Potřebujete pomoci, nebo máte nějakou připomínku?

Potřebujete pomoci s desetidenním inzerátem?


Pokud potřebujete platební údaje, najdete je v platební bráně GoPay pod "Bankovní převod", "Další banky" a poslední v seznamu "Jiná banka".

V případě, že jste opustili stránku platební brány, bude potřeba zadat inzerát znovu.

Jestli nemáte text inzerátu uložen, napište nám napište nám přes kontaktní formulář níže a my Vám ho zašleme. Po spárování platby Vám zašleme Zjednodušený daňový doklad, který splňuje všechny zákonné náležitosti pro zařazení do firemního účetnictví.

Zjednodušený daňový doklad, který najdete v potvrzovacím e-mailu o vystavení inzerátu, splňuje všechny zákonné náležitosti pro zařazení do firemního účetnictví.

Zjednodušený daňový doklad najdete v potvrzovacím e-mailu o vystavení inzerátu, který zasíláme na e-mailovou adresu uvedenou zadavatelem do inzerátu. Pokud nemůžete zprávu najít, prosím, obraťte se na nás přes kontaktní formulář níže.

Do 15 minut, zaplatíte-li kartou, mobilem nebo on-line bankovním převodem. Pošlete-li peníze jiným způsobem, zveřejníme Váš inzerát hned poté, co dostaneme platbu na účet (může to trvat až 3 dny). O vystavení inzerátu vám vždy pošleme potvrzení emailem.

Stačí použít příslušný odkaz v potvrzovacím emailu o vystavení inzerátu, který zasíláme na e-mailovou adresu uvedenou zadavatelem do inzerátu. Pokud nemůžete zprávu najít, prosím, obraťte se na nás přes kontaktní formulář níže.

Smazání:
Z úřadů práce kopírujeme jen aktuální inzeráty. Pokud už Váš inzerát na úřadu smazali, zmizí následující den ráno i z Prace.cz. Ověřit si smazání inzerátu úřadem můžete zde: https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno/vmrozsir

Úprava:
Do inzerátů kopírovaných z úřadů práce nemáme možnost zasáhnout. Pro jejich úpravu Vám doporučujeme obrátit se na úřad. Aktuální podobu inzerátu si můžete ověřit zde: https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno/vmrozsir

Nové znění inzerátu převezmeme na Prace.cz automaticky následující den ráno.

Nenašli jste odpověď? Napište nám.

Pro vyřešení Vašeho požadavku či zodpovězení dotazu budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz