-
-
Firma:
Démos trade a.s.
(zaměstnavatel)
-
-
Místo pracoviště:
Michalovická 2177/20, Litoměřice - Předměstí
Ukázat mapu
-
-
Pracovní poměr:
práce na plný úvazek
-
-
Smluvní vztah:
pracovní smlouva
-
-
Vzdělání:
středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
-
-
Benefity:
možnost si napracovat hodiny, vzdělávací kurzy, školení, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, příspěvek na vzdělání, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, kafetérie, sleva na firemní výrobky/služby
-
-
Zařazení:
manažer partnerského prodeje, manažer prodejního týmu, vedoucí/manažer prodejny, vedoucí úseku prodejny, prodej a obchod
Jsme lídr na trhu s materiály pro výrobu nábytku. Zákazníkům z řad živnostníků, velkoobchodů i designových studií dodáváme plošné materiály, nábytkové kování a další komponenty pro výrobu nábytku.
Jsme česká firma s mezinárodní působností – své zastoupení máme i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. V současné době v našich týmech pracuje více než 1000 Démosáků.
Naše litoměřická provozovna možná není největší, ale rozhodně není méně důležitá než ty větší. Hledáme parťáka, který si vezme pod křídla menší tým, postará se o hladký chod skladu plošných materiálů a dokáže motivovat prodejce k těm nejlepším výsledkům.
Co bude hlavní náplní tvé práce?
- Vedení a podpora malého týmu – budeš mít na starost prodejce a skladníky, kteří vědí, co dělají
- Zodpovědnost za provoz – od objednávek po výsledky, všechno budeš mít pod palcem
- Hledání zlepšení a jejich realizace – budeš optimalizovat provozní procesy tak, aby byly efektivnější a náklady pod kontrolou.
- Spolupráce napříč firmou – s centrálou i dalšími provozovnami si budeš rozumět
- Úzká spolupráce s obchodním týmem na naplňování cílů v regionu – skvělý servis zákazníkům je klíčem k našemu úspěchu.
- Řízení reklamací a organizace rozvozů – postaráš se, aby zákazníci dostali své zboží včas a v odpovídající kvalitě.
- Kontrola dodržování pravidel a procesů – provoz musí být nejen efektivní, ale i v souladu s interními standardy.
Co bychom u tebe rádi našli?
- Zkušenosti s vedením menšího týmu – dokážeš motivovat a řídit svůj tým k lepším výkonům.
- Obchodní a procesní myšlení – provoz a obchod musí jít ruku v ruce, aby zákazník dostal nejlepší servis.
- Dobré komunikační dovednosti – budeš v denním kontaktu se zákazníky i interními týmy.
- Běžnou znalost práce na PC (MS Office)
Co ti můžeme nabídnout?
- Velký prostor pro seberealizaci – máš šanci ovlivnit, jak bude provoz fungovat.
- Stabilitu české firmy, která je jedničkou ve svém oboru a neustále investuje do rozvoje.
- Skvělý tým a otevřenou komunikaci – podporu dostaneš nejen v začátcích.
- Možnost profesního růstu – propracovaný systém zaškolení a příležitosti pro kariérní posun.
A konkrétní benefity?
- celou řadu benefitů si bude moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie
- týden dovolené navíc od začátku pracovního poměru
- za zvýhodněných podmínek vás pojistíme na škody způsobené při výkonu povolání
- po zkušební době získáte příspěvek na penzijní nebo životní pojištění nebo produkty DIP
- stravenkový paušál ve výši 116 Kč/odpracovaný den
- sick days - 3 dny v roce
- možnost výplaty vícekrát v měsíci díky službě Advanto
- firemní akce