Prace.cz  > Poradna > Úřady práce > Detail úřadu práce

Kontaktní pracoviště Trutnov – Zprostředkování zaměstnání

Máte dotaz? Kontaktujte poradenskou linku Úřadu práce ČR.

844 844 803 nebo callcentrum@mpsv.cz, kontaktni.centrum@mpsv.cz

Od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Více informací

Kontakty

Telefon 950 168 111
Fax 950 168 381
E-mail
Adresa Horská 5, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR Mgr. Václav Staněk
Tel: 950 168 400
E-mail: Vaclav.Stanek@tu.mpsv.cz
asistent ředitele kontakního pracoviště Iveta Součková
Tel: 950 168 401
E-mail: Iveta.Souckova@tu.mpsv.cz
vedoucí oddělení zprostředkování Dana Prokopcová
Tel: 950 168 414
E-mail: Dana.Prokopcova@tu.mpsv.cz
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti Eva Papežová
Tel: 950 168 419
E-mail: Eva.Papezova@tu.mpsv.cz
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání Bc. Petra Hašková
Tel: 950 168 450
E-mail: Petra.Haskova@tu.mpsv.cz
vedoucí oddělení trhu práce Ing. Irena Nováková
Tel: 950 168 425
E-mail: Irena.Novakova@tu.mpsv.cz
analytik trhu práce Kamila Raková
Tel: 950 168 430
E-mail: Kamila.Rakova@tu.mpsv.cz
 

Buďte první, komu poradíme!

  • Připravíme vás na snadnou změnu práce
  • Naučíme vás triky, jak zapůsobit u pohovoru
  • Ptejte se ZDARMA našich právníků
Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami Prace.cz