
Přidáno před 3 hodinami

Obchodní zástupce / zástupkyně – práce, která se přizpůsobí rodině
- Firma:
Provident Financial s.r.o. (zaměstnavatel)
Zjistit více o firmě - Místo pracoviště:
Chomutov
Žatec, okres Louny
- Pracovní poměr:práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
- Smluvní vztah:práce na živnostenský list/IČO
- Vzdělání:středoškolské s maturitou nebo vyšší odborné
- Jazyky:čeština (výborná)
- Vhodné i pro:osoby na mateřské/rodičovské
- Zařazení:finanční poradce, investiční specialista, úvěrový specialista, bankovnictví a finanční služby, zákaznický servis
Co říká Provident Financial s.r.o. o pozici
Začali jsme v Anglii v roce 1880, ale v ČR jsme už 29 let. Za tu dobu vyzkoušel naši nebankovní půjčku už milión Čechů. Centrála v britském Leedsu, pobočky v 11 zemích, akcie na londýnské burze… klasický korporát, řeknete si. Trochu ano, ale hodně ne. Jasně, v ČR máme 400 zaměstnanců a 1000 obchodních zástupců, ale i tak dokážeme pružně reagovat na to, co chtějí naši zákazníci, ve firmě si tykáme od generála po sekretářku a taky motivujeme naše lidi k tomu, aby jako dobrovolníci pomáhali všude, kde je to potřeba. Hodně dbáme na etiku podnikání a jsme rádi, že to oceňují nejen naši zákazníci, ale taky přední české neziskovky. A pokud má u nás někdo nápad, jak dělat práci jinak a líp, může si o tom popovídat s kýmkoli z vedení firmy. Stačí říct.
HLEDÁTE PŘIVÝDĚLEK, KTERÝ SE VEJDE K MATEŘSKÉ?
Na Chomutovsku a Žatecku hledáme maminky, které chtějí mít práci, jež se přizpůsobí jejich rodinnému rytmu. Ať už potřebujete pracovat během spánku miminka, večer nebo jen pár hodin týdně – u nás to jde. Mnoho maminek na mateřské tuhle práci oceňuje pro flexibilitu, ale je vhodná i pro tatínky, kteří potřebují skloubit práci s rodinou.
Chcete si přivydělat k mateřské, být mezi lidmi a zároveň mít možnost vše skloubit s péčí o děti?
Tahle spolupráce je přesně pro vás.
SPOLUPRÁCE NA IČO (OSVČ)
Hledáme kolegyně a kolegy z Chomutova, Žatce a okolí, kteří chtějí mít svobodu v organizaci času a odměnu přímo podle výsledků. Můžete začít pozvolna a postupně přidávat – tempo si určujete sami.
CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ?
-
Pomáhat lidem s financemi – poskytování půjček a výběr splátek
-
Budování vztahů se stávajícími klienty
-
Oslovování nových zákazníků ve vašem okolí
Práce je vhodná pro rodiče, kteří chtějí mít kontakt s lidmi, ale zároveň potřebují flexibilitu.
CO NABÍZÍME?
-
Bonus 6 000 Kč za složení certifikace ČNB do 6 týdnů
-
Volnou pracovní dobu – vše si plánujete podle rodiny
-
Motivační odměny – provize za sjednané půjčky i správu klientů
-
Kompletní zaškolení a podporu – vše vás naučíme, nejste na to sami
-
Přátelský tým a vstřícní manažeři přímo z regionu
-
Pravidelná školení, pomoc call centra, zkušenosti kolegů
CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT?
-
Chuť komunikovat s lidmi a pomáhat jim
-
Samostatnost a zodpovědnost
-
Maturita nebo 3 roky praxe v oboru
-
Řidičák sk. B a vlastní auto (výhodou)
ZAUJALO VÁS TO?
Stačí poslat životopis. Ozveme se vám a domluvíme osobní schůzku s oblastním manažerem pro Chomutovsko/Žatecko, který vám vše vysvětlí a ukáže možnosti přímo ve vašem okolí. A pokud víte o někom z jiného regionu, komu by se taková práce hodila, klidně nám dejte vědět také — rádi se ozveme i jim.
Práce, která se přizpůsobí vašemu životu – ne naopak.
Podívejte se, co říkají naši zástupci: 👉 https://kariera.provident.cz
O firmě

Provident Financial s.r.o.
Začali jsme v Anglii roku 1880, ale v ČR jsme už 29 let. Za tu dobu vyzkoušel naši nebankovní půjčku už milión Čechů. Centrála v Leedsu, pobočky v 9... Číst více