Přidáno před 7 hodinami

Zákaznická podpora s češtinou/slovenštinou a maďarštinou

28 000 – 44 000 Kč/měsíc

  • Firma:

    4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod (zaměstnavatel)

  • Místo pracoviště:

    Pobřežní 394/12, Praha - Karlín

    Ukázat na mapě
  • Pracovní poměr:práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah:pracovní smlouva
  • Vzdělání:středoškolské s maturitou nebo vyšší odborné
  • Jazyky:čeština (výborná), maďarština (výborná), slovenština (výborná)
  • Vhodné i pro:osoby bez praxe
  • Zařazení:pojistný zprostředkovatel, pracovník call centra, pracovník front office, pracovník help desku, pojišťovnictví, telekomunikace, zákaznický servis

Co říká 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod o pozici

Společnost 4Life Direct naplňuje od roku 2008 potřeby více než půl milionu spokojených klientů a je držitelem ocenění mezinárodní asociace Contact Centre World za nejlepší kontaktní centrum v Evropě pro roky 2012 a 2013. Více informací naleznete na www.4lifedirect.cz.

Nerozhoduje to jestli máš bohaté zkušenosti z péče o klienty, nebo si nováček a chceš tu zkusit. Vše důležité tě dokážeme naučit. Od tebe čekáme, že máš rád lidi, rád jim pomáháš a máš trpělivost jim vše vysvětlit.

Jsme přímý zprostředkovatel životního i neživotního pojištění. Může to znít jak jako nuda, ale věř, že o zábavu máme postaráno. Systém školení práce naší školitelky na rozvoji zaměstnanců, ale i oddělení radosti, které dokáže vymyslet i nemožné. Vánoce v létě? Proč ne?

Jak pracujeme?

  • Příchozí linka, když klient volá s nějakým požadavkem (změny ve smlouvě, pojistná událost, všeobecné informace)
  • Odchozí, když voláme my ohledně plateb, retence, aktivace a podobně. Prodej zde ale neděláme.
  • Pracujeme s počítačem. Posíláme emaily, kopírujeme texty a pracujeme v našich interních systémech.
  • Sledujeme KPI – je pro nás důležité být efektivní. Sledujeme Service level, úspěšnost spojení, poměr zaplaceného pojistného. To ovlivní tvé bonusy.


Koho hledáme

  • Na věku nám nezáleží – jsme kolektiv od 18 do 60 let. Lidi hned po škole, ale i zkušení specialisté. Jsme malá firma s pohodovou atmosférou.
  • Obsluhujeme československý trh, kde jazyková bariera moc není. Takže jako základ slovenština nebo čeština. Nyní ale chceme podpořit maďarský tým v Budapešti, a tak hledáme někoho, kdo ovládá i maďarštinu.
  • Máme minimálně středoškolské vzdělání (maturitu). Přes to bohužel "vlak nejede". Je to nařízení národní banky, a to obejít nemůžeme.
  • Jsme tak trochu blázni a neodmítneme žádnou zábavu, teda většinou. Nikoho nenutíme do povinné zábavy, někdy člověk náladu má a někdy ne.
  • Myslíš, že bys mezi nás zapadl? Čti dál.

Zajistíme Ti hezké pracovní podmínky

  • Fixní mzdu 28 000 Kč plus bonusy až do výše 16 000 Kč.
  • Hlavní pracovní poměr a pracovní dobu od pondělí do pátku.
  • Hezké kanceláře v centru Prahy – Florenc
  • Klasické benefity: stravenky, flexipassy, multisport, sickdays.
  • Naše benefity: životní pojištění, narozeninový den volna, smoothie čtvrtky, nebo možnost zájezdu do Jihoafrické republiky
  • A něco navíc: máme oddělení radosti, které se stará jen o to, abychom byli spokojeni, přátelské a podporující vedení a
  • Ověř si, jak nás vidí současní a bývalí zaměstnanci na atmoskop.cz a když Tě to přesvědčí, pojď to zkusit.
  • Pokud Tě to oslovilo, pošli nám životopis a pojď se potkat!

S pozdravem Maroš Ruman

HR Specialista

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

a další 2 benefity ›

Kontaktní údaje

Maroš Ruman

4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod