Potřebujete pomoci, nebo máte nějakou připomínku?

Potřebujete pomoci s desetidenním inzerátem?


Pokud potřebujete platební údaje, najdete je v platební bráně GoPay pod "Bankovní převod", "Další banky" a poslední v seznamu "Jiná banka".

V případě, že jste opustili stránku platební brány, bude potřeba zadat inzerát znovu.

Jestli nemáte text inzerátu uložen, napište nám napište nám přes kontaktní formulář níže a my Vám ho zašleme. Po spárování platby Vám zašleme Zjednodušený daňový doklad, který splňuje všechny zákonné náležitosti pro zařazení do firemního účetnictví.

Zjednodušený daňový doklad, který najdete v potvrzovacím e-mailu o vystavení inzerátu, splňuje všechny zákonné náležitosti pro zařazení do firemního účetnictví.

Zjednodušený daňový doklad najdete v potvrzovacím e-mailu o vystavení inzerátu, který zasíláme na e-mailovou adresu uvedenou zadavatelem do inzerátu. Pokud nemůžete zprávu najít, prosím, obraťte se na nás přes kontaktní formulář níže.

Do 15 minut, zaplatíte-li kartou, mobilem nebo on-line bankovním převodem. Pošlete-li peníze jiným způsobem, zveřejníme Váš inzerát hned poté, co dostaneme platbu na účet (může to trvat až 3 dny). O vystavení inzerátu vám vždy pošleme potvrzení emailem.

Stačí použít příslušný odkaz v potvrzovacím emailu o vystavení inzerátu, který zasíláme na e-mailovou adresu uvedenou zadavatelem do inzerátu. Pokud nemůžete zprávu najít, prosím, obraťte se na nás přes kontaktní formulář níže.

Smazání:
Z úřadů práce kopírujeme jen aktuální inzeráty. Pokud už Váš inzerát na úřadu smazali, zmizí následující den ráno i z Prace.cz. Ověřit si smazání inzerátu úřadem můžete zde: https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno/vmrozsir

Úprava:
Do inzerátů kopírovaných z úřadů práce nemáme možnost zasáhnout. Pro jejich úpravu Vám doporučujeme obrátit se na úřad. Aktuální podobu inzerátu si můžete ověřit zde: https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno/vmrozsir

Nové znění inzerátu převezmeme na Prace.cz automaticky následující den ráno.

Nenašli jste odpověď? Napište nám.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadané osobní údaje, aby mohl být váš požadavek zodpovězen a vyřízen. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz