-
-
Firma:
Foxconn Czech Republic
(zaměstnavatel)
-
-
Pracovní poměr:
práce na plný úvazek
-
-
Smluvní vztah:
pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
-
-
Vzdělání:
středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
-
-
Jazyky:
čeština (výborná) a angličtina (mírně pokročilá)
-
-
Benefity:
závodní stravování, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, kafetérie
-
-
Zařazení:
technik hw, technik výroby, vedoucí výroby, informatika, výroba, průmysl a provoz, technika, elektrotechnika a energetika
Hledáme koordinátora, který se stane oporou a lídrem pro naše techniky podpory výroby. Máte technické a logické myšlení? Jste člověk, který se nebojí převzít odpovědnost, pracuje systematicky a dotahuje věci do konce?
Máte zkušenosti s vedením lidí a znalost HW a práce na počítači vám není cizí?
Pak možná hledáme právě vás!
🕧 Jedná se o 8hodinovou ranní směnu pro nový tým, který díky rozšiřování kapacit rychle roste – buďte součástí jeho úspěchu!
Jak bude vypadat váš den?
- Budete koordinovat techniky ve výrobě.
- Vytvářet instrukce pro techniky a podílet se na definování výrobních procesů i v systému.
- Zajišťovat zaškolení techniků (zaučovat nováčky).
- Určovat priority.
- Část pracovní doby budete trávit na PC – správa různých reportů, SFC, Mantis, SAP.
- Komunikovat s inženýrským týmem.
- Spravovat cíle v MyFoxu (zajištění rozvojového plánu pro techniky).
Jak si představujeme našeho kolegu/kolegyni?
- Komunikativní angličtina a čeština – jsme mezinárodní firma a budete se setkávat s kolegy různých národností. Někteří členové vašeho týmu mluví anglicky, proto je potřeba, abyste se s nimi domluvil/a.
- Uživatelská znalost balíčku Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) – budete tvořit reporty a vést e-mailovou komunikaci.
- Znalost práce v programech SFC a SAP je výhodou.
- Technické a logické myšlení, znalost HW (serverová či racková výroba) – potřebujete rozumět práci svých podřízených, umět jim poradit nebo je zastoupit.
- Předchozí zkušenosti s vedením lidí a organizační schopnosti.
Co vám můžeme nabídnout?
- Smlouva na dobu neurčitou – hodí se třeba při žádosti o hypotéku.
- 5 týdnů dovolené – energii si načerpáte podle svých potřeb.
- Dotovaná strava – výběr minimálně ze šesti jídel denně.
- Cafeterie – 3000 Kč ročně – můžete využít na zážitky, lékárnu, kino, divadlo, knihy nebo jazykové kurzy.
- Sportovní benefity – MultiSport karta nebo volný vstup do firemního fitka, v létě venkovní hřiště.
- Příspěvek na penzijní pojištění – už po prvním roce u nás.
- Zvýhodněný mobilní tarif – už po půl roce u nás.
Tímto samozřejmě nekončíme. O dalších benefitech se dozvíte na našich kariérních stránkách.
📩 Pošlete své CV a začněte svou cestu s Foxconnem ještě dnes.