V Christu vycházíme z německé rodinné tradice, která sahá až do roku 1879. Výrobě mycích linek se začali věnovat od roku 1963 a vypracovali se na jednoho z předních výrobců myček v Evropě. Svůj podíl na tomto úspěchu má i náš plzeňský závod Christ Car Wash, který byl založen v roce 1996. Od té doby jsme se rozrostli na komplex 22 hal a zaměstnáváme 450 lidí. Nyní jsme největším výrobním závodem skupiny Christ Group a zároveň největším zaměstnavatelem v Plzni na Slovanech.
V Plzni vyrábíme mycí zařízení - myčky, a to nejen pro osobní automobily, ale i nákladní vozidla, tramvaje, autobusy, vlaky apod. V rámci naší výroby najdete i širokou nabídku komponentů jako jsou vysavače, čističe a klepače koberců, čističky odpadních vod a mnoho dalšího. Výroba v Christu je pěkný hukot. Je komplexní a soběstačná. Pro zákazníky plníme nemožné na počkání a zázraky do tří dnů. Naše myčky potkáte po celém světě.
V posledních letech jsme zcela zásadně rozšířili naše výrobní kapacity. Ruku v ruce s tím jde automatizace, robotizace a zefektivňování nejen výrobních procesů. Najdete u nás velkou rozmanitost profesí. Zcela páteřní jsou pro nás výrobní profese na odděleních zpracování plechů, svařovnách, lakovně, obrobně, elektronice či na několika našich montážích. Ovšem uplatnění u nás najdou i nevýrobní obory na odděleních jako jsou kvalita, konstrukce, projektový management, nákup, logistika nebo ekonomické a IT profese.
S námi si užijete týden dovolené navíc.
Dáme Vám plně hrazené stravenky.
Pokud chceme být fit, můžeme využívat zvýhodněnou kartu do posiloven, fitness studií, bazénů a dalších zařízení.
Zaměstnanci s noční směnou dostávají příplatky nad zákonný rámec. THP pracovníci mohou čerpat výhody flexibilní pracovní doby.
Můžeme si vybírat ze široké nabídky vzdělávání a školení pro pracovní i osobní rozvoj. Oblíbená je především výuka jazyků.
Přímo v areálu firmy máme vlastní jídelnu se širokou nabídkou.
Neřešíme problémy s parkováním ve městě. Naše firemní parkoviště má dostatečnou kapacitu. Kolegové, kteří jezdí městkou dopravou, mají nedaleko zastávku tramvaje i autobusu.
První krok je vždy na Vás! Zašlete nám svůj životopis a rádi se dozvíme také pár informací, proč máte zájem pracovat u nás. Vítáme Vaší iniciativu!
Rozhodování o výběru zaměstnanců je důkladný proces, ale snažíme se být v kontaktu co nejdříve. Do 14 dnů se vám ozveme s dalšími informacemi, a to i když nebudete vybráni k osobnímu pohovoru. Váš zájem nás zajímá!
Pokud se rozhodneme pokračovat, rádi Vás pozveme na osobní pohovor do naší společnosti. Tímto způsobem máte možnost nahlédnout do našeho prostředí. Pro uchazeče o pracovní pozice výroby je navíc připravena možnost prohlídky pracoviště a osobního rozhovoru s nadřízeným. Více informací o průběhu výběrového řízení najdete v inzerátu nebo se dozvíte během osobního pohovoru. Těšíme se na setkání s Vámi!