Hödlmayr International je mezinárodní logistická společnost, zabývajícíc se transportem a skladováním vozidel. Jsme jednou z největších evropských společností v oblasti automobilové logistiky se sídlem v 16 zemích a 1700 zaměstnanci. Jako rodinná společnost si vážíme týmové práce.
Převážíme a skladujeme především nové automobily, ale i ty občas potřebují zkušené oko a ruce člověka. Proto hledáme nového kolegu, na pozici pracovníka servisu, který by nám s tím pomohl. Jsi "nadšenec" do aut, ale na pozici máš malou nebo žádnou praxi? Naučíme Tě všechno, co umíme! Poskytneme Ti další vzdělání v oboru. Zaručíme Ti stabilní práci! A ta nejnovější auta si budeš moct okouknout hodně zblízka.
CO TĚ ČEKÁ?
Drobné demontáže a zpětné montáže na vůz
Skladová péče na nových vozidlech (kontrola aku + pneu ,zkušební jízdy)
Pneuservis - zaučíme
Pohyb s vozidly po skladu
JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYS MĚL MÍT?
Manuálně zručný
Řidičský průkaz B
Dobré řidičské schopnosti
CO ZA TO?
Možnost získat v oboru auto-moto a praxi v rodinné firmě, která je špičkou ve svém oboru!
Plus 4 dny sickday, nápoje a ovoce na pracovišti zdarma, firemní akce, možnost opravy osobního auta za zaměstnanecké sazby, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál.
Sídlíme v Jenči u Prahy. Zaparkuješ u nás bez problémů, nebo můžeš přijet autobusem, vlakem. Ráno si sice přivstaneš, ale vyhneš se ranní i odpolední dopravní špičce (pracujeme od 6,00 - 14,30) po dohodě lze i 7,00-15,30.
JEŠTĚ NĚCO?
O naší firmě se dozvíš hodně na webu – www.hoedlmayr.com/cs, ale úplně nejvíc, když se ozveš a domluvíš si pohovor 😉
Nechcete odpovídat na mobilu? Nechte si nabídku připomenout později.