Prace.cz  > Poradna > Úřady práce > Detail úřadu práce

Kontaktní pracoviště Louny – Zprostředkování zaměstnání

Máte dotaz? Kontaktujte poradenskou linku Úřadu práce ČR.

844 844 803 nebo callcentrum@mpsv.cz, kontaktni.centrum@mpsv.cz

Od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Více informací

Kontakty

Telefon 950 134 111
Fax 950 134 363
E-mail podatelna@ln.mpsv.cz
Adresa Pod Nemocnicí 2380, 440 01 Louny 1

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR Ing. Vratislav Pražák
Tel: 950 134 300
E-mail: Vratislav.Prazak@ln.mpsv.cz
vedoucí oddělení vnitřní správy Jana Fürstlová
Tel: 950 134 301
E-mail: Jana.Furstlova@ln.mpsv.cz
vedoucí oddělení zprostředkování Bc. Josef Pavlátka
Tel: 950 134 316
E-mail: Josef.Pavlatka@ln.mpsv.cz
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti Ing. Eva Butková
Tel: 950 134 353
E-mail: Eva.Butkova@ln.mpsv.cz
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání Bc. Markéta Svatopolská
Tel: 950 134 340
E-mail: Marketa.Svatopolska@ln.mpsv.cz
vedoucí oddělení trhu práce Blanka Strouhalová
Tel: 950 134 326
E-mail: Blanka.Strouhalova@ln.mpsv.cz
 

Buďte první, komu poradíme!

  • Připravíme vás na snadnou změnu práce
  • Naučíme vás triky, jak zapůsobit u pohovoru
  • Ptejte se ZDARMA našich právníků
Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami Prace.cz