Co vás čeká
Hledáme do firmy, člověka, co umí a ví.
Chce být součástí stabilního a pracovitého týmu, který jezdí po celé ČR a renovuje a obnovuje objekty. Našimi klienty jsou nadnárodní společnosti a majitelé objektů po celé ČR. Jedná se o různorodou práci.
Budeme Vás jako firma motivovat k dané činnosti a vy to budete brát jako výzvu a možnosti růstu, a to i možnost vedení samostatné party lidí v rámci staveb v průběhu času.
Nebojí se projektové dokumentace (umí v ní číst).
Nebojí se práce a chce cestovat po celé ČR, ale s normální pracovní dobou dle dohody, aby byl čas na rodinu a další věci.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Vedení kabelových tras, zapojování zásuvek, vypínačů, a dalších elektro prací. Ideálně znalosti i EZS - slaboproudu, včetně zapojování.
Číst v elektro dokumentaci
Dodržování požadavků vedení
Klidně i student i bez praxe - zaučíme
Výhodou bude, pokud budete umět
Ideálně pokud budete mít - Řidičský průkaz sk. B
Co vám můžeme nabídnout
Vše, na čem se dohodneme a je v kategorii win vs win pro obě strany.
Jako firma nabízíme i služební auto k soukromým účelům, tankovací kartu, telefon, komplexní nákup vybavení a nářadí dle požadavku a dohody, dovolenou a pracovní volno dle slušné domluvy obou stran (jsme všichni lidi) nehrajeme si na nějakou korporaci, ale o všem se bavíme se všemi našimi články řetězu.
Vy jste pro nás důležitý a my si to velmi dobře uvědomujeme a dle toho spolu vše řešíme... :-)
peníze dle zkušeností a dovedností, možné týdenní platby mzdy atd. - Záleží na zkušenostech a dohodě
Stabilní pracovní poměr jen na HPP
Nechcete odpovídat na mobilu? Nechte si nabídku připomenout později.