Prace.cz  > Poradna > Úřady práce > Detail úřadu práce

Kontaktní pracoviště Kladno – Zprostředkování zaměstnání

Máte dotaz? Kontaktujte poradenskou linku Úřadu práce ČR.

844 844 803 nebo callcentrum@mpsv.cz, kontaktni.centrum@mpsv.cz

Od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Více informací

Kontakty

Telefon 950 127 111
Fax 950 127 375
E-mail posta.up@kl.mpsv.cz
Adresa Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR Bc. Jiří David
Tel: 950 127 300
E-mail: Jiri.David@kl.mpsv.cz
vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát Milan Šefčík
Tel: 950 127 314
E-mail: Milan.Sefcik@kl.mpsv.cz
asistent ředitele kontakního pracoviště Věra Lesáková
Tel: 950 127 301
E-mail: Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz
spisový pracovník Naděžda Čermáková
Tel: 950 127 366
E-mail: Nadezda.Cermakova@kl.mpsv.cz
spisový pracovník Eva Jindrová
Tel: 950 127 365
E-mail: Eva.Jindrova@kl.mpsv.cz
referent majetkové správy Josef Pešta
Tel: 950 127 369
E-mail: Josef.Pesta@kl.mpsv.cz
vedoucí oddělení zaměstnanosti Jana Přichystalová
Tel: 950 127 337
E-mail: Jana.Prichystalova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jitka Jungrová
Tel: 950 127 359
E-mail: Jitka.Jungrova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Taťana Mertlíková
Tel: 950 127 333
E-mail: Tatana.Mertlikova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jindra Nedvědová
Tel: 950 127 333
E-mail: Jindra.Nedvedova@kl.mpsv.cz
odborný poradce pro zprostředkování Ludmila Bolková
Tel: 950 127 319
E-mail: Ludmila.Bolkova@kl.mpsv.cz
odborný poradce pro zprostředkování Bc. Monika Kaimlová
Tel: 950 127 398
E-mail: Monika.Kaimlova@kl.mpsv.cz
odborný poradce pro zprostředkování Petra Macourková
Tel: 950 127 398
E-mail: Petra.Macourkova@kl.mpsv.cz
odborný poradce pro zprostředkování Alena Melicharová
Tel: 950 127 357
E-mail: Alena.Melicharova@kl.mpsv.cz
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti Bc. Zuzana Miklošová
Tel: 950 127 317
E-mail: Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti Radka Fejtková
Tel: 950 127 335
E-mail: Radka.Fejtkova@kl.mpsv.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti Jana Karpíšková
Tel: 950 127 336
E-mail: Jana.Karpiskova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Věra Buková
Tel: 950 127 345
E-mail: Vera.Bukova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jana Burešová
Tel: 950 127 349
E-mail: Jana.Buresova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jana Drudíková
Tel: 950 127 346
E-mail: Jana.Drudikova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Renata Fialová
Tel: 950 127 350
E-mail: Renata.Fialova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Simona Fricová
Tel: 950 127 339
E-mail: Simona.Fricova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Ing. Ludmila Hladíková
Tel: 950 127 348
E-mail: Ludmila.Hladikova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Zuzana Husáková
Tel: 950 127 340
E-mail: Zuzana.Husakova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Alena Jermanová
Tel: 950 127 363
E-mail: Alena.Jermanova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Vlasta Kapitánová
Tel: 950 127 354
E-mail: Vlasta.Kapitanova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Dana Kereková
Tel: 950 127 341
E-mail: Dana.Kerekova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Dana Konfrštová
Tel: 950 127 355
E-mail: Dana.Konfrstova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Markéta Oličová
Tel: 950 127 342
E-mail: Marketa.Olicova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Veronika Patková Kohoutová
Tel: 950 127 355
E-mail: Veronika.Patkova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Marie Patová
Tel: 950 127 356
E-mail: Marie.Patova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Miroslava Pechová
Tel: 950 127 343
E-mail: Miroslava.Pechova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Tereza Pejšmanová
Tel: 950 127 347
E-mail: Tereza.Pejsmanova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Vladislava Slováková
Tel: 950 127 358
E-mail: Vladislava.Slovakova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Alena Slunečková
Tel: 950 127 344
E-mail: Alena.Sluneckova@kl.mpsv.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Veronika Vodičková
Tel: 950 127 352
E-mail: Veronika.Vodickova@kl.mpsv.cz
vedoucí oddělení trhu práce Bc. Luboš Harigel
Tel: 950 127 381
E-mail: Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
odborný pracovník trhu práce Kateřina Benešová
Tel: 950 127 321
E-mail: Katerina.Benesova@kl.mpsv.cz
odborný pracovník trhu práce Michaela Bílková
Tel: 950 127 399
E-mail: Michaela.Bilkova@kl.mpsv.cz
odborný pracovník trhu práce Irena Donnerová
Tel: 950 127 321
E-mail: Irena.Donnerova@kl.mpsv.cz
pracovník trhu práce Veronika Jílková
Tel: 950 127 384
E-mail: Veronika.Jilkova@kl.mpsv.cz
pracovník trhu práce Lenka Kalousová
Tel: 950 127 353
E-mail: Lenka.Kalousova@kl.mpsv.cz
odborný pracovník APZ Lenka Šímová
Tel: 950 127 371
E-mail: Lenka.Simova@kl.mpsv.cz
odborný pracovník projektů ESF Mgr. Markéta Šulcová
Tel: 950 127 353
E-mail: Marketa.Sulcova@kl.mpsv.cz
odborný pracovník trhu práce Pavla Vychodilová
Tel: 950 127 384
E-mail: Pavla.Vychodilova@kl.mpsv.cz
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání Milan Svítek
Tel: 950 127 386
E-mail: Milan.Svitek@kl.mpsv.cz
odborný pracovník rekvalifikací Zuzana Králová
Tel: 950 127 393
E-mail: Zuzana.Kralova@kl.mpsv.cz
odborný pracovník IPS Eva Šichová, DiS.
Tel: 950 127 387
E-mail: Eva.Sichova@kl.mpsv.cz
odborný pracovník rekvalifikací Věra Veinerová
Tel: 950 127 390
E-mail: Vera.Veinerova@kl.mpsv.cz
finanční pracovník Alena Dvořáková
Tel: 950 127 372
E-mail: Alena.Dvorakova@kl.mpsv.cz
finanční pracovník Helena Hympánová
Tel: 950 127 382
E-mail: Helena.Hympanova@kl.mpsv.cz
referent ICT Jaroslava Heidenreichová
Tel: 950 127 313
E-mail: Jaroslava.Heidenreichova@kl.mpsv.cz
referent ICT Přemysl Milota
Tel: 950 127 332
E-mail: Premysl.Milota@kl.mpsv.cz
referent ICT Bc. Jana Pauzerová
Tel: 950 127 312
E-mail: Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz
odborný pracovník insolvence Hana Adamišinová
Tel: 950 127 370
E-mail: Hana.Adamisinova@kl.mpsv.cz
právník JUDr. Vladimíra Hamerská
Tel: 950 127 373
E-mail: Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz
odborný pracovník pohledávek a exekucí Marcela Trochová
Tel: 950 127 329
E-mail: Marcela.Trochova@kl.mpsv.cz
finanční kontrolor Lenka Zíková
Tel: 950 127 388
E-mail: Lenka.Zikova@kl.mpsv.cz
odborný pracovník projektů ESF Tereza Faustyna Malanowska, DiS.
Tel: 950 127 391
E-mail: Tereza.Malanowska@kl.mpsv.cz
odborný pracovník projektů ESF Ivana Marková
Tel: 950 127 391
E-mail: Ivana.Markova@kl.mpsv.cz
odborný pracovník projektů ESF Veronika Adamovská
Tel: 950 127 383
E-mail: Veronika.Adamovska@kl.mpsv.cz
 

Buďte první, komu poradíme!

  • Připravíme vás na snadnou změnu práce
  • Naučíme vás triky, jak zapůsobit u pohovoru
  • Ptejte se ZDARMA našich právníků
Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami Prace.cz