Prace.cz  >  Poradna  >  Úřady práce

Kontaktní pracoviště Kladno - Státní sociální podpora

Máte dotaz? Kontaktujte poradenskou linku Úřadu práce ČR.

844 844 803 nebo callcentrum@mpsv.cz, kontaktni.centrum@mpsv.cz

Od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Více informací

Kontakty

Telefon 950 127 111, 950 127 500-514
Fax 950 127 520, 950 127 521
E-mail podatelna.kl@uradprace.cz
Adresa Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Státní sociální podpora

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen pro podání žádosti)

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče Eva Káclová
950 127 500
Email: Eva.Kaclova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče Jana Hrbáčková
950 127 503
Email: Jana.Hrbackova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Michaela Jindáčková
950 127 506
Email: Michaela.Jindackova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče Silvie Kolbuchová
950 127 509
Email: Silvie.Kolbuchova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče Lenka Krátká
950 127 512
Email: Lenka.Kratka@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče Zdeňka Pánková
950 127 510
Email: Zdenka.Pankova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Jana Froňková
950 127 501
Email: Jana.Fronkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Martina Fujerová
950 127 515
Email: Martina.Fujerova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Ivana Hůrková
950 127 504
Email: Ivana.Hurkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Alena Kadeřábková
950 127 508
Email: Alena.Kaderabkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Eva Nelibová
950 127 511
Email: Eva.Nelibova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Zuzana Poborská
950 127 513
Email: Zuzana.Poborska@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Michaela Richterová
950 127 502
Email: Michaela.Richterova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Petra Sedláčková
950 127 530
Email: Petra.Sedlackova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Michaela Slavíková
950 127 516
Email: Michaela.Slavikova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Jitka Vaníčková
950 127 514
Email: Jitka.Vanickova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Květuše Vydrová
950 127 507
Email: Kvetuse.Vydrova@uradprace.cz
 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz