Lidl Česká republika v.o.s.

Lidl Česká republika v.o.s.

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působíme v celé Evropě, USA a Hongkongu. V České republice jsme od roku 2003 a z prvních pár stovek zaměstnanců, 14 poboček a 1 logistického centra jsme se posunuli na více než 11 000 kolegyň a kolegů, 255 prodejen, 4 logistická centra a rozestavěné páté. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím.

Jak se nám daří?

2003

V tomto roce jsme otevřeli první prodejnu v Česku.

255

Navýšili jsme počet prodejen na více než 255.

11 000

Pracuje u nás okolo 11 000 zaměstnanců.

Něco málo o nás

Historie

Počátky činnosti společnosti Lidl sahají do 30. let 20. století, kdy byl v německém Heilbronnu založen velkoobchod s potravinami a jiným sortimentem. První prodejna Lidl pak byla otevřena v Ludwigshafenu v roce 1973. V následujících letech Lidl expandoval po celém Německu. Na konci 80. let 20. století došlo ke kontinuální expanzi prodejen v celoevropském měřítku.


Lidl v České republice

První prodejny Lidl v České republice jsme otevřeli v roce 2003. Od té doby se jejich počet rozrostl na více než 255 prodejen. Zboží do prodejen zavážíme ze čtyř logistických center, která se nacházejí v Brandýse nad Labem, v Olomouci, v Cerhovicích a v Měříně. Chod společnosti koordinuje centrála sídlící v Praze 5, kde pracuje přibližně 300 lidí. Ti se starají nejen o nákup zboží, které prodáváme, o další výstavbu, vybavení a technický stav našich prodejen a logistických center, ale i o finance, IT nebo o zúčtování mezd.

V současné době zaměstnáváme celkem téměř 11 000 kolegů a kolegyň, kteří se den co den starají o spokojenost našich zákazníků.


Proč pracovat v Lidlu?

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Lidl jako zaměstnavatel

Pracovní nasazení každého z nás nám umožňuje být úspěšní a štíhlé procesy nám pomáhají dosahovat stále lepších výsledků. Zároveň jsme dynamičtí, pracujeme na sobě a zdokonalujeme se. Věříme, že jedině férovým přístupem k zákazníkům i svým kolegům je možné docílit dlouhodobě udržitelného úspěchu. Každý člověk je pro nás důležitý, a proto komunikujeme otevřeně a upřímně.

Firemní kultura

Lidl Česká republika v.o.s. - jak to u nás vypadá
Lidl Česká republika v.o.s. - jak to u nás vypadá
Lidl Česká republika v.o.s. - jak to u nás vypadá
Lidl Česká republika v.o.s. - jak to u nás vypadá

Video

Koho hledáme?

Uklízeč/ka - Praha 16, Na Baních

Uklízeč/ka - Říčany

Uklízeč/ka - Průhonice

Koho dalšího hledáme

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme

Více o nás