Prace.cz  > Poradna > Úřady práce > Detail úřadu práce

Kontaktní pracoviště Nový Jičín – Zprostředkování zaměstnání

Máte dotaz? Kontaktujte poradenskou linku Úřadu práce ČR.

844 844 803 nebo callcentrum@mpsv.cz, kontaktni.centrum@mpsv.cz

Od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Více informací

Kontakty

Telefon 950 139 111
Fax 556 710 020
E-mail posta@nj.mpsv.cz
Adresa Msgr. Šrámka 1030/8, 741 01 Nový Jičín 1

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní osoby

Ředitel kontaktního pracoviště Ing. Bc. Zdislav Zima
Tel: 950 139 428
E-mail: zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Vedoucí oddělení kanceláře úřadu Ing. Evžen Kučera
Tel: 950 139 416
E-mail: Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Vedoucí oddělení zaměstnanosti Mgr. Šárka Foltýnková
Tel: 950 139 406
E-mail: Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti Mgr. Alena Vojtková
Tel: 950 139 423
E-mail: Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Vedoucí oddělení speciálního poradenství Mgr. Blahoslava Marková
Tel: 950 139 412
E-mail: Blahoslava.Markova@nj.mpsv.cz
Vedoucí oddělení trhu práce PhDr. Zdeňka Holešinská
Tel: 950 139 449
E-mail: Zdenka.Holesinska@nj.mpsv.cz
 

Buďte první, komu poradíme!

  • Připravíme vás na snadnou změnu práce
  • Naučíme vás triky, jak zapůsobit u pohovoru
  • Ptejte se ZDARMA našich právníků
Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami Prace.cz