127 334
Email: Martina.Perglova@uradprace.cz
sociální pracovník Alena Zeislová
950 127 571
Email: Alena.Zeislova@uradprace.cz
sociální pracovník Lucie Zeislová
950 127 397
Email: Lucie.Zeislova@uradprace.cz
 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz