-
-
Firma:
Kofola
(zaměstnavatel)
-
-
Místo pracoviště:
Komenského 3622/33a, Přerov - Přerov I-Město
Ukázat mapu
-
-
Pracovní poměr:
práce na plný úvazek
-
-
Smluvní vztah:
pracovní smlouva
-
-
Jazyky:
angličtina (mírně pokročilá)
-
-
Benefity:
vzdělávací kurzy, školení, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, občerstvení na pracovišti, kafetérie, mobilní telefon, možnost si napracovat hodiny, bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, flexibilní začátek/konec pracovní doby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby
-
-
Vhodné i pro:
osoby bez praxe
-
-
Zařazení:
brand manager, designer, direct marketing, marketingová komunikace, marketingový analytik, online marketing, marketing, média a reklama
🍺 Máš rád pivo a svět kolem něj? Tvoř značky, které mají říz!
Máš rád pivo, hospody, gastronomii a láká tě svět značek, které mají duši? Chceš pracovat v digitálním prostředí, kde budeš tvořit obsah, který dává smysl, a zároveň budeš u toho, když značka najde svůj hlas? Pak hledáme právě tebe!
Chceš být u toho, když se rodí nové produkty a velké nápady? Zajímá tě, jak značka působí na lidi – nejen skrz reklamu, ale i obal, akci nebo partnerství? Pak tě chceme poznat právě my.
Jsme česká firma, která vaří výborné pivo oceněné u nás i v zahraničí. Teď hledáme někoho, kdo pomůže dostat tyhle značky mezi lidi – moderně, odvážně, s citem pro komunitu i kontext.
🔧 Co budeš dělat?
- Budeš se podílet na komunikaci značek v digitálním prostředí – od webu po sociální sítě, display kampaně i komunitní obsah.
- Budeš mít pod palcem eventy a sponzoring – od strategie po realizaci.
- Spolupráce s agenturami na kampaních, které nejsou „jen adaptace“, ale mají vlastní identitu.
- Pomůžeš značce získat výrazný, konzistentní a zapamatovatelný hlas napříč kanály.
- Budeš mostem mezi marketingem, komunitou a kreativou.
🧠Jak si tě představujeme?
- Jsi kreativní, ale zároveň systematický člověk, který se umí opřít o data i instinkt.
- Máš za sebou první zkušenosti (klidně i ze školy nebo vlastních projektů), ideálně v digitálu.
- Baví tě hledat cesty, jak být se značkou mezi lidmi – ne jen na síti, ale i v reálném světě.
- Nevadí ti chodit do kanceláře, máš týmového ducha a chuť růst.
- Umíš s Wordem, Excelem, PowerPointem, domluvíš se anglicky a vlastníš řidičák.
💥Co nabízíme?
- Práci na značkách, které mají jméno, příběh a ambici růst.
- Možnost profesního růstu a skutečný vliv na to, jak značka komunikuje.
- Férový tým, který drží při sobě a podporuje nápady.
- Flexibilní pracovní dobu, výkonnostní bonusy a zajímavé benefity.
- A hlavně: smysluplnou práci, která voní po chmelu a lidskosti.
- 5 týdnů dovolené
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na dopravu
- Cafeterii
- Produkty pivovarů a skupiny na doma
👉 Zní to jako něco pro tebe? Pošli nám své CV a pár řádků o sobě. Můžeš přiložit i ukázky své práce – rádi se podíváme.
Dej Bůh štěstí! 🍻