Potřebujete pomoci, nebo máte nějakou připomínku?

Máme pro vás řešení nejčastějších dotazů:


Registraci na Moje Prace.cz můžeme smazat pouze z naší strany. Prosíme tedy o zaslání žádosti o smazání z emailu, který u nás máte registrovaný na adresu pomuzeme@prace.cz. My pak bez dalších otázek smažeme účet, který je registrovaný na email, ze kterého přišla žádost.

Pro zvědavé: Zprávu z registrovaného emailu vyžadujeme kvůli ověření, že o smazání žádáte opravdu Vy. Nechceme, abychom někomu smazali účet bez jeho vědomí.

Email si můžete změnit v záložce Přihlašovací údaje v levém menu po přihlášení do Vašeho profilu na Prace.cz. Do pole Email napište novou emailovou adresu a potvrďte tlačítkem Uložit. Na nový email Vám přijde aktivační odkaz. Na ten prosím klikněte, přihlašte se a je to.

Mohlo se stát, že jste udělali překlep. Kžadý je občas udělá. Dvakrát jste to kontrolovali a stále nic?
Opravdu to vypadá, že na tento email u nás registrace nebude. Pokud jste přesvědčeni o tom, že registraci máte, zkuste nám napsat přes kontaktní formulář níže Vaše datum narození a my podle něj zkusíme dohledat Vaši registraci. Třeba tam bude na email, který jste si založili na střední a už si nepamatujete, že ho máte.

Zrušit zasílání pracovních rad a tipů můžete přímo v patičce našeho emailu klikem na odkaz pro odhlášení.

Nenašli jste odpověď? Napište nám.